Бесплатная доставка при заказе от 300 грнБесплатная доставка при заказе от 300 грн
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Лимистин 20 мг №30 таблетки

Код товара:Код:  5086008
В наличии
137,7грн
Цена и наличие актуальны на 
Продавец товара: Аптека24

До 31.08 доставка заказов на сумму от 300 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Гарантия

Весь товар сертифицирован. Подробнее

Хранение лекарственных средств соответствует оптимальному температурному режиму и «холодовой цепи» для термолабильных препаратов

Продавец гарантирует упаковку заказанного товара, которая обеспечивает его целостность и сохранность надлежащего качества и товарного вида

Условия возврата
Товары надлежащего качества обмену и возврату не подлежат. Товары НЕнадлежащего качества можно вернуть в течение 14 дней. Подробнее
Основные характеристики
Форма выпускаТаблетки
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке30
ПроизводительМарксанс Фарма Лтд, Індія

Характеристики Лимистин 20 мг №30 таблетки

Действующее веществоаторвастатин
Маркетинговое названиеЛімістин 20
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Термін придатності2 роки
Упаковкаблістер
АТС-КлассификацияC10A A05
Міжнародне найменуванняAtorvastatin
Придатний до01.04.2021
Дозировка20 мг
Код Морион265862
Лікарська формаТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг № 30 (10х3) у блістерах
Складдіюча речовина: аторвастатин; 1 таблетка містить аторвастатину кальцію у перерахуванні на аторвастатин 10 мг або 20 мг, або 40 мг; допоміжні речовини: кальцію карбонат; целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; натрію кроскармелоза; полісорбат 80; гідроксипропілцелюлоза; магнію стеарат; гідроксипропілметилцелюлоза; пропіленгліколь; поліетиленгліколь-6000; тальк; титану діоксид (Е 171) - таблетки по 10 мг та 20 мг; кальцію карбонат; целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; натрію кроскармелоза; полісорбат 80; гідроксипропілцелюлоза; магнію стеарат; кросповідон; натрію лаурилсульфат; гідроксипропілметилцелюлоза; поліетиленгліколь-6000; тальк; титану діоксид (Е 171) - таблетки по 40 мг.
Фармакотерапевтична групаГіполіпідемічні засоби, монокомпонентні. Інгібітори ГМГ КоА-редуктази.
ПоказанняЗапобігання серцево-судинним захворюванням. Для дорослих пацієнтів без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з декількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як вік, тютюнокуріння, артеріальна гіпертензія, низький рівень ЛПВЩ (ліпопротеїни високої щільності) або наявність ранньої ішемічної хвороби серця у сімейному анамнезі, Лімістин показаний для: - зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; - зменшення ризику виникнення інсульту; - зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації та стенокардії. Для пацієнтів, хворих на цукровий діабет ІІ типу та без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з кількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як ретинопатія, альбумінурія, тютюнопалиння або артеріальна гіпертензія, препарат Лімістин показаний для: - зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; - зменшення ризику виникнення інсульту. Для пацієнтів із клінічно вираженою ішемічною хворобою серця Лімістин показаний для: - зменшення ризику виникнення нелетального інфаркту міокарда; - зменшення ризику виникнення летального та нелетального інсульту; - зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації; - зменшення ризику госпіталізації у зв'язку із застійною серцевою недостатністю; - зменшення ризику виникнення стенокардії. Гіперліпідемія. - Як доповнення до дієти, щоб зменшити підвищені рівні загального холестерину, холестерину ЛПНЩ (ліпопротеїни низької щільності), аполіпопротеїну В та тригліцеридів, а також для підвищення рівня холестерину ЛПВЩ у пацієнтів із первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготною сімейною та несімейною) та змішаною дисліпідемією (типи IIa та IIb за класифікацією Фредріксона). - Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів із підвищеними рівнями тригліцеридів у сироватці крові (тип IV за класифікацією Фредріксона). - Для лікування пацієнтів з первинною дисбеталіпопротеїнемією (тип III за класифікацією Фредріксона) у випадках, коли дотримання дієти є недостатньо ефективним. - Для зменшення загального холестерину та холестерину ЛПНЩ у пацієнтів із гомозиготною сімейною гіперхолестеринемією як доповнення до інших гіполіпідемічних методів лікування (наприклад, аферез ЛПНЩ), або якщо такі методи лікування недоступні. - Як доповнення до дієти для зменшення рівнів загального холестерину, холестерину ЛПНЩ та аполіпопротеїну В у хлопчиків та дівчат після початку менструацій віком від 10 до 17 років із гетерозиготною сімейною гіперхолестеринемією, якщо після відповідної дієтотерапії результати аналізів такі: a) холестерин ЛПНЩ залишається ? 190 мг/дл або б) холестерин ЛПНЩ ? 160 мг/дл та: · у сімейному анамнезі наявні ранні серцево-судинні захворювання або · два або більше інших факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань присутні у пацієнта дитячого віку.
ПротипоказанняАктивне захворювання печінки, яке може включати стійке підвищення рівнів печінкових трансаміназ невідомої етіології. Гіперчутливість до будь-якого з компонентів цього лікарського засобу.
Віквід 17 років

Описание Лимистин 20 мг №30 таблетки

Отзывы покупателей 6

Наталия

У мамы был повышенный холестерин,доктор назначила Лимистин принимать 2 месяца.После 1-го месяца приема препарата,решили сдать анализы ,и проверить холестерин.Получили отличный результат,холестерин значительно снизился.

Ник Ник

Очень хороший препарат. В отличие от более дорогих аналогов, цена не кусается , а эффект как от дорогущих таблеток

Евгений Данилов

Довольно неплохой статин. Действует очень быстро, буквально за месяц можно избавиться от вредного холестерина в крови.

Наталія

Лімістин чудовий аналог дороговартісним статинам. Понижує шкідливий холестерин

Світлана

Лімістин вже давно призначив кардіолог моїй мамі, коли лежала в кардіології. Пробували перейти на доступні ліки, та мусили повернутись знов до лімістину, так як тільки він тримав холестерин в нормі і не було побічних дій.

Віталія

Лімістин приписали бабусі. в неї був інфаркт, лікар пояснила що треба постійно тримати холестерин внормі, а вона завжди любила жирненьке. Тепер п'є вже стабільно десь рік, холестерин нормальний, буде однозначно продовжувати!

Также вас могут заинтересовать