Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Лактимак Форте №30 капсулы

  Loading...
   Купить Лактимак Форте №30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  201,30 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Лактимак Форте №30 капсулы

  Биологически активная добавка Лактимак форте в капсулах №30 представляет собой пробиотик нового поколения. Поскольку средство обеспечивает нормализацию естественной микрофлоры в человеческом организме и не имеет пагубного воздействия на жизненно важные системы, средство не является лекарственным препаратом.

  Показания к применению:

  Лактимак Форте применяют для восстановления микрофлоры кишечника при следующих состояниях:

  • Нарушении равновесия микрофлоры кишечника, которое характеризуется такими симптомами как диарея, запор, вздутие живота, метеоризм, тошнота, рвота, отрыжка, боль в животе
  • Острой и хронической бактериальной диареи;
  • Острой вирусной диареи;
  • Диареи путешественников;
  • Профилактике и лечении диареи, связанных с приемом антибиотиков;
  • Псевдомембранозном колите и заболеваниях обусловленных Clostridium difficile;
  • Синдроме раздраженного кишечника;
  • Диареи, связанной с длительным энтеральным, нерегулярным и нерациональным питанием;
  • Нарушении микрофлоры при пониженном иммунитете, стрессах.

  Перед применением рекомендуется консультация с врачом.

  Цена Лактимак форте №30 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Лактимак форте №30 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Лактимак Форте №30 капсулы Инструкция

  Лактімак Форте
  Lactimac forte
  Дієтична добавка

  Склад:

  1 капсула уповільненого вивільнення містить:

  Lactobacillus acidophilus 500 млн, Lactobacillus rhamnosus 1 млрд, Sacchromyces boulardii 30 млн, Bifidobacterium lactis 275 млн, Bifidobacterium longum 1 млрд, Clostridium butyricum 2 млн, Bacillus clausii spores 2 млрд, Fructo oligosaccharides 100 мг.

  Механізм дії: Лактімак Форте містить збалансовану комбінацію пробіотика та пребіотика, які відновлюють нормальну мікрофлору кишечника та сприяють зміцненню імунітету.

  За рахунок вмісту Saccharomyces boulardii Лактімак Форте має посилену захисну та відновлювальну здатність відносно нормальної кишкової мікрофлори. Головний механізм дії пов'язаний з прямим антагонізмом (антимікробна дія), що зумовлений здатністю Saccharomyces boulardii пригнічувати ріст патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів та грибів, що порушують біоценоз кишечнику, таких як: Clostridium difficile, Clostridium pneumoniae, Staphуlococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Candida krusei, Candida pseudotropical, Candida albicans, Salmonella typhi, Salmonella enteritidis, Escherichia coli, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Klebsiella, Proteus, Vibrio cholerae, а також Enthamoeba hystolitica, Lambliae; Enterovirus, Rotavirus.

  Лактімак Форте виявляє стійку ефективність при прийомі антибіотиків та протигрибкових препаратів, що обумовлено генетичною стійкістю Saccharomyces boulardii до антибіотиків, а також стійкістю пробіотичних бактерій до протигрибкових препаратів.

  Бактерії, що входять до складу дієтичної добавки, також беруть участь у метаболізмі білків, жирів, вуглеводів, нуклеїнових і жовчних кислот, активізують роботу імунної системи за рахунок стимулювання синтезу імуноглобулінів, інтерферонів, цитокінів. Беруть участь у формуванні місцевого імунітету, активізують репарацію слизових оболонок та знижують чутливість кишкового епітелію до патогенних бактерій.

  Бактерії виступають також природнім біосорбентом, який нейтралізує токсини, акумулює токсичні речовини та виводить їх з організму, завдяки чому зменшується надмірне токсичне навантаження та алергізація організму.

  Олігосахариди відносяться до класу пребіотиків та, в свою чергу, виступають селективним субстратом для росту та розвитку бактерій, а отже, покращують заселення кишечника корисними пробіотичними мікроорганізмами.

  Рекомендації до застосування: Лактімак Форте застосовують для відновлення мікрофлори кишечника при наступних станах:

  • Порушенні рівноваги мікрофлори кишечника, яке характеризується такими симптомами як діарея, запор, здуття живота, метеоризм, нудота, блювота, відрижка, біль в животі;

  • Гострій та хронічній бактеріальній діареї;

  • Гострій вірусній діареї;

  • Діареї мандрівників;

  • Профілактиці та лікуванні діареї, пов'язаних з прийомом антибіотиків;

  • Псевдомембранозному коліті та захворюваннях обумовлених Clostridium difficile;

  • Синдромі подразненого кишечника;

  • Діареї, пов'язаній з тривалим ентеральним, нерегулярним та нераціональним харчуванням;

  • Порушенні мікрофлори при зниженому імунітеті, стресах.

  Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

  Спосіб застосування: Рекомендована доза дітям від 6 років та дорослим 1 капсула 2 рази на добу протягом 10-15 днів.

  Особливості застосування: У разі прийому Лактімак Форте одночасно з антибіотиками та протигрибковими препаратами рекомендований інтервал між прийомом антибіотика або протигрибкового препарату та Лактімака Форте становить 2 години.

  Застереження при застосуванні: підвищена чутливість до складових компонентів. Не перевищувати рекомендованої добової дози. З обережністю застосовувати при одночасному прийомі з імунодепресантами, такими як циклоспорин, азатіоприн та іншими, а також хіміотерапевтичними препаратами.

  Побічна дія: зазвичай Лактімак Форте дуже добре переноситься, можливе виникнення побічної дії у вигляді надмірного газоутворення.

  Форма випуску: капсули № 30 (3х10), 3 блістера по 10 капсул, упаковані в картонну коробку.

  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 0С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

  Не є лікарським засобом. Без ГМО.

  Серія №: дивись на упаковці.

  Дата виготовлення: дивись на упаковці.

  Придатний до: дивись на упаковці.

  Виробник:

  Компанія «Macleods Pharmaceutical Ltd.», Плот № 1, 2, 3 Махім Роад, Неар Кулдіп Нагар, Діст. Тейн (Махараштра), Палгар (W) – 401404, Індія;

  Представник в Україні:

  ТОВ «Маклеодс Фармасьютікалз Лімітед», 02092, м. Київ, вул. О. Довбуша, 37; Україна.

  Лактимак Форте №30 капсулы Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  • николай 16.01.2018 Очень качественный медикамент для равновесия микрофлоры ЖКТ. Был прописан моему ребенку при сниженном иммунитете. Остались очень довольны быстрым действием препарата))
  Задать вопрос

  Лактимак Форте №30 капсулы Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Лактимак Форте №30 капсулы Характеристики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.