www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Контрактубекс 20 г гель

Loading...
  Купить Контрактубекс 20 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Контрактубекс 20 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Контрактубекс 20 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
363.7 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Контрактубекс 20 г гель

Контрактубекс гель 20 мг  – это препарат для сглаживания рубцов. Применение Контрактубекса позволяет не только уменьшить внешнее проявление рубцовой ткани, но также оказывает противовоспалительный и смягчающий эффект. 


Показания

Основной действующий компонент препарата – это луковый экстракт, который сокращает рост фибробластов в келоидном рубце, и оказывает бактерицидный эффект. Так как в состав Контрактубекса помимо основного вещества входит еще и аллантоин и гепарин натрия, он оказывает смягчающее действие на кожу, позволяет легче переносить процесс рубцевания, заметно уменьшая зуд.


Применение

Гель Контрактубекс используют 

 • для скорейшего рассасывания посттравматических и послеоперационных шрамов и рубцов, 
 • для терапии послеожоговых деформаций, 

 • келоидных рубцов, 

 • контрактуры Дюпюитрена.


Рекомендуется использовать гель на свежие рубцы, нанося его легкими движениями. Однако возможно бороться и со старыми рубцами – в этом случае гель наносят под повязку на длительное время (до 12 часов). Курс составляет от одной недели до месяцев. Препарат возможно использовать беременным женщинам и детям.


**************

Контрактубекс гель 20 мг - це препарат для згладжування рубців. Застосування контрактубекс дозволяє не тільки зменшити зовнішній прояв рубцевої тканини, але також надає протизапальний і пом'якшувальний ефект.


Показання

Основний діючий компонент препарату - це цибульний екстракт, який скорочує зростання фібробластів в келоїдних рубців, і надає бактерицидний ефект. Так як до складу Контрактубекс крім основної речовини входить ще і алантоїн і гепарин натрію, він надає пом'якшувальну дію на шкіру, дозволяє легше переносити процес рубцювання, помітно зменшуючи свербіж.


Застосування

Гель Контрактубекс використовують

 • для якнайшвидшого розсмоктування посттравматичних і післяопераційних шрамів і рубців,

 • для терапії післяопікових деформацій,

 • келоїдних рубців,

 • контрактури Дюпюітрена.


Рекомендується використовувати гель на свіжі рубці, наносячи його легкими рухами. Однак можливо боротися і зі старими рубцями - в цьому випадку гель наносять під пов'язку на тривалий час (до 12 годин). Курс становить від одного тижня до місяців. Препарат можливо використовувати вагітним жінкам і дітям.Цена Контрактубекс 20 г гель актуальна при заказе на сайте. Купить Контрактубекс 20 г гель в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Контрактубекс 20 г гель Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

КОНТРАКТУБЕКС

 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 100 г гелю містять рідкого екстракту цибулі (0,16=1)(Ext.Cepae) 10 г, гепарину натрію 0,04 г ( 5000 МО ), алантоїну 1 г;

допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (Е 218), кислота сорбінова, ксантанова камедь, поліетиленгліколь 200, ароматичне масло Fragrance 231616, вода очищена.

Лікарська форма. Гель.

 

Непрозорий гель світло-коричневого кольору з характерним запахом.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Мерц Фарма ГмбХ і Ко. КгаА.

Екенгаймер Ляндштрассе, 100

60318 Франкфурт-на-Майні

Німеччина.

 

Фармакотерапевтична група.

Засоби для лікування ран і виразкових уражень. Код АТC D03A Х.

 

Препарат чинить антипроліферативну, протизапальну, розм’якшувальну та розгладжувальну дію на тканину рубця.

Екстракт цибулі діє як протизапальний агент шляхом пригнічення процесу виділення медіаторів запалення та чинить протиалергічну дію. Він гальмує ріст фібробластів різного походження, особливо келоїдних фібробластів. Крім цього, був доведений гальмівний ефект на мітоз (поділ клітин) і на зменшення утворення позаклітинних складників матриці з фібробластів (наприклад протеогліканів). Екстракт цибулі має також бактерицидну дію. Ці властивості стимулюють первинне загоєння ран та протидіють нефізіологічному утворенню рубців.

Гепарин чинить протизапальну, протиалергічну, антипроліферативну дію, підвищує гідратацію тканин і виявляє пом’якшувальний ефект на колагенову структуру. Для лікування рубців протизапальна дія гепарину та його вплив на складники матриці сполучної тканини мають більше значення, ніж відома антитромботична дія.

Алантоїн сприяє загоєнню ран, чинить епітелізуючу дію та підвищує здатність тканини до зв’язування води. Крім цього, його кератолітичні властивості та здатність покращувати проникність підвищують ефективність інших компонентів препарату. Алантоїн має також заспокійливий ефект, який послаблює свербіж, що часто з’являється у процесі утворення рубців.

Синергійний ефект цієї комбінації діючих речовин полягає в уповільненні розростання фібробластів і, зокрема, патологічно прискореного синтезу колагену.

 

Клінічні характеристики:

Показання для застосування.

Гіпертрофічні келоїдні рубці, що обмежують рухливість і псують зовнішній вигляд після операцій, ампутацій, опіків та інших травматичних ушкоджень шкіри; контрактури, наприклад пальців (контрактура Дюпюїтрена), а також травматичні контрактури сухожилля і рубцеві стриктури (атрофічні рубці).

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Свербіж, що іноді виникає у процесі лікування Контрактубексом, свідчить про тканинну перебудову рубців. Переривати лікування через це, як правило, не слід.

При лікуванні свіжих рубців слід уникати впливу холоду, ультрафіолетових променів, енергійного масажу.

 

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Ризик застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер невідомий.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

 

Діти.

Дітям віком до 6 місяців препарат не застосовувати.

Перед застосуванням дітям від 6 місяців до 2 років рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Препарат можна застосовувати дітям віком від 2 років.

 

Спосіб застосування та дози.

Дорослим і дітям віком від 2 років наносити кілька разів на добу необхідну кількість гелю, залежно від розміру рубця, і обережно втирати в рубець до повного всмоктування у шкіру.

При твердих, застарілих рубцях можна залишити гель під пов’язкою на ніч. Залежно від розміру та товщини рубця лікування триває від кількох тижнів до кількох місяців.

 

Передозування.

Про випадки передозування не повідомлялося.

 

Побічні ефекти.

У цілому Контрактубекс добре переноситься пацієнтами, навіть при тривалому застосуванні. У деяких пацієнтів можливі такі побічні реакції:

з боку шкіри: свербіж, еритема, телеангіектазія, атрофія рубця, гіперпігментація шкіри, атрофія шкіри, кропив’янка, висипання, подразнення шкіри, папули, запалення шкіри, відчуття печіння на шкірі, відчуття напруги шкіри;
загальні порушення і  у місці застосування: набряк, біль у місці нанесення;

з боку імунної системи: гіперчутливість (алергічна реакція);
інфекційні захворювання: пустульозні висипання.

Контрактубекс містить метил-4-гідроксибензоат та сорбінову кислоту, які можуть спричиняти алергічні та місцеві реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Про випадки взаємодії не повідомлялося.

 

Термін придатності. 4 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 ºС у недоступному для дітей місці.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Упаковка.

По 10, 20 або 50 г гелю у тубах, у картонній упаковці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.


Контрактубекс 20 г гель Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Роман Фесенко 22.11.2018 Данный гель стоит своих денег. Никогда не видел средство, которое так эффективно избавляет от шрамов
 • Жанна 05.09.2018 Отлично лечит на удивление свежие шрамы,ножки у девушки должны быть без изъянов,а я недавно была на природе и без серьёзных ранений не обошлось, пришлось зашивать пару порезов( За месяц рубцы сравнялись тоном с кожей
 • Даша Хмеленко 03.03.2017 Просто не нарадуюсь эффектом от применения Контрактубекса. Давно уже хотелось избавиться от рубцов на лице. Косметолог посоветовала наносить гель утром и вечером. И вот имею отличный результат: кожа выровнялась, сгладилась, стала мягкой и эластичной, а главное, что от рубцов остались только светлые пятнышки.
 • Оксана 10.02.2017 Дочка лоб разбила и ей зашивали. Врач сразу сказал мазать гелем Контрактубекс как заживет. Мазали недели 3 и никакого рубца не осталось, шрамик стал цветом как кожа. Всё прекрасно.
 • Василий 09.09.2016 Я спортсмен, так что рубцов у меня хватает. Польуюсь периодически. Мне помогает. Доволен)
 • Светлана, Льв 22.07.2016 Понравился крем, помог от рубцов! Отдельное спасибо сотрудникам аптеки! Все четко и быстро! Буду пользоваться услугами и дальше!
 • Нинель Ивановна 19.03.2015 Хороший препарат очень эффективный брала ребенку для затягивания рубцов
 • BonJovi 20.08.2013 Благодаря контрактубексу я снова смогла сгибать-разгибать ладони! после ужасного ожога я избавилась от 70% шрамов
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Контрактубекс 20 г гель Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Контрактубекс 20 г гель Характеристики

Лікарська форма Гель у 20 г тубі № 1 у коробці
Виробник Мерц Фарма ГмбХ і Ко. КГаА, Німеччина
Вік Дітям віком до 6 місяців препарат не застосовувати.
Міжнародне найменування Comb drug
Показання Гіпертрофічні келоїдні рубці, що обмежують рухливість і псують зовнішній вигляд після операцій, ампутацій, опіків та інших травматичних ушкоджень шкіри; контрактури, наприклад пальців (контрактура Дюпюїтрена), а також травматичні контрактури сухожилля і рубцеві стриктури (атрофічні рубці)
Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату
Склад діючі речовини: 100 г гелю містять рідкого екстракту цибулі (0,16=1)(Ext.Cepae) 10 г, гепарину натрію 0,04 г ( 5000 МО ), алантоїну 1 г; допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (Е 218), кислота сорбінова, ксантанова камедь, поліетиленгліколь 200, ароматичне масло Fragrance 231616, вода очищена.
Термін придатності 4 роки
Українська назва КОНТРАКТУБЕКС
Упаковка туба
Фармакотерапевтична група Засоби для лікування ран і виразкових уражень

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги