Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Комбигрипп 20 г мазь

  Loading...
   Купить Комбигрипп 20 г мазь в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  61,60 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Комбигрипп 20 г мазь

  Показания

  • Воспалительные заболевания дыхательных путей (насморк, фарингит, ларингит, трахеит)
  • боль в мышцах;
  • боль в суставах.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к компонентам препарата, ацетилсалициловой кислоты и других нестероидных противовоспалительных средств; 

  • заболевания и повреждения кожи в области предполагаемого нанесения препарата, в том числе при ожогах, экземе, дерматите, гнойничковых заболеваниях кожи; 

  • бронхиальная астма, коклюш, псевдокрупом; 

  • эпилепсия, склонность к судорогам.


  ****************

  Показання

  • Запальні захворювання дихальних шляхів (нежить, фарингіт, ларингіт, трахеїт);
  • біль у м’язах;
  • біль у суглобах.

  Протипоказання

  • Підвищена чутливість до компонентів препарату, ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів; 

  • захворювання та ушкодження шкіри у ділянці передбачуваного нанесення препарату, у тому числі при опіках, екземі, дерматиті, гнійничкових захворюваннях шкіри; 

  • бронхіальна астма, коклюш, псевдокруп; 

  • епілепсія, схильність до судом.
  Цена Комбигрипп 20 г мазь актуальна при заказе на сайте. Купить Комбигрипп 20 г мазь в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Комбигрипп 20 г мазь Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  КОМБІГРИП®
  (COMBIGRIP®)

  Склад:

  діючі речовини: 1 г мазі містить ментолу 50 мг, камфори 100 мг, тимолу 10 мг, метилсаліцилату 50 мг, олії евкаліптової (Eucalyptus oil) 10 мг, олії терпентинової (Turpentineal oil) 30 мг;

  допоміжні речовини: віск білий, парафін білий м’який.

  Лікарська форма. Мазь.

  Основні фізико-хімічні властивості: м’яка маса майже білого кольору.

  Фармакотерапевтична група.

  Засоби, що діють на респіраторну систему. Код АТХ R07A.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Ментол проявляє місцевоподразнювальну, аналгезуючу, відволікаючу, протисвербіжну, антисептичну та заспокійливу дію. Ефект в основному зумовлений рефлекторними реакціями, пов’язаними з подразненням чутливих нервових закінчень: подразнення рецепторів шкіри стимулює утворення і вивільнення ендогенних біологічно активних речовин (енкефалінів, ендорфінів, пептидів, кінінів), які беруть участь у регуляції больових відчуттів, проникності судин та інших процесах, які забезпечують знеболювальну, відволікаючу і протисвербіжну дію. Подразнювальний (відволікаючий) ефект сприяє зниженню больових відчуттів. Місцева дія супроводжується звуженням судин, відчуттям холоду, яке переходить у відчуття легкого печіння і поколювання. Шкірно-вісцеральні рефлекси поліпшують трофіку тканин (відповідно до зон іннервації). Ментол рефлекторно змінює тонус судин як поверхневих, так і глибоко розташованих у тканинах і внутрішніх органах. Камфора проявляє антисептичну, місцевоподразнювальну, аналептичну, антиагрегантну дію. Рефлекторно збуджує судиноруховий і дихальний центри, проявляючи аналептичну активність. Проявляє периферичну вазопресорну активність. Інгібує агрегацію тромбоцитів. Виділяючись з організму через дихальні шляхи, сприяє відхаркуванню. При місцевій аплікації проявляє відволікаючі властивості.

  Тимол є антисептиком і дезінфектантом. Руйнуючи важливі для життєздатності мікроорганізмів ферменти, він запобігає поширенню процесу гниття і затримує його, якщо він уже розпочався. Метилсаліцилат проявляє протизапальну та аналгезуючу дію. Він неселективно інгібує циклооксигеназу, знижує синтез простагландинів. Нормалізує підвищену проникність капілярів, поліпшує процеси мікроциркуляції, зменшує набряк та інфільтрацію запалених тканин.

  Олія евкаліптова проявляє антисептичну та протизапальну дію, при місцевому нанесенні послаблює чутливість. Евкаліптова олія також збуджує серцеву діяльність. Олію терпентинову застосовувати місцево для лікування застуди як відволікаючу і розігріваючу речовину.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  - Запальні захворювання дихальних шляхів (нежить, фарингіт, ларингіт, трахеїт);

  - біль у м’язах;

  - біль у суглобах.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до компонентів препарату, ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів; захворювання та ушкодження шкіри у ділянці передбачуваного нанесення препарату, у тому числі при опіках, екземі, дерматиті, гнійничкових захворюваннях шкіри; бронхіальна астма, коклюш, псевдокруп; епілепсія, схильність до судом.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Поки що невідома.

  Особливості застосування.

  Тільки для зовнішнього застосування. Уникати потрапляння препарату в очі і на слизові оболонки. Якщо наявні місцеві подразнення, застосування препарату треба припинити і призначити відповідну терапію. Після застосування препарату завжди слід мити руки. Препарат наносити тільки на неушкоджену здорову шкіру, не можна наносити на відкриті рани. Не застосовувати на слизових оболонках. Стійкий кашель може бути ознакою серйозного захворювання. Якщо кашель не зникає протягом 1 тижня, має тенденцію до рецидиву або супроводжується жаром, висипанням або стійким головним болем, хворому слід звернутися до лікаря, щоб переглянути тактику лікування. Не застосовувати препарат при тривалому або хронічному кашлі, який є наслідком паління, астми, емфіземи, або якщо кашель супроводжується інтенсивним відходженням мокротиння.

  Не наносити препарат на великі ділянки шкіри.

  Не наносити дітям на шкіру обличчя, враховуючи можливість розвитку рефлекторного бронхоспазму.

  Слід мати на увазі, що препарат залишає плями на тканині, з якою він контактує.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Не застосовувати у період вагітності та годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або  іншими механізмами.

  Не впливає.

  Спосіб застосування та дози.

  При захворюваннях дихальних шляхів 2-4 г мазі нанести на шкіру в ділянці грудної клітки і горла та втерти. При бажанні площу аплікації можна накрити теплою сухою тканиною, однак її треба прикладати не щільно, щоб дати змогу випарам досягти носа та горла. При болях у м’язах і суглобах нанести мазь на ділянку м’язів або суглобів товстим шаром і обережно втерти.

  Дорослим і дітям застосовувати препарат до 3 разів на добу. Тривалість лікування визначається індивідуально залежно від тяжкості захворювання та клінічної ефективності.

  Діти.

  Препарат призначати дітям віком від 3 років.


  Комбигрипп 20 г мазь Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Комбигрипп 20 г мазь Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Комбигрипп 20 г мазь Характеристики

  Виробник Енк’юб Етікалз Прайвіт Лімітед/ Encube Ethicals Private Limited.
  Показання Запальні захворювання дихальних шляхів (нежить, фарингіт, ларингіт, трахеїт); біль у м’язах; біль у суглобах.
  Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату, ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів; захворювання та ушкодження шкіри у ділянці передбачуваного нанесення препарату, у тому числі при опіках, екземі, дерматиті, гнійничкових захворюваннях шкіри; бронхіальна астма, коклюш, псевдокруп; епілепсія, схильність до судом.
  Склад діючі речовини: 1 г мазі містить ментолу 50 мг, камфори 100 мг, тимолу 10 мг, метилсаліцилату 50 мг, олії евкаліптової (Eucalyptus oil) 10 мг, олії терпентинової (Turpentineal oil) 30 мг; допоміжні речовини: віск білий, парафін білий м’який.
  Термін придатності 3 роки.
  Українська назва Комбігрип
  Упаковка По 20 г або 40 г у тубі; по 1 тубі у картонній пачці. По 20 г мазі у пластиковому контейнері; по 1 контейнеру у картонній пачці.
  Фармакотерапевтична група Засоби, що діють на респіраторну систему.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги