www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Холисал 10 г гель

Loading...
  Купить Холисал 10 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Холисал 10 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Холисал 10 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
131 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Холисал 10 г гель

Зубной гель Холисал 10 г обладает антимикробным, противовоспалительным и обезболивающим эффектом. Лекарство бесцветное с гелеобразной консистенцией и запахом анисового масла. 


Применение

 1. при повреждениях и 

 2. наличии воспалительных процессов на слизистых оболочках ротовой полости. 


Назначение

 • гингивита, 

 • хейлита, 

 • пародонтоза, 

 • стоматита, 

 • нарушений целостности слизистых оболочек при механических повреждениях, 

 • ношении протезов.


Его лечебный эффект обусловлен двумя основными компонентами – салицилатом холином и хлоридом цеталкония.

Салицилат холин отменно обезболивает в области нанесения и ликвидирует воспалительный процесс. Вещество способствует снижению активности:

 1. циклооксигеназы; 

 2. макрофагов; 

 3. нейтрофилов. 


**********************


Зубний гель Холісал 10 г має антимікробну, протизапальну і знеболюючим ефектом. Ліки безбарвне з гелеобразной консистенцією і запахом анісової олії.


Застосування

 • при пошкодженнях 

 • і наявності запальних процесів на слизових оболонках ротової порожнини.


Призначення

 • гінгівіт,

 • хейлит,

 • пародонтоз,

 • стоматит,

 • порушення цілісності слизових оболонок при механічних пошкодженнях,

 • носінні протези.


Його лікувальний ефект обумовлений двома основними компонентами - саліцилатом холін і хлоридом цеталконія.

Саліцилат холін чудово знеболює в області нанесення і ліквідує запальний процес. Речовина сприяє зниженню активності:

 1. циклооксигенази;

 2. макрофагів;

 3. нейтрофілів.


Цена Холисал 10 г гель актуальна при заказе на сайте. Купить Холисал 10 г гель в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Холисал 10 г гель Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ХОЛІСАЛ

(Сholisal)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини:

1 г гелю містить холіну саліцилату 87,1 мг та хлориду цеталконію 0,1 мг;

допоміжні речовини:

гідроксиетилцелюлоза, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), гліцерин (Е 422), олія анісова, етанол 96 %, вода очищена.

Лікарська форма. Гель для ротової порожнини.

Прозора безбарвна однорідна маса з запахом анісової олії.

Назва і місцезнаходження виробника.

Фармзавод Єльфа A.Т.

58-500 м. Єленя Гура, вул. В. Полa 21, Польща.

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевого застосування у стоматології.

Код АТС A01A D.

Препарат чинить протизапальну, знеболювальну та антисептичну дії. Основна діюча речовина у препараті – холіну саліцилати – чинить місцеву протизапальну і слабку знеболювальну дію. Механізм знеболювальної, жарознижувальної та протизапальної дії саліцилатів пов'язаний із пригніченням активності циклооксигенази, а також з активністю тромбоксансинтетази. Як результат цієї дії пригнічується синтез простаноїдів, у першу чергу простагландинів Е та Р у змінених запаленням тканинах, у стінці травного тракту та у нирках. Застосовується місцево, у звичайних дозах не чинить загальної дії. Хлорид цеталконію посилює знеболювальну та протизапальну дію лікарського засобу. Антисептики, що входять до складу гелевої основи, метилгідроксибензоат та пропілгідроксибензоат (у концентраціях відповідно 0,15 % та 0,08 %), чинять антибактеріальну дію.

Холіну саліцилат швидко всмоктується зі слизових оболонок (приблизно у 2 рази швидше ацетилсаліцилової кислоти). Саліцилати легко проникають у більшість тканин та рідин організму. Мають високе споріднення з білками крові та тканинами, зв'язуючись у межах від 50 до 80 % з альбумінами плазми крові. Період напіввиведення саліцилатів становить від 2 до 4 годин. Біотрансформація саліцилатів відбувається у тканинах, переважно вони трансформуються у печінці до саліцилової кислоти, з якої утворюються саліцилосечова кислота, глюкуроніди, ацеталь, а також гентизинова кислота. Продукти біотрансформації, що утворюються, виводяться з сечею (75 % становить саліцилсечова кислота). Приблизно 10 % саліцилатів виводяться у незмінному   стані з сечею. Виведення відбувається повільно, до

24 годин виводиться приблизно 50 % дози.

Клінічні характеристики


Показання для застосування.

– Запальні процеси слизової оболонки порожнини рота;

– ерозії та виразки ротової порожнини;

– гінгівіти;

– пародонтити.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до холіну саліцилату, інших саліцилатів, хлориду цеталконію або до будь-яких інших компонентів лікарського засобу.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

У місці нанесення може виникнути короткочасне відчуття печіння, яке згодом проходить.

Препарат містить метилпарабен та пропілпарабен, що може спричинити подразнення. При виникненні будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково звернутися до лікаря.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не проводилися дослідження відносно тривалості та ступеня всмоктування холіну саліцилату в організмі після місцевого застосування гелю на слизові оболонки ротової порожнини. У I-II триместрах вагітності препарат застосовують з обережністю, з урахуванням співвідношення ризик/користь. Похідні саліцилової кислоти протипоказані у

ІІІ триместрі вагітності. Діючі речовини проникають у грудне молоко, тому не рекомендується застосовувати їх у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Лікарський засіб не порушує психофізичну працездатність і не впливає на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами.

Діти. Не застосовувати дітям до 3 років.

Спосіб застосування та дози.

Нанести   невелику кількість гелю на   уражену   ділянку та обережно втирати протягом

2 хвилин. Застосовувати 2-3 рази на добу. Смужку гелю довжиною 1 см для дорослих і

0,5 см для дітей видавити на чистий палець і обережно втирати протягом кількох хвилин в уражену ділянку слизової оболонки. При лікуванні хвороб пародонта 1-2 рази на добу гель слід закладати в ясеневі кишені, а також застосовувати у вигляді компресів або обережно втирати у ясна 1-2 рази на добу. Тривалість лікування встановлюється залежно від клінічної ситуації. Не пити і не їсти протягом приблизно півгодини після нанесення гелю.

Передозування.

Теоретично передозування лікарського засобу неможливе. Однак, якщо це відбудеться, пацієнтові слід прополоскати порожнину рота великою кількістю води і, якщо необхідно, викликати блювання. У випадку підвищеної чутливості до саліцилатів, після передозування гелю і всмоктування в організм значних кількостей холіну саліцилату можуть настати симптоми системної дії саліцилатів: підвищене потовиділення, шум у вухах, нудота, блювання, запаморочення, шкірні висипання (еритема та кропив’янка). Лікування симптоматичне.

Побічні ефекти.

У місці нанесення може виникнути короткочасне відчуття печіння, яке згодом проходить. Через наявність у складі метилпарабену та пропілпарабену можливий розвиток алергічних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При місцевому застосуванні препарату відповідно до рекомендованих дозувань відсутній ризик виникнення взаємодії.

Лише у випадку значного передозування і розвитку симптомів системної дії холіну саліцилату слід враховувати, що він діє синергічно з іншими протизапальними, жарознижувальними і болезаспокійливими лікарськими засобами.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Упаковка.

По 10 г гелю у тубах.

Категорія відпуску. Без рецепта.


Холисал 10 г гель Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Ульяна 29.10.2018 Для детских деснах при прорывании зубиков то что нужно! безболезненный, правда быстро расходующий
 • Марина 19.12.2017 Никакой ротокан, камистад или солкосерил даже близко не заменяют холисал. Пока ребенок тянет в рот что попало и то и дело зарабатывает стоматит, у меня холисал под рукой – он снимает воспаление, и быстро, благодаря цеталконию в составе. В других такого нет.
 • expertblog.info 25.01.2017 При прорезывании зубов мудрости у взрослых Холисал может применяться, однако здесь нужно учитывать некоторые моменты. Безопасным будет применение холисала, если у вас есть болезненность при прорезывании, но при этом обязательно должно отсутствовать нагноение капюшона над зубом мудрости.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Холисал 10 г гель Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Холисал 10 г гель Характеристики

Лікарська форма Гель для ротової порожнини по 10 г у тубі № 1
Виробник Фармзавод Єльфа А.Т., Польща
Вік від 3 років.
Показання – Запальні процеси слизової оболонки порожнини рота; – ерозії та виразки ротової порожнини; – гінгівіти; – пародонтити.
Протипоказання Підвищена чутливість до холіну саліцилату, інших саліцилатів, хлориду цеталконію або до будь-яких інших компонентів лікарського засобу.
Склад діючі речовини: 1 г гелю містить холіну саліцилату 87,1 мг та хлориду цеталконію 0,1 мг; допоміжні речовини: гідроксиетилцелюлоза, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), гліцерин (Е 422), олія анісова, етанол 96 %, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ХОЛІСАЛ
Упаковка у тубі
Фармакотерапевтична група Засоби для місцевого застосування у стоматології.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги