Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Холе-гран 10 г гранулы

  Loading...
   Купить Холе-гран 10 г гранулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  79,40 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Холе-гран 10 г гранулы

  Показания

  Препарат регулирует минеральный обмен, способствует оптимизации образования костной ткани в периоды роста организма и при травмах костей, оказывает противовоспалительное действие, создает условия для улучшения заживления ран при травмах костей и мягких тканях, улучшает результаты опрераций на костях, в том числе – пластических.

  Препарат не является источником химических элементов. В случае дефицита кальция в организме необходимо сочетать прием препарата Рост-норма с введением кальция в необходимых количествах в виде негомеопатических препаратов или с продуктами питания.


  Способ применения

  Гранулы следует принимать под язык, до полного рассасывания за 15-20 минут до или через час после еды.

  При необходимости гранулы могут быть предварительно растворены в небольшом количестве воды.

  Детям до 1 года – по 3 гранулы, детям иных возрастных групп и взрослым – по 5 гранул.

  В комплексной терапии нарушений фосфорно-кальциевого обмена: 3 раза в неделю курсами от 3 до 6 месяцев, в зависимости от тяжести нарушений.

  После травм, операций, при лечении остеомиелита – 3 раза в день, на протяжении 10-14 дней, при переломах костей – до образования костной мозоли.

  Для подготовки к оперции – 3 раза в день, в течение 8-10 дней.

  Для профилактики рахита детям до 3 лет по 3 гранулы через день утром натощак в течение 1-1,5 лет без перерывов; для лечения рахита 1-2 раза в день до достижения ремиссии, при лечении остеомиелита использовать в комплексной терапии, в сочетании с другими препаратами и методами лечения.

  Принимать в остром периоде и при обострении процесса по 5 гранул 3-6 и более раз в день (в зависимости от тяжести состояния) до выздоровления; в периоде ремиссии хронического остеомиелита принимать по 5 гранул через день утром натощак до выздоровления.

  Препарат сочетается с приемом антибиотиков, любых других лекарств, со всеми методами лечения.


  *****************


  Показання

  Препарат регулює мінеральний обмін, сприяє оптимізації утворення кісткової тканини в періоди зростання організму і при травмах кісток, має протизапальну дію, створює умови для поліпшення загоєння ран при травмах кісток і м'яких тканинах, покращує результати опрерацю на кістках, в тому числі - пластичних.

  Препарат не є джерелом хімічних елементів. У разі дефіциту кальцію в організмі необхідно поєднувати прийом препарату Рост-норма з введенням кальцію в необхідних кількостях у вигляді негомеопатіческіх препаратів або з продуктами харчування.


  Спосіб застосування

  Гранули слід приймати під язик, до повного розсмоктування за 15-20 хвилин до або через годину після їжі.

  При необхідності гранули можуть бути заздалегідь розчинені в невеликій кількості води.

  Дітям до 1 року - по 3 гранули, дітям інших вікових груп і дорослим - по 5 гранул.

  У комплексній терапії порушень фосфорно-кальцієвого обміну: 3 рази на тиждень курсами від 3 до 6 місяців, в залежності від тяжкості порушень.

  Після травм, операцій, при лікуванні остеомієліту - 3 рази на день, протягом 10-14 днів, при переломах кісток - до утворення кісткової мозолі.

  Для підготовки до оперции - 3 рази на день, протягом 8-10 днів.

  Для профілактики рахіту дітям до 3 років по 3 гранули через день вранці натщесерце протягом 1-1,5 років без перерв; для лікування рахіту 1-2 рази на день до досягнення ремісії, при лікуванні остеомієліту використовувати в комплексній терапії, в поєднанні з іншими препаратами і методами лікування.

  Приймати в гострому періоді і при загостренні процесу по 5 гранул 3-6 і більше разів на день (в залежності від тяжкості стану) до одужання; в періоді ремісії хронічного остеомієліту приймати по 5 гранул через день вранці натщесерце до одужання.

  Препарат поєднується з прийомом антибіотиків, будь-яких інших ліків, з усіма методами лікування.


  Цена Холе-гран 10 г гранулы актуальна при заказе на сайте. Купить Холе-гран 10 г гранулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Холе-гран 10 г гранулы Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування препарату
  ХОЛЕ-ГРАН
  (CHOLE-GRAN)

  Загальна характеристика:

  основні фізико-хімічні властивості:гранули, що розчиняються уводі, солодкі на смак, білого кольору з сіруватим або кремовим відтінком;

  склад:Хелідоніум 200CH 20 мг, Лікоподіум 200CH 20 мг, Берберис 200CH 20 мг, Кардус маріанус 50CH 20 мг, Тараксакум 50CH20 мг;

  допоміжна речовина: крупка цукрова.

  Форма випуску.Гранули гомеопатичні.

  Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат, що застосовується при біліарній патології. Код АТС А 05А Х.

  Фармакологічні властивості. Зменшує біль, спазми жовчовивідних шляхів, диспептичні розлади. Сприяє утворенню та відтоку жовчі, поліпшує перистальтику кишечнику. Сприяє регенерації печінкових клітин після гострих гепатитів (хвороба Боткіна, інтоксикаційні гепатити та ін.).

  Показання для застосування. Гострі та хронічні захворювання печінки та жовчовивідних шляхів. Хронічні холецистити, гепатити, дискінезії жовчовивідних шляхів. Жовчокам’яна хвороба. Запори. Якгепатопротектор при променевій та хіміотерапії. Неспецифічна профілактика вірусного гепатиту.

  Спосіб застосування та дози.По 7 гранул під язик, 1-2рази на день, протягом 2-3 місяців. Дітям від 1 до 7 років – із розрахунку 1гранула на рік життя (на 1 прийом). При необхідності курс лікування повторити.

  Побічна дія.Не виявлена.

  Протипоказання.Відсутні.

  Передозування.Не призводить до негативних наслідків і не потребує антидотної терапії.

  Особливості застосування. Гранули приймати під язик, до повного розсмоктування, за 15-20 хвилин до або через годину після їди.

  При необхідності гранули розчинити у невеликій кількості води.

  Можливий прийом препарату в періоди вагітності і лактації.


  Холе-гран 10 г гранулы Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Холе-гран 10 г гранулы Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Холе-гран 10 г гранулы Характеристики

  Лікарська форма Гранули по 10 г у пеналі № 1
  Виробник ПрАТ "Національна Гомеопатична Спілка", Україна
  Вік від 1 року
  Міжнародне найменування Comb drug
  Показання У складі комплексного лікування: гострі та хронічні захворювання печінки та жовчовивідних шляхів. Хронічні холецистити, гепатити, дискінезії жовчовивідних шляхів. Жовчнокам’яна хвороба. Запори. Як гепатопротектор при променевій та хіміотерапії. Неспецифічна профілактика вірусного гепатиту.
  Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату.
  Склад діючі речовини: 10 г гранул містять Chelidonium 200CH 20 мг, Lycopodium 200CH 20 мг, Berberis 200CH 20 мг, Carduus marianus 50CH 20 мг, Taraxacum 50CH 20 мг; допоміжна речовина: цукор кондитерський.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва ХОЛЕ-ГРАН
  Упаковка пенал
  Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний лікарський засіб. Послаблює біль, спазми жовчовивідних шляхів, диспептичні розлади. Сприяє утворенню та відтоку жовчі, поліпшує перистальтику кишечнику. Сприяє регенерації печінкових клітин після гострих гепатитів (інфекційний гепатит В, інтоксикаційні гепатити).

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги