www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Кандид-В6 №6 таблетки

Loading...
    Купить Кандид-В6 №6 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Кандид-В6 №6 таблетки

Таблетки Кандид-В6 – средство против грибка местного применения, обладающее трихомонацидным, противопротозойным и антибактериальным действием. Таблетки Кандид-В6 содержат активный ингредиент клотримазол, вызывающий клеточный лизис. Кандид-В6 таблетки эффективны в борьбе с возбудителями генитальных инфекций и суперинфекций.

Согласно отзывам Кандид-В6 хорошо помогает справляться с трихомонадой вагиналис и кандидой, и активно используется для лечения трихомониаза и кандидозного вульвовагинита, а также для санации родовых путей перед родами. Кандид-В6 6 таблеток используется интравагинально по одной штуке, на протяжении одной недели. 

Цена Кандид-В6 №6 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Кандид-В6 №6 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Кандид-В6 №6 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КАНДІД-В6

(СANDID-V6)

Склад:

діюча речовина: клотримазол;

1 таблетка містить клотримазолу 100 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, натрію крохмальгліколят, крохмаль кукурудзяний, метилпарагідроксибензоат (E 218), пропілпарагідроксибензоат (E 216), повідон (K 30), тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, кислота адипінова, натрію бікарбонат.

Лікарська форма. Таблетки вагінальні.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору, двоопуклі, з логотипом «G» з одного боку та «V6» – з іншого.

Фармакотерапевтична група.

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології. Протимікробні та антисептичні засоби, за винятком комбінованих препаратів, що містять кортикостероїди. Похідні імідазолу. Клотримазол.

Код АТХ G01А F02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Клотримазол – синтетичний антимікотичний засіб групи похідних імідазолу. Механізм дії полягає у гальмуванні синтезу ергостеролу, необхідного для побудови клітинної мембрани грибів, що призводить до порушення її проникності і наступного лізису клітини. Препарат спричиняє також підвищення проникності фосфоліпідної оболонки ліпосом, вакуолізацію цитоплазми, зниження кількості рибосом. Крім того, клотримазол пригнічує активність пероксидаз, що сприяє накопиченню у грибковій клітині перекису водню, який бере участь у її руйнуванні.

Спектр дії Клотримазолу включає дерматофіти, дріжджові гриби, грампозитивні (стафілококи, стрептококи) і грамнегативні бактерії (Bacteroides spp., Gardnerella vaginalis), а також Trichomonas vaginalis, Corynebacterium minutissium.

Фармакокінетика.

При інтравагінальному введенні абсорбується приблизно 5-10 % клотримазолу. Абсорбована речовина метаболізується у печінці та виводиться із жовчю.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекції у ділянці статевих органів (вагініт), спричинені грибами (зазвичай роду Саndida), та суперінфекції, спричинені бактеріями, чутливими до клотримазолу.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до клотримазолу або до інших компонентів препарату. Підвищена чутливість до інших імідазолів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні Кандіду-В6 з ністатином активність клотримазолу може знижуватись. При вагінальному введенні препарат знижує активність амфотерицину В та інших полієнових антибіотиків.

Одночасне лікування клотримазолом, що застосовується вагінально, та такролімусом перорально (FK-506, імунодепресант) може призводити до підвищення рівня такролімусу у плазмі крові. Таким чином, слід ретельно контролювати стан хворого для виявлення симптомів передозування такролімусу, при необхідності – шляхом перевірки його рівня у плазмі крові.

Особливості застосування.

У випадку призначення препарату вагітній її необхідно попередити про те, що при введенні вагінальних таблеток не можна використовувати аплікатор. Не застосовувати вагінальні таблетки під час менструації. Для запобігання реінфекції необхідне одночасне лікування обох статевих партнерів. Для успішного лікування хворих із трихомоніазом разом з клотримазолом призначати інші лікарські засоби, що чинять системну дію, наприклад, метронідазол внутрішньо.

Слід уникати контакту з очима. Не ковтати.

Хворому рекомендується проконсультуватися з лікарем:

-         при перших проявах хвороби;

-         якщо симптоми зберігаються довше 7 днів;

-         якщо симптоми з’являються знову протягом 2 місяців;

-         якщо у хворого висока температура тіла (38 оС або вище), біль у нижній частині живота, біль у спині, гнійні вагінальні виділення з неприємним запахом, нудота, вагінальна кровотеча, яка супроводжується болем у плечі.

Під час застосування препарату слід уникати статевих контактів, оскільки інфекція може передатися партнеру. Може знижуватися ефективність та безпека латексних продуктів (таких як презервативи та діафрагми).

Оскільки зазвичай уражується як піхва, так і зовнішні статеві органи, слід застосовувати комбіноване лікування обох ділянок. Якщо інфіковані зовнішні статеві губи та прилеглі ділянки, слід також проводити місцеве лікування кремом для зовнішнього застосування.

Не слід використовувати тампони, інтравагінальні зрошення, сперміциди або інші вагінальні засоби під час застосування цього препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Клінічні дослідження щодо впливу клотримазолу на фертильність у жінок не проводились, проте дослідження на тваринах не виявили впливу клотримазолу на фертильність.

Кількість досліджень з використанням клотримазолу під час вагітності обмежена. Дослідження на тваринах не виявили прямого або непрямого шкідливого впливу з точки зору репродуктивної токсичності. Як попереджувальний захід, бажано уникати використання клотримазолу протягом першого триместру вагітності.

Протягом вагітності слід застосовувати таблетки вагінальні без використання аплікатора.

Під час лікування клотримазолом слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Застосування клотримазолу не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Вагінальні таблетки застосовувати протягом 6 днів по 1 вагінальній таблетці 1 раз на добу ввечері або по 1 таблетці вранці і 1 таблетці ввечері протягом 3 днів, вводити глибоко у піхву за допомогою аплікатора.

Діти.

Застосовувати дітям з 12 років після консультації з лікарем.

Не застосовувати дітям до 12 років.

Не використовувати аплікатор.

Передозування.

Застосування Кандіду-В6 у підвищених дозах не спричиняє будь-яких реакцій і станів, що загрожували б життю. У зв’язку з низькою абсорбцією препарату передозування малоймовірне.

Лікування: застосування препарату припинити та призначити симптоматичне лікування.

 

Побічні реакції.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: лущення шкіри у ділянці статевих органів, висипання, набряк, дискомфорт, подразнення, тазовий біль, вагінальна кровотеча, можливі місцеві реакції подразнення слизової піхви – гіперемія, відчуття печіння, свербіж, поколювання, збільшення частоти сечовипускання.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпотензія.

З боку травного тракту: біль у животі.

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи непритомність, задишку, кропив’янку, свербіж.

Термін придатності.

4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С в захищеному від світла місці.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 6 таблеток у стрипі; по 1 стрипу разом з аплікатором у картонній коробці.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Виробник.

Гленмарк Фармасьютикалз Лтд. / Glenmark Pharmaceuticals Ltd.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

1.    Дільниця № Е-37/39, Ем.Ай.Ді.Сі., Сатпур, Насік – 422 007, Махараштра, Індія /

Plot No E-37/39, M.I.D.C. Industrial Estate, Satpur, Nasik – 422 007, Maharashtra, India.

2. Селище Кішанпура, Бадді-Налагарх Роуд, Tехсіл Налагарх, округ Солан, (Х.П.) 174101, Індія / Village – Kishanpura, Baddi-Nalagarh Road, Tehsil Nalagarh, Disst. Solan, H.P. 174101, India.


Кандид-В6 №6 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Кандид-В6 №6 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Кандид-В6 №6 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки вагінальні по 100 мг № 6 у стрипах № 1 разом з аплікатором
Виробник Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., Індія
Вік від 12 років
Міжнародне найменування Clotrimazole
Показання Інфекції у ділянці статевих органів (вагініт), спричинені грибами (зазвичай роду Саndida), та суперінфекції, спричинені бактеріями, чутливими до клотримазолу.
Протипоказання Підвищена чутливість до клотримазолу або до інших компонентів препарату. Підвищена чутливість до інших імідазолів.
Склад діюча речовина: клотримазол; 1 таблетка містить клотримазолу 100 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, натрію крохмальгліколят, крохмаль кукурудзяний, метилпарагідроксибензоат (E 218), пропілпарагідроксибензоат (E 216), повідон (K 30), тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, кислота адипінова, натрію бікарбонат.
Термін придатності 4 роки
Українська назва КАНДІД-В6
Упаковка у стрипах
Фармакотерапевтична група Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології. Протимікробні та антисептичні засоби, за винятком комбінованих препаратів, що містять кортикостероїди. Похідні імідазолу. Клотримазол.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.