www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Гриппостад 5 г №5 порошок для орального раствора

Loading...
    Купить Гриппостад 5 г №5 порошок для орального раствора в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
66.3 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Гриппостад 5 г №5 порошок для орального раствора

Показания

  • Лечение болевого синдрома (головная боль, зубная боль и периодическая боль у женщин); 

  • лихорадка.

Противопоказания

  • Гиперчувствительность к парацетамола или к вспомогательным веществам, входящим в состав препарата
  • Тяжелые нарушения функции печени и / или почек;
  • Врожденная гипербилирубинемия, синдром Жильбера;
  • Дефицит глюкозо-6-фосфатдегидрогеназы;
  • Фенилкетонурия, поскольку это лекарственное средство содержит подсластитель аспартам, который превращается в фенилаланин;
  • Недостаточность альдолазы В с мальабсорбцией глюкозы-галактозы, лактазная недостаточность Лаппа;
  • Чувствительность к дисахарида, поскольку препарат содержит сахарозу;
  • алкоголизм,
  • Заболевания крови
  • Выраженная анемия
  • лейкопения
  • Возраст до 10 лет или масса тела менее 40 кг.

****************

Показання

  • Лікування больового синдрому (головний біль, зубний біль та періодичний біль у жінок); 

  • гарячка.

Протипоказання

  • Гіперчутливість до парацетамолу або до допоміжних речовин, що входять до складу препарату;
  • Тяжкі порушення функції печінки та/або нирок;
  • Вроджена гіпербілірубінемія, синдром Жильбера;
  • Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази;
  • Фенілкетонурія, оскільки цей лікарський засіб містить підсолоджувач аспартам, який перетворюється на фенілаланін;
  • Недостатність альдолази В з мальабсорбцією глюкози-галактози, лактазна недостатність Лаппа;
  • Чутливість до дисахариду, оскільки препарат містить сахарозу;
  • Алкоголізм;
  • Захворювання крові;
  • Виражена анемія;
  • Лейкопенія;
  • Дитячий вік до 10 років або маса тіла менше 40 кг.



Цена Гриппостад 5 г №5 порошок для орального раствора актуальна при заказе на сайте. Купить Гриппостад 5 г №5 порошок для орального раствора в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Гриппостад 5 г №5 порошок для орального раствора Инструкция


ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ГРИППОСТАД® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ

(GRIPPOSTAD® HOT DRINK)

 

 

Склад:

діюча речовина: 1 пакетик порошку містить парацетамолу 600 мг;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, кислота аскорбінова, етилцелюлоза, аспартам (Е 951), кислота лимонна безводна, сахароза, ароматизатор лимонний.

 

Лікарська форма. Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок білого або жовтуватого кольору з типовим лимонним запахом.

 

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Аніліди.

Код АТХ N02B E01.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Гриппостад® Гарячий напій містить парацетамол аналгетик та антипіретик, має протибольовий і жарознижувальний ефект, що зумовлений пригніченням синтезу простагландинів і переважним впливом на центр терморегуляції у гіпоталамусі.

Фармакокінетика.

Парацетамол добре всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Пік концентрації у плазмі крові настає через 20-30 хвилин після прийому. Метаболізується у печінці з утворенням глюкуроніду і сульфату парацетамолу. Виводиться здебільшого нирками. Період напіввиведення – від 1 до 4 годин.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування больового синдрому (головний біль, зубний біль та періодичний біль у жінок); гарячка.

 

 

Протипоказання.

·         Гіперчутливість до парацетамолу або до допоміжних речовин, що входять до складу препарату;

·         Тяжкі порушення функції печінки та/або нирок;

·         Вроджена гіпербілірубінемія, синдром Жильбера;

·         Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази;

·         Фенілкетонурія, оскільки цей лікарський засіб містить підсолоджувач аспартам, який перетворюється на фенілаланін;

·         Недостатність альдолази В з мальабсорбцією глюкози-галактози, лактазна недостатність Лаппа;

·         Чутливість до дисахариду, оскільки препарат містить сахарозу;

·         Алкоголізм;

·         Захворювання крові;

·         Виражена анемія;

·         Лейкопенія;

·         Дитячий вік до 10 років або маса тіла менше 40 кг.

 

Особливі заходи безпеки.

Необхідно порадитися з лікарем стосовно можливості застосування препарату пацієнтам з порушеннями функції нирок і печінки. Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем, якщо пацієнт застосовує варфарин або подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект.

Враховувати, що у хворих з алкогольним ураженням печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу; препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

Пацієнтам, які приймають аналгетики кожен день при артритах легкої форми, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Не перевищувати зазначених доз.

Не приймати препарат з іншими засобами, що містять парацетамол.

Якщо симптоми не зникають, слід звернутися до лікаря.

Якщо головний біль стає постійним, слід звернутися до лікаря.

1 пакетик препарату містить 3,8 г сахарози (цукру), що еквівалентно приблизно 0,32 хлібним одиницям (ХО). Це слід враховувати при застосуванні препарату хворим на цукровий діабет.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

·         При одночасному застосуванні зі снодійними та протиепілептичними препаратами (наприклад, фенобарбіталом, фенітоїном, карбамазепіном), а також із протитуберкульозними засобами (наприклад, рифампіцин, ізоніазид) загалом нешкідливі дози парацетамолу можуть спричиняти ушкодження печінки. Такі ж негативні прояви виникають через взаємодію препарату з алкоголем.

·         Спільне застосування парацетамолу та хлорамфеніколу може істотно зменшити виведення хлорамфеніколу з організму і, таким чином, збільшити його токсичність.

·         Застосування парацетамолу разом із зидовудином збільшує ризик розвитку нейтропенії.

·         При одночасному застосуванні парацетамолу з метоклопрамідом та домперидоном швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися і зменшуватися при сумісному застосуванні із холестираміном.

·         Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений при одночасному довготривалому щоденному застосуванні парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі. Періодичний прийом не має значного ефекту.

·         Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.

·         Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

 

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Призначення препарату у ці періоди можливе лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Парацетамол проникає у грудне молоко, але у клінічно незначних кількостях. Доступні опубліковані дані не містять протипоказань щодо годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

 

Спосіб застосування та дози.

Лікарський засіб застосовувати перорально.

Визначення дози препарату залежить від віку та/або маси тіла хворого. Максимальна добова доза парацетамолу – 60 мг/кг маси тіла, розподілена на окремі дози по 10-15 мг/кг маси тіла.

Одноразова доза (1 пакетик) містить 600 мг парацетамолу.

Інтервал між прийомом доз має становити не менше 6 годин. Приймати потрібно не більше 3-4 доз протягом 24 годин.

Не слід перевищувати дозу 1 пакетик за один прийом.

Вміст одного пакетика висипати у склянку, залити гарячою водою, добре розмішати і випити. Застосування препарату після їди може призводити до уповільнення дії препарату.

Тривалість лікування визначає лікар.

Максимальний термін застосування без рекомендації лікаря – 3 дні.

Якщо одночасно приймати інші лікарські засоби, що містять парацетамол, рекомендовану дозу не слід перевищувати.

 

Діти.

Препарат застосовувати для лікування дітей віком від 10 років та/або з масою тіла понад 40 кг.

 

Передозування.

Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярне вживання надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія) застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію, крововиливи, гіпоглікемію, кому та летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія та панкреатит.

При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку ЦНС − запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи − нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).


Гриппостад 5 г №5 порошок для орального раствора Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Гриппостад 5 г №5 порошок для орального раствора Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Гриппостад 5 г №5 порошок для орального раствора Характеристики

Лікарська форма Порошок для орального розчину по 5 г (120 мг/г) у пакетиках № 5
Виробник СТАДА Арцнайміттель АГ (випуск серій), Німеччина алфамед ФАРБІЛ Арцнайміттель ГмбХ (виробництво нерозфасованого продукту, первинне та вторинне пакування, контроль серій), Німеччина
Вік Препарат застосовувати для лікування дітей віком від 10 років та/або з масою тіла понад 40 кг
Міжнародне найменування Paracetamol
Показання Лікування больового синдрому (головний біль, зубний біль та періодичний біль у жінок); гарячка
Протипоказання · Гіперчутливість до парацетамолу або до допоміжних речовин, що входять до складу препарату; · Тяжкі порушення функції печінки та/або нирок; · Вроджена гіпербілірубінемія, синдром Жильбера; · Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; · Фенілкетонурія, оскільки цей лікарський засіб містить підсолоджувач аспартам, який перетворюється на фенілаланін; · Недостатність альдолази В з мальабсорбцією глюкози-галактози, лактазна недостатність Лаппа; · Чутливість до дисахариду, оскільки препарат містить сахарозу; · Алкоголізм; · Захворювання крові; · Виражена анемія; · Лейкопенія; · Дитячий вік до 10 років або маса тіла менше 40 кг
Склад діюча речовина: 1 пакетик порошку містить парацетамолу 600 мг; допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, кислота аскорбінова, етилцелюлоза, аспартам (Е 951), кислота лимонна безводна, сахароза, ароматизатор лимонний
Термін придатності 5 років
Українська назва ГРИППОСТАД
Упаковка пакетик
Фармакотерапевтична група Аналгетики та антипіретики. Аніліди

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги