Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Гепабене N30 капсулы

  Loading...
   Купить Гепабене N30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Гепабене N30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Гепабене N30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  209,90 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Гепабене N30 капсулы

  Показания

  Лечение пациентов с дискинезией желчевыводящих путей (в том числе после холецистэктомии) и с сопутствующими хроническими заболеваниями печени.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к действующим веществам или к другим растениям из семейства сложноцветных или к любому из компонентов препарата 

  • острые воспалительные заболевания печени и желчевыводящих путей; 

  • острый гепатит и холангит; 

  • острые отравления различной этиологии желчекаменная болезнь; 

  • обструкция желчевыводящих путей.

  ***********

  Показання

  Лікування пацієнтів з дискінезією жовчовивідних шляхів (у тому числі після холецистектомії) та з супутніми хронічними захворюваннями печінки.

  Протипоказання

  • Підвищена чутливість до діючих речовин або до інших рослин з родини складноцвітих або до будь-якого з компонентів препарату;

  • гострі запальні захворювання печінки і жовчовивідних шляхів;

  • гострий гепатит та холангіт;

  • гострі отруєння різної етіології; жовчокам'яна хвороба; 

  • обструкція жовчовивідних шляхів.


  Цена Гепабене N30 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Гепабене N30 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Гепабене N30 капсулы Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

   

  ГЕПАБЕНЕ

  (Hepabene)

   

  Склад:

  діючі речовини: екстракт сухий трави рутки лікарської (Fumaria officinalis), екстракт сухий плодів розторопші плямистої (Silybum marianum);

  1 капсула містить екстракту сухого трави рутки лікарської (Fumaria officinalis, співвідношення лікарської рослинної сировини та екстракту 4-6:1, екстрагент – вода)      275,1 мг; екстракту сухого плодів розторопші плямистої (Silybum marianum, співвідношення лікарської рослинної сировини та екстракту 20-50:1, екстрагент - ацетон) 83,33-100 мг, що еквівалентно силімарину 50 мг;

  допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, тальк, макрогол, коповідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, желатин, титану діоксид
  (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний
  (Е 172).

   

  Лікарська форма. Капсули тверді.

  Основні фізико-хімічні властивості: вміст капсул: порошок від світло- до темно-коричневого неоднорідного кольору з невеликими частками білого або жовтуватого, або сірого кольору (допускається наявність конгломератів або цільної спресованої маси).

  Капсульна оболонка:

  Корпус: світло-коричневого кольору, непрозорий.

  Кришечка: світло-коричневого кольору, непрозора.

  Розмір: 0.

   

  Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів. Засоби, що застосовуються при біліарній патології.
  Код АТХ A05A X.

   

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Гепабене − комбінований препарат рослинного походження, що містить екстракт рутки лікарської та сухий екстракт плодів розторопші плямистої.

  Екстракт рутки лікарської містить алкалоїд фумарин, що має жовчогінну дію, нормалізує секрецію жовчі, знижує тонус сфінктера Одді.

  Екстракт плодів розторопші плямистої містить силімарин – біофлавоноїд, що включає ізомери силібінін, силідіанін і силікристин. Силімарин має гепатопротекторну дію при гострих і хронічних інтоксикаціях, має мембраностабілізуючі властивості та сприяє відновленню клітин печінки.

  Фармакокінетика.

  Після перорального застосування силімарин в основному елімінується з жовчю та підлягає ентерогепатичній циркуляції.

   

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Лікування пацієнтів з дискінезією жовчовивідних шляхів (у тому числі після холецистектомії) та з супутніми хронічними захворюваннями печінки.

   

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до діючих речовин або до інших рослин з родини складноцвітих або до будь-якого з компонентів препарату; гострі запальні захворювання печінки і жовчовивідних шляхів; гострий гепатит та холангіт; гострі отруєння різної етіології; жовчокам'яна хвороба; обструкція жовчовивідних шляхів.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  При одночасному застосуванні препаратів, що містять силімарин, та пероральних контрацептивних засобів і препаратів, що застосовуються при естрогензамісній терапії, можливе зниження ефективності останніх.

  Препарат може підсилити ефекти таких лікарських засобів як діазепам, алпрозолам, кетоконазол, ловастатин, вінбластин, фексофенадин, клопідогрель, варфарин за рахунок пригнічення системи цитохрому P450.

   

  Особливості застосування.

  Для осіб літнього віку корекція дозування препарату не потрібна.

  Через можливий естрогеноподібний ефект силімарину у максимально великих дозах його слід застосовувати з обережністю пацієнтам з гормональними порушеннями (ендометріоз, міома матки, карцинома молочної залози, яєчників і матки, карцинома передміхурової залози). У цих випадках потрібна консультація з лікарем.

  У випадку розвитку жовтяниці необхідно проконсультуватися у лікаря для проведення корекції терапії.

   

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Не рекомендується застосування під час вагітності та/або у період годування груддю.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Не впливає. Пацієнтам з існуючими вестибулярними порушеннями необхідно з обережністю застосовувати препарат при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Капсули Гепабене приймати після їди. Капсулу слід ковтати цілою, не розжовуючи, і запивати достатньою кількістю рідини.

  Дорослим рекомендується приймати препарат Гепабене по 1 капсулі 3 рази на добу.

  При наявності нічного болю рекомендується додатковий прийом 1 капсули перед сном. При необхідності добову дозу препарату підвищувати до максимальної – 6 капсул (по 2 капсули

  3 рази на добу).

  Курс лікування визначає лікар індивідуально залежно від характеру і перебігу захворювання.

   

  Діти.

  Немає клінічного досвіду для застосування дітям.

   

   

  Передозування.

  Випадків передозування не спостерігалось. У разі передозування можливі діарея, абдомінальний біль. У цьому випадку слід припинити застосування препарату.

  Лікування – симптоматичне.

   

  Побічні реакції.

  З боку травного тракту: нудота, блювання, диспепсія, печія, діарея.

  З боку сечовидільної системи: підвищення діурезу.

  З боку імунної системи: алергічні реакції (включаючи висипання на шкірі, свербіж, утруднене дихання).

  Судинні порушення: припливи.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: посилення алопеції.

  Інші: посилення існуючих вестибулярних порушень.

   

  Термін придатності. 3 роки.

   

  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці для захисту від вологи. Зберігати у недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка. По 10 капсул у блістері; по 3 блістери у коробці.

   

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

   

  Виробник. Меркле ГмбХ.

   

  Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

  Людвіг-Меркле-Штрассе 3, 89143 Блаубойрен, Німеччина.

   

  Заявник. ратіофарм ГмбХ.

   

  Місцезнаходження заявника та/або представника заявника. 89079 вул. Граф-Арко, 3, Ульм, Німеччина. Представник заявника в Україні, Азербайджані, Грузії, Вірменії і Молдові − ТОВ «Тева Україна», тел. +38 044 240 17 67


  Гепабене N30 капсулы Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Степан 20.11.2019 Хорош
  • Николай Виталиевич 09.08.2016 Хороший препарат. В моем возрасте периодически принимаю для профилактики. Консультировался с врачем, сказал для печени это лучшее из возможного. И аптека молодцы. Всегда расскажут что да как. Спасибо! Буду рекомендовать другим!
  • Валик 24.04.2015 Принимал 3 месяца курс. Эффект наступид где-то после 1го месяца приема. Хорошо восстанавил печень после случая злоупотребления алкоголем
  • Олег 22.07.2014 А если удален жёлчный пузырь,его можно применять ?
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Гепабене N30 капсулы Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Гепабене N30 капсулы Характеристики

  Виробник Меркле ГмбХ.
  Показання Лікування пацієнтів з дискінезією жовчовивідних шляхів (у тому числі після холецистектомії) та з супутніми хронічними захворюваннями печінки.
  Протипоказання Підвищена чутливість до діючих речовин або до інших рослин з родини складноцвітих або до будь-якого з компонентів препарату; гострі запальні захворювання печінки і жовчовивідних шляхів; гострий гепатит та холангіт; гострі отруєння різної етіології; жовчокам'яна хвороба; обструкція жовчовивідних шляхів.
  Склад діючі речовини: екстракт сухий трави рутки лікарської (Fumaria officinalis), екстракт сухий плодів розторопші плямистої (Silybum marianum); 1 капсула містить екстракту сухого трави рутки лікарської (Fumaria officinalis, співвідношення лікарської рослинної сировини та екстракту 4-6:1, екстрагент – вода) 275,1 мг; екстракту сухого плодів розторопші плямистої (Silybum marianum, співвідношення лікарської рослинної сировини та екстракту 20-50:1, екстрагент - ацетон) 83,33-100 мг, що еквівалентно силімарину 50 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, тальк, макрогол, коповідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, желатин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172).
  Термін придатності 3 роки.
  Українська назва Гепабене
  Упаковка По 10 капсул у блістері; по 3 блістери у коробці.
  Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів. Засоби, що застосовуються при біліарній патології.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги