www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Таблетки Фармадол N10

  • Купить Таблетки Фармадол N10 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 413.0131
10.38 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Таблетки Фармадол N10

ФАРМАДОЛ
табл. N10

Склад: 1 таблетка містить кислоти ацетилсаліцилової 300 мг, парацетамола 100 мг, кофеїну (в перерахунку на суху речовину) 50 мг;
допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, полівінілпіролідон низькомолекулярний, тальк, кальцію стеарат — достатня кількість для отримання таблетки масою 0,600 г.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ:Фармадол® є комбінованим препаратом з протизапальним, жарознижувальним та аналгетичним ефектом. Дія препарату визначається його складовими.
Антипіретичний ефект кислоти ацетилсаліцилової реалізується через центральну нервову систему шляхом пригнічення синтезу простагландину PG E2 в гіпоталамусі у відповідь на дію ендогенних пірогенів. Її аналгетична ефективність має як периферичне (гальмування синтезу простагландинів в осередку запалення, попередження сенсибілізації больових рецепторів до механічних і хімічних подразників), так і центральне (дія на центри гіпоталамусу, не пригнічуючи при цьому свідомості шляхом гіпнотичного ефекту або зниження психічного порогу болю) походження.
Парацетамол гальмує синтез простагландинів у головному мозку, завдяки чому здійснюється його аналгетичний та антипіретичний ефект. Він є значно слабкішим інгібітором периферичної системи біосинтезу простагландинів, які відіграють важливу роль у розвитку реакції запалення.
Механізм дії кофеїну зумовлений пригніченням активності фосфодіестерази, що приводить до накопичення цАМФ. Важливою ланкою в механізмі дії кофеїну є його взаємодія з пуриновими рецепторами мозку. Він посилює аналгетичну дію кислоти ацетилсаліцилової та парацетамолу і прискорює її початок.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ:Таблетки Фармадол® призначають як знеболювальний засіб при слабкому або помірно вираженому больовому синдромі, а також як жарознижувальний засіб при захворюваннях, що супроводжуються лихоманкою різної етіології. Препарат застосовують при головному болю, мігрені, зубному болю, невралгіях, артралгіях, ревматичних захворюваннях, первинній дисменореї.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ:Фармадол® приймають внутрішньо, по 1 таблетці 2—3 рази на добу, після їжі. Вища добова доза становить 6 таблеток (у 3 прийоми). Курс лікування залежить від тяжкості захворювання і, як правило, не перевищує 7 діб.

ПОБІЧНА ДІЯ:Можуть спостерігатися побічні ефекти, характерні для препаратів ацетилсаліцилової кислоти або парацетамолу: алергічні реакції, ульцерогенна дія, виразково-геморагічні ураження шлунка та дванадцятипалої кишки, загострення бронхіальної астми, гепато- та нефротоксична дія.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, шлунково-кишкові кровотечі, знижене згортання крові, тяжкі порушення функції печінки та нирок, вагітність (І і ІІІ триместр), період лактації, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, індивідуальна непереносимість компонентів препарату, дитячий вік.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ:Фармадол® посилює дію засобів, що знижують згортання крові та агрегацію тромбоцитів, побічну дію кортикостероїдів, сульфонілсечовини, метотрексату. Слід уникати комбінованого застосування препарату з барбітуратами, протисудомними засобами, саліцилатами, рифампіцином, а також з алкоголем.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ:При значному передозуванні препарату розвивається картина, характерна для отруєння саліцилатами та парацетамолом: порушення свідомості (аж до коми), колапс, задишка, зневоднення, гіпертермія, метаболічний ацидоз у поєднанні з респіраторним алкалозом, порушення функції печінки. При передозуванні вживають заходів щодо загальної детоксикації (промивання шлунка, прийом ентеросорбентів і проносних засобів), проводять інфузійну терапію (залежно від порушень кислотно-основної рівноваги): при ацидозі вводять розчини натрію гідрокарбонату, натрію лактату; для зменшення гепатотоксичності, спричиненої парацетамолом, застосовують ацетилцистеїн, цистеїн, меркаптамін; проводять симптоматичну терапію.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:З обережністю призначають препарат пацієнтам з захворюваннями печінки та нирок, а також з бронхіальною астмою.

УМОВИ ТА ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище +25°С. Термін придатності — 1 рік.

УМОВИ ВІДПУСКУ:Без рецепта.

Таблетки Фармадол N10 Инструкция

Таблетки Фармадол N10 Все формы препарата

Таблетки Фармадол N10 Отзывы (1)

Все отзывы Все вопросы
#5777
28.07.2016
Очень страдаю мигренью препарат действительно хороший начинает действовать уже через 10 минут. Спасибо
Оцените отзыв: 0
Оставить отзыв
Как вы оцениваете этот товар?

Оставить вопрос
Как вы оцениваете этот товар?

Таблетки Фармадол N10 Видеообзор

Таблетки Фармадол N10 Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги