www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Этсет 20 мг №28 таблетки

  • Купить Этсет 20 мг №28 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 1011.0046
93.25 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Этсет 20 мг №28 таблетки

Препарат Этсет 20 мг N28 в таблетках покрытых оболочкой имеет следующее медицинское применение: 

  • лечение атеросклероза;

  • снижения уровня холестерина;

  • снижение в сыворотке крови триглицеридов. 

Препарат в таблетках является дополнением к диете тех пациентов, у которых повышен общий уровень холестерина, в холестерин-липопротеина низкой плотности, аполипопротеина Б, триглицеридов. Цель применения медикамента заключается в том, чтобы увеличить холестерин-липопротеины высокой плотности у больных, у которых наблюдается первичная гиперхолестеринемия, комбинированная гиперлипидемия, повышен в сыворотке крови уровень триглицеридов. Также он прописывается больным с дисбеталипопротеинемией, если диета для них не эффективна.

Препарат снижает риск приобрести фатальные проявления ишемической сердечной болезни и не фатальный инфаркт миокарда; снизить риск возникновения инсульта; снизить шансы на возникновение стенокардии; предотвратить развитие не фатального инфаркта миокарда у пациентов, которые отличаются клинической симптоматикой коронарных заболеваний.

Также для таких пациентов прием этих таблеток позволит предотвратить фатальный и не фатальный инсульт, снизить риск во время реваскуляризации, предотвратить госпитализацию из-за застойной недостаточности сердца и т.д.

Цена Этсет 20 мг №28 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Этсет 20 мг №28 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.


Этсет 20 мг №28 таблетки Инструкция

Этсет 20 мг №28 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Этсет 20 мг №28 таблетки Видеообзор

Этсет 20 мг №28 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, вкриті оболонкою, по 20 мг № 28 (14х2) у блістерах
Виробник ТОВ "Кусум Фарм", Україна
Вік від 10 років
Міжнародне найменування Atorvastatin
Показання Для дорослих пацієнтів без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з кількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як вік, тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, низький рівень ЛПВЩ або наявність ранньої ішемічної хвороби серця у сімейному анамнезі, Етсет® показаний для: зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; зменшення ризику виникнення інсульту; зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації та стенокардії. Для пацієнтів із цукровим діабетом ІІ типу та без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з кількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як ретинопатія, альбумінурія, тютюнопаління або артеріальна гіпертензія, препарат Етсет® показаний для: зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; зменшення ризику виникнення інсульту. Для пацієнтів з клінічно вираженою ішемічною хворобою серця Етсет® показаний для: зменшення ризику виникнення нелетального інфаркту міокарда; зменшення ризику виникнення летального та нелетального інсульту; зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації; зменшення ризику госпіталізації у зв'язку із застійною серцевою недостатністю; зменшення ризику виникнення стенокардії. Гіперліпідемія Як доповнення до дієти, щоб зменшити підвищені рівні загального холестерину, холестерину ЛПНЩ, аполіпопротеїну В та тригліцеридів, а також для підвищення рівня холестерину ЛПВЩ у пацієнтів із первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготною сімейною та несімейною) та змішаною дисліпідемією (типи IIa та IIb за класифікацією Фредріксона). Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів з підвищеними рівнями тригліцеридів у сироватці крові (тип IV за класифікацією Фредріксона). Для лікування пацієнтів із первинною дисбеталіпопротеїнемією (тип III за класифікацією Фредріксона) у випадках, коли дотримання дієти є недостатньо ефективним. Для зменшення загального холестерину та холестерину ЛПНЩ у пацієнтів із гомозиготною сімейною гіперхолестеринемією як доповнення до інших гіполіпідемічних методів лікування (наприклад аферез ЛПНЩ) або якщо такі методи лікування недоступні. Як доповнення до дієти для зменшення рівнів загального холестерину, холестерину ЛПНЩ та аполіпопротеїну В у хлопчиків та дівчат після початку менструацій віком від 10 до 17 років з гетерозиготною сімейною гіперхолестеринемією, якщо після відповідної дієтотерапії результати аналізів такі: a) холестерин ЛПНЩ залишається ? 190 мг/дл або б) холестерин ЛПНЩ ? 160 мг/дл та: у сімейному анамнезі наявні ранні серцево-судинні захворювання або два або більше інших факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань присутні у пацієнта дитячого віку.
Протипоказання Захворювання печінки у гострій фазі, яке може включати стійке підвищення рівнів печінкових трансаміназ невідомої етіології. Гіперчутливість до будь-якого з компонентів цього лікарського засобу.
Склад діюча речовина: atorvastatin; 1 таблетка містить аторвастатину кальцію еквівалентно аторвастатину 10 мг або 20 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кальцію карбонат, повідон К30, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, Opadry 03F84827 рожевий*; *Opadry 03F84827 рожевий: гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь, тальк, заліза оксид червоний (Е 172).
Термін придатності 3 роки
Українська назва ЕТСЕТ®
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Препарати, що знижують рівень холестерину і тригліцеридів у сироватці крові. Інгібітори ГМГ–КоА-редуктази. Код АТХ C10A A05.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают