www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Этацизин 50 мг №50 таблетки

Loading...
    Купить Этацизин 50 мг №50 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Этацизин 50 мг №50 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Этацизин 50 мг №50 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
514.8 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Этацизин 50 мг №50 таблетки

Этацизин обладает ярко выраженным антиаритмическим действием на протяжении длительного периода. Помимо многочисленных преимуществ, таблетки Этацизин управляют местноанестезирующей и спазмолитической активностью, концентрируясь в плазме крови на протяжении 2,5/3 часов, откуда частично выводится за такой же период времени. 


Применение

Еще одно достоинство, которым обладает Этацизин перед аналогами, – быстрое всасывание в пищеводе и попадание в кровь уже через 30-60 минут. В целом применение Этацизина эффективно в случае желудочковой и наджелудочковой экстрасистолии и тахикардии, а также пароксизме мерцательной аритмии и синдроме преждевременного возбуждения желудочков. Рекомендуется купить Этацизин и после перенесенного инфаркта миокарда с нарушением сердечного ритма.

По сведениям инструкции Этацизин принимают не зависимо от приема пищи, начиная с небольшой дозы и постепенно, по надобности, повышая ее до получения необходимого эффекта. Более подробно об этом в описании Этацизина. 


Противопоказания и побочные эффекты

К слову сказать, противопоказания и побочные эффекты препарата выражены в незначительной степени и в первом случае заключаются в нарушении проводимости миокарда, функции печени/почек и тяжелой сердечной недостаточности, во втором, по отзывам об Этацизине, – в снижении сократимости миокарда, реже – нарушениях сердечного ритма и аккомодации, изменениях на ЭКГ, головокружении, тошноте. 

Эти факторы, включая приемлемую стоимость Этацизина в Украине, удерживают медикамент на лидирующих позициях среди препаратов данного ряда. Примечательно также, что неизменной остается цена  Этацизина в Киеве.


**************


Етацизин має яскраво виражену антиаритмічну дію протягом тривалого періоду. Крім численних переваг, таблетки Етацизин керують місцевоанестезуючу і спазмолітичну активність, концентруючись в плазмі крові протягом 2,5 / 3 годин, звідки частково виводиться за такий же період часу.


Застосування

Ще одна перевага, яким володіє Етацизин перед аналогами, - швидке всмоктування в стравоході і потрапляння в кров уже через 30-60 хвилин. В цілому застосування Етацизином ефективно в разі шлуночкової і надшлуночкової екстрасистолії і тахікардії, а також пароксизмі миготливої ​​аритмії і синдромі передчасного збудження шлуночків. Рекомендується купити Етацизин і після перенесеного інфаркту міокарда з порушенням серцевого ритму.

За відомостями інструкції Етацизин приймають незалежно від прийому їжі, починаючи з невеликої дози і поступово, по потребі, підвищуючи її до отримання необхідного ефекту. Більш докладно про це в описі Етацизином.


Протипоказання і побічні ефекти

До слова сказати, протипоказання і побічні ефекти препарату виражені в незначній мірі і в першому випадку полягають в порушенні провідності міокарда, функції печінки / нирок і важкої серцевої недостатності, у другому, за відгуками про Етацизином, - в зниженні скоротливості міокарда, рідше - порушення серцевого ритму і акомодації, зміни на ЕКГ, запаморочення, нудоту.

Ці фактори, включаючи прийнятну вартість Етацизином в Україні, утримують медикамент на лідируючих позиціях серед препаратів даного ряду. Примітно також, що незмінною залишається ціна Етацизином в Києві.Цена Этацизин 50 мг №50 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Этацизин 50 мг №50 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Этацизин 50 мг №50 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕТАЦИЗИН

(ETHACIZIN)

Склад:

діюча речовина: етацизин;

1 таблетка, вкрита оболонкою  містить етацизину 50 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, метилцелюлоза, сахароза, кальцію стеарат; оболонка: сахароза, повідон, кальцію карбонат, магнію карбонат легкий, кремнію діоксид колоїдний безводний,  віск карнаубський, барвники:  хіноліновий жовтий (Е 104), жовтий захід FCF (Е 110), титану діоксид (Е 171).


Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою жовтого кольору. На поперечному  розрізі видні оболонка і ядро майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група. Антиаритмічні  засоби. Код АТХ С01ВG.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Етацизин – антиаритмічний препарат IC класу. Має виражену і тривалу антиаритмічну дію. Пригнічує швидкість наростання фронту потенціалу дії, не змінює потенціал спокою. Впливає переважно на натрієві канали (як на зовнішній, так і на внутрішній поверхні клітинної мембрани), зменшує амплітуду та уповільнює процеси інактивації і реактивації швидкого натрієвого струму. Блокує вхід іонів кальцію по повільних каналах мембрани. Подовжує тривалість рефрактерних періодів передсердь і артріовентрикулярного вузла. Уповільнює швидкість наростання потенціалу дії в передсердних і шлуночкових волокнах Пуркіньє і додаткових шляхах проведення збудження по атріовентрикулярному (АV) вузлу і пучку Кента. Пригнічує синоатріальне проведення, особливо при синдромі слабкості синусового вузла, поширює комплекс QRS на електрокардіограмі (приблизно на 25 %), оскільки уповільнює провідність шлуночків (у системі Гіса-Пуркіньє). Має негативну ізотропну дію, проявляє місцевоанестезуючу і спазмолітичну активність.

Етацизин не змінює частоту серцевих скорочень при короткочасному застосуванні і зменшує при тривалому застосуванні.

Фармакокінетика.

При вживанні внутрішньо Етацизин швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту і визначається в крові за 30-60 хвилин. Максимальна концентрація Етацизину в плазмі крові реєструється через 2,5–3 годин. Біодоступність – 40 %. 90% зв’язується з білками крові. Період напіввиведення становить у середньому 2,5 год. Усі вказані параметри фармакокінетики підлягають значним індивідуальним коливанням. Етацизин інтенсивно метаболізується під час першого проходження крізь печінку. Деякі з утворюваних метаболітів мають антиаритмічну активність.

З організму  виводиться з сечею у вигляді метаболітів.


Клінічні характеристики.

Показання.

Шлуночкова та надшлуночкова екстрасистолія; пароксизми мерехтіння і тріпотіння передсердь; шлуночкова  і надшлуночкова тахікардія, у тому числі і при синдромі передчасного збудження шлуночків.


Протипоказання.

-          Підвищена чутливість до препарату або допоміжним речовинам;

-          виражені порушення провідності  (у т.ч. синоатріальна блокада, атріовентрикулярна блокада II–III ступеня при відсутності штучного водія ритму), порушення внутришньошлуночкової проводимості;

-          виражена гіпертрофія міокарда лівого шлуночка;

-          наявність постінфарктного кардіосклерозу;

-          кардіогенний шок;

-          гострий коронарний синдром;

-          гострий інфаркт міокарда і період три місяці після гострого інфаркту міокарда;

-          виражене розширення порожнини серця;

-          зниження фракції викиду лівого шлуночка (дані ехокардіографії), зупинка синусового вузла;

-          виражена артеріальна гіпотензія;

-          хронічна серцева недостатність ІІІ і ІV класу;

-          виражені порушення функції печінки і/або нирок;

-          порушення електролітного балансу (гіпокаліємії, гіперкаліємії, гіпомагніємії);

-          одночасний прийом інгібіторів моноамінооксидази (МАО);

-          одночасне застосування антиаритмічних засобів ІС (морацизин (етмозин), пропафенон, алапінін) і ІА класу (хінідин, прокаїнамід, дізопірамід, аймалін);

-    порушення ритму серця у поєднанні  з блокадами проведення за системою Гіса − волокна Пуркіньє.


Взаємодія з лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування антиаритмічних засобів класу 1С − морацизину, енкаїніду, флекаїніду, пропафенону − протипоказане. Комбінація блокаторів b-адренорецепторів з антиаритмічними засобами класу 1С (Етацизин) посилює протиаритмічний ефект, особливо відносно аритмій, що провокуються фізичним навантаженням або стресом. Така комбінація дозволяє застосовувати  антиаритмічний препарат у невеликих дозах, що знижує частоту їхньої побічної дії. Ця комбінація показана для лікування та профілактики пароксизмальних тахікардій, включаючи шлуночкові.

Етацизин можна приймати разом з аміодароном (III клас). У таких випадках слід знижувати дози обох препаратів. Для профілактики мерехтіння шлуночків або шлуночкової пароксизмальної тахікардії можна застосовувати комбінацію мексилетин +етацизин+анаприлін.

При одночасному застосуванні Етацизину з дігоксином посилюється антиаритмічна дія препаратів і покращується скоротлива здатність міокарда. При їх сумісному застосуванні  можливі нудота, анорексія, що пов’язано з підвищенням концентрації дігоксину в сироватці крові. У такому разі слід зменшити дозу дігоксину.

Застосування глютамінової кислоти разом з Етацизином нівелює кардіодепресивну дію останнього у хворих із початковими ознаками порушення кровообігу.

Етацизин не слід призначати разом з інгібіторами МАО.

При лікуванні Етацизином слід враховувати його взаємодію з етанолвмісними препаратами.

Особливості застосування.

При інфаркті міокарда препарат можна призначати за умов ретельного контролю лікаря.

Бажано розпочинати лікування через 3 місяці після розвитку інфаркту міокарда.

З особою обережністю призначати при синдромі слабкості синусового вузла, брадикардії,       AV блокаді І ступеню, ішемічній хворобі серця, тяжких порушеннях периферичного кровообігу, хронічній серцевій недостатності І функціонального класу, закритокутовій формі глаукоми, доброякісній гіпертрофії передміхурової залози, кардіомегалії (оскільки підвищується ризик розвитку аритмогенної дії), пацієнтам з кардіостимуляторами (збільшення ризику аритмії),     при печінковій/нирковій недостатності.

Подібно до інших антиаритмічних препаратів Етацизин може діяти аритмогенно. Тому при призначенні Етацизину слід враховувати наступне:  

  1. Суворо брати до уваги протипоказання до застосування препарату.
  2. Попередньо виявити та ліквідувати гіпокаліємію.
  3. Запобігати застосуванню Етацизину одночасно з антиаритмічними препаратами 1А і ІС класу.
  4. Курсове лікування бажано розпочинати у стаціонарі (особливо протягом перших 3-5 днів застосування препарату та з урахуванням динаміки ЕКГ після пробної та повторної доз Етацизину або даних моніторингу ЕКГ).
  5. Негайно припинити курсове лікування в разі збільшення кількості ектопічних шлуночкових комплексів, проявів блокад чи брадикардії. Лікування Етацизином слід також негайно припинити при розширенні шлуночкових комплексів більше ніж на 25 %, зменшення їхньої амплітуди,  при розширенні зубця Р на ЕКГ більше 0,12 секунди або інтервалів QT  більше 500 мс. Препарат слід застотовувати з обережністю, якщо інтервал QT більше 400 мс.

Факторами ризику аритмогенної дії Етацизину вважаються: органічне ураження серця (особливо перенесений інфаркт міокарда), зниження фракції викиду лівого шлуночка.

Аритмогенна дія препарату не безпосередньо залежить від дози. Для її зниження рекомендується одночасне застосування Етацизину та невеликих доз β-адреноблокаторів.

Під час лікування необхідно регулярно контролювати стан хворого і функцію серцево-судинної системи (ЕКГ, АТ, ехокардіографія).

Не слід застосовувати препарат пацієнтам з рідкісною вродженою непереносимістю фруктози, мальабсорбції глюкози-галактози або недостатністю сахарози-ізомальтази.

До складу оболонки таблеток входить барвник жовтий захід (Е110), який може викликати алергічні реакції.

Пацієнтам із синусовим синдромом, особливо при першому застосуванні препарату, необхідний ЕКГ контроль через 2-3 дні від початку прийому препарату.

Пацієнтам з порушенням функцій печінки при тривалому лікуванні слід дотримуватися обережності, оскільки можлива гепатотоксична дія (при тяжких порушеннях функцій печінки застосування протипоказане).

При лікуванні Етацизином не можна вживати алкоголь.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності або годування груддю застосування  препарату протипоказане.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

При застосуванні препарату слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.


Спосіб застосування та дози.

Етацизин приймаюти  внутрішньо, незалежно від прийому їжі, починаючи з 50 мг 2-3 рази на добу. При недостатньому клінічному ефекті дозу слід збільшити (під обов'язковим контролем електрокардіограми) до 50 мг 4 рази на  добу (200 мг) або 100 мг 3 рази на добу (300 мг).

При досягненні стійкого антиаритмічного ефекту проводити підтримуючу терапію в індивідуально підібраних мінімальних ефективних дозах.

Деяким пацієнтам для досягнення стабільної антиаритмічної дії необхідне комбіноване лікування Етацизином і β-адреноблокаторами.


Діти.

Застосування препарату  дітям протипоказано.

Передозування.

Етацизин має малу терапевтичну широту, тому легко може виникнути тяжка інтоксикація (особливо при одночасному застосуванні інших антиаритмічних засобів).

Симптоми: подовження інтервалів PR і розширення комплексу QRS, збільшення амплітуди зубців Т, брадикардія, синоатріальна і АV-блокада, асистолія, пароксизми поліморфної і мономорфної шлуночкової тахікардії, зниження скоротимості міокарда, стійке зниження артеріального тиску, запаморочення, затуманення зору, головний біль, шлунково-кишкові розлади.

Лікування: симптоматичне; для лікування шлуночкової тахікардії не застосовувати антиаритмічні  засоби ІА і ІС класів; натрію гідрокарбонат здатний усунути розширення комплексу QRS, брадикардію та артеріальну гіпотензію.


Побічні реакції.

Побічні ефекти залежать від величини дози і,  щоб уникнути їх, не слід призначати максимальні дози препарату.

В осіб з індивідуальною непереносимістю можливі алергічні реакції.

З боку серцево-судинної системи: зупинка синусового вузла, АV-блокада, порушення внутрішньошлуночкової провідності, зниження скоротимості міокарда, зменшення коронарного кровотоку, аритмія. Аритмогенна дія, вірогідність якої найбільша після перенесеного інфаркту міокарда і при інших видах серцевої патології, яка призводить до зниження скоротимості  міокарда і розвитку серцевої недостатності, проаритмогенний ефект з ризиком раптового летального наслідку.

Зміни на ЕКГ: подовження інтервалу РQ, розширення зубця Р і комплексу QRS.

З боку центральної нервової системи: запаморочення, головний біль, похитування при ходьбі або поворотах голови, невелика сонливість; в окремих випадках відзначена диплопія, парез акомодації.

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, біль в епігастральній ділянці.

Можливе зменшення побічних ефектів або їх зникнення після застосування препарату протягом 3-4 днів. При тривалому лікуванні Етацизином побічні реакції не посилюються, а з припиненням прийому препарату швидко зникають.


Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі  не вище 25 оС.

Зберігати в недоступному для дітей місці.


Упаковка.

По 10 таблеток у блістері. По 5 блістерів у картонній пачці.

Категорія відпуску.

За рецептом.


Виробник.

АТ «Олайнфарм»/JSC «Olainfarm».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Вулиця Рупніцу 5, Олайне, LV-2114, Латвія/5 Rupnicu street, Olaine, LV-2114, Latvia.  


Этацизин 50 мг №50 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Нина 21.09.2016 Уже прошол год после приема этого припарата,до этого у меня были очень часто сердечные при ступы,трудоспособнасть была нарушена,не могла ходить на роботу,а иногда и бывал приступ раз в неделю,за год раз 10,произходили приступы,я даже незнала что делать,пошла к врачу и он мне выписал этот припарат,говорит что он очень ефективный.В результате после регулярного прияма этого припарата,у меня за год не одного приступа не было,мне он очень помог.Теперь могу ходить спокойно на роботу и не бояться!
  • Елена 29.07.2016 Врач при назначении препарата сказала, что он особенно хорош при брадикардии у больных с мерцательной аритмией. В результате регулярного приема препарата за год не было ни одного приступа. Состояние стало стабильным.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Этацизин 50 мг №50 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Этацизин 50 мг №50 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, вкриті оболонкою, по 50 мг № 50 (10х5) у блістерах
Виробник АТ "Олайнфарм", Латвія
Вік Застосування препарату дітям протипоказано.
Показання Шлуночкова та надшлуночкова екстрасистолія; пароксизми мерехтіння і тріпотіння передсердь; шлуночкова і надшлуночкова тахікардія, у тому числі і при синдромі передчасного збудження шлуночків.
Протипоказання Підвищена чутливість до препарату або допоміжним речовинам; - виражені порушення провідності (у т.ч. синоатріальна блокада, атріовентрикулярна блокада II–III ступеня при відсутності штучного водія ритму), порушення внутришньошлуночкової проводимості; - виражена гіпертрофія міокарда лівого шлуночка; - наявність постінфарктного кардіосклерозу; - кардіогенний шок; - гострий коронарний синдром; - гострий інфаркт міокарда і період три місяці після гострого інфаркту міокарда; - виражене розширення порожнини серця; - зниження фракції викиду лівого шлуночка (дані ехокардіографії), зупинка синусового вузла; - виражена артеріальна гіпотензія; - хронічна серцева недостатність ІІІ і ІV класу; - виражені порушення функції печінки і/або нирок; - порушення електролітного балансу (гіпокаліємії, гіперкаліємії, гіпомагніємії); - одночасний прийом інгібіторів моноамінооксидази (МАО); - одночасне застосування антиаритмічних засобів ІС (морацизин (етмозин), пропафенон, алапінін) і ІА класу (хінідин, прокаїнамід, дізопірамід, аймалін); - порушення ритму серця у поєднанні з блокадами проведення за системою Гіса ? волокна Пуркіньє.
Склад діюча речовина: етацизин; 1 таблетка, вкрита оболонкою містить етацизину 50 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, метилцелюлоза, сахароза, кальцію стеарат; оболонка: сахароза, повідон, кальцію карбонат, магнію карбонат легкий, кремнію діоксид колоїдний безводний, віск карнаубський, барвники: хіноліновий жовтий (Е 104), жовтий захід FCF (Е 110), титану діоксид (Е 171).
Термін придатності 3 роки
Українська назва ЕТАЦИЗИН
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Антиаритмічні засоби. Код АТХ С01ВG.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги