Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Эстезифин 1% 15 мл раствор накожный

  Loading...
   Купить Эстезифин 1% 15 мл раствор накожный в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  164,90 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Эстезифин 1% 15 мл раствор накожный

  Эстезифин раствор накожный 1 % 15 мл флакон № 1 в упаковке – средство из класса противогрибковых алиламинов, которые ингибируют эргостерол. Активность препарат проявляет в отношении дерматофитов, в особенности микроспорума, эпидермафитона, трихофитона, плесневых (аспергиллы), дрожжевых (кандида) и иных грибов. Против аспергил и дерматофитов медикамент оказывает фунгицидное действие, а касаемо дрожжевого грибка – фунгистатическую или фунгицидную активность в зависимости от штамма.

  Кроме того, Эстезифин проявляет антибактериальное действие на грамнегативные и грамположительные микроорганизмы, способные обуславливать бактериальные вторичные инфекции с микотическим поражением. По отзывам Эстезифин также неплохо снимает воспаление и зуд. За счет быстрого внедрения в кожу и формирования стойкой противогрибковой концентрации в разных слоях кожного покрова препарат можно использовать не чаще одного раза в сутки.


  Применение

  К применению Эстезифин по данным описания показан для местной терапии грибка, вызванного восприимчивыми к нафтифину патогенами:

  • микозом межпальцевым;
  • грибковой инфекцией и инфекцией в складках кожного покрова;
  • кожным кандидозом;
  • грибковой ногтевой инфекцией (онихомикозы);
  • микозом слухового наружного прохода;
  • воспалительным дерматомикозом с присутствующим или отсутствующим зудом;
  • лишаем отрубевидным.


  Раствор накожный Эстезифин необходимо наносить на пораженные участки кожного покрова не чаще одного раза в сутки после тщательной очистки и сушки кожи, захватив при этом примерно один сантиметр здоровой кожи вокруг области поражения.

  Лечение длится по-разному и зависит от поставленного диагноза. При дерматомикозе терапия занимает порядка двух-четырех недель, до четырех недель при кандидозе, и около 6 месяцев при ногтевом инфицировании. При грибке ногтей желательно использовать средство до двух раз в сутки. Перед первым применением желательно максимально устранить пораженную ногтевую часть. Микозы слухового наружного прохода лечат на протяжении двух недель посредством вкладывания смоченной раствором турунды на 10 минут от одного до двух раз в сутки. Чтобы предупредить повторное развитие недуга Эстезифин назначается в течение не менее двух недель после того как исчезают главные симптомы болезни.


  Противопоказания

  Противопоказано применять Эстезифин при наличии непереносимости пропиленгликоля, нафтифина, а также раневых поверхностей. При кормлении и беременности медикамент не запрещен.  ****************


  Естезіфін розчин накожний 1% 15 мл флакон № 1 в упаковці - засіб з класу протигрибкових аліламінов, які пригнічують ергостерол. Активність препарат виявляє щодо дерматофітів, особливо мікроспорума, епідермафітона, трихофітону, цвілевих (аспергілли), дріжджових (кандида) та інших грибів. Проти аспергіл і дерматофітів медикамент виявляє фунгіцидну дію, а стосовно дріжджового грибка - фунгістатичну або фунгіцидну активність в залежності від штаму.
  Крім того, Естезіфін проявляє антибактеріальну дію на грамнегативні і грампозитивні мікроорганізми, здатні обумовлювати бактеріальні вторинні інфекції з мікотіческім поразкою. За відгуками Естезіфін також непогано знімає запалення і свербіж. За рахунок швидкого впровадження в шкіру і формування стійкої протигрибкової концентрації в різних шарах шкірного покриву препарат можна використовувати не частіше ніж один раз на добу.  Застосування

  До застосування Естезіфін за даними опису показаний для місцевої терапії грибка, викликаного сприйнятливими до нафтифіну патогенами:
  • мікозів міжпальцевим;
  • грибковою інфекцією і інфекцією в складках шкірного покриву;
  • шкірним кандидозом;
  • грибкової нігтьової інфекцією (оніхомікози);
  • мікозів слухового зовнішнього проходу;
  • запальним дерматомікозом з присутніх або відсутнім сверблячкою;
  • позбавляємо висівкоподібним.

  Розчин нашкірний Естезіфін необхідно наносити на уражені ділянки шкірного покриву не частіше ніж один раз на добу після ретельного очищення та сушіння шкіри, захопивши при цьому приблизно один сантиметр здорової шкіри навколо області поразки.

  Лікування триває по-різному і залежить від поставленого діагнозу. При дерматомікозі терапія займає близько двох-чотирьох тижнів, до чотирьох тижнів при кандидозі, і близько 6 місяців при ногтевом інфікуванні. При грибку нігтів бажано використовувати засіб до двох разів на добу. Перед першим застосуванням бажано максимально усунути уражену нігтьову частину. Мікози слухового зовнішнього проходу лікують протягом двох тижнів за допомогою вкладання змоченою розчином турунди на 10 хвилин від одного до двох разів на добу. Щоб попередити повторне розвиток недуги Естезіфін призначається протягом не менше двох тижнів після того як зникають головні симптоми хвороби.


  Протипоказання

  Протипоказано застосовувати Естезіфін при наявності непереносимості пропиленгликоля, нафтифина, а також ранових поверхонь. При годуванні і вагітності медикамент не заборонений.  Цена Эстезифин 1% 15 мл раствор накожный актуальна при заказе на сайте. Купить Эстезифин 1% 15 мл раствор накожный в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Эстезифин 1% 15 мл раствор накожный Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу 

  ЕСТЕЗИФІН

  (ESTESIFIN)

   

  Склад:

  діюча речовина: нафтифіну гідрохлорид; 

  1 мл розчину містить нафтифіну гідрохлориду у перерахуванні на 100 % суху речовину 10 мг;

  допоміжні речовини: пропіленгліколь, етанол 96 %, вода очищена.

   

  Лікарська форма. Розчин нашкірний.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин від безбарвного до світло-жовтого кольору зі спиртовим запахом.

   

  Фармакотерапевтична група. Протигрибкові засоби для застосування у дерматології. 

  Код АТХ D01A E22.

   

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. 

  Естезифін – протигрибковий засіб класу аліламінів, механізм дії якого пов’язаний з інгібуванням дії ергостеролу.

  Естезифін активний щодо дерматофітів, таких як трихофітон, епідермофітон і мікроспорум, дріжджових (Candida), пліснявих (Aspergillus) та інших грибів (наприклад, Sporothrix Schenckii). Щодо дерматофітів і аспергіл нафтифін in vitro чинить фунгіцидну дію, щодо дріжджових грибів – проявляє фунгіцидну або фунгістатичну активність залежно від штаму мікроорганізму.

  Естезифін виявляє також антибактеріальну активність щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, які можуть спричиняти вторинні бактеріальні інфекції поряд з мікотичними ураженнями.

  Крім того, Естезифін має протизапальні властивості, що сприяє швидкому усуненню симптомів запалення і свербежу.

  Фармакокінетика.

  Завдяки швидкому проникненню препарату у шкіру та утворенню стійких протигрибкових концентрацій у різних шарах шкіри Естезифін можна застосовувати 1 раз на добу.

   

  Клінічні характеристики.

  Показання. 

  Місцеве лікування грибкових інфекцій, спричинених чутливими до нафтифіну патогенами:

  - грибкові інфекції шкіри та шкірних складок;

  - міжпальцеві мікози;

  - грибкові інфекції нігтів (оніхомікози);

  - шкірні кандидози;

  - висівкоподібний лишай;

  - запальні дерматомікози, із свербежем або без нього; 

  - мікоз зовнішнього слухового проходу.

   

   

  Протипоказання. 

  Підвищена чутливість до нафтифіну або пропіленгліколю. Препарат не можна наносити на ранову поверхню. Не застосовувати для лікування очей.  

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. 

  Не виявлено жодних випадків взаємодії з іншими лікарськими засобами.

   

  Особливості застосування. 

  Препарат застосовувати лише зовнішньо! 

  Препарат містить етанол, тому слід уникати потрапляння розчину в очі та на відкриті рани.

   

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  За умови застосування препарату згідно з інструкцією вплив Естезифіну на плід і новонароджену дитину малоймовірний. Результати досліджень тератогенності  свідчать про відсутність будь-якої ембріотоксичної дії нафтифіну. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю тільки після ретельної оцінки співвідношення користь/ризик, яку проводить лікар. 

  Матерям, які годують груддю, необхідно запобігати потраплянню препарату на шкіру та у травний тракт дитини.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Невідома.

   

  Спосіб застосування та дози. 

  Розчин Естезифіну слід наносити на уражену поверхню шкіри 1 раз на добу після її ретельного очищення та висушення, захоплюючи приблизно 1 см ділянки здорової шкіри навколо зони ураження. 

  Тривалість лікування: при дерматомікозах – 2-4 тижні (у разі необхідності – до 8 тижнів);                                       при кандидозах – 4 тижні; при інфекціях нігтів –  до 6 місяців. 

  При грибкових захворюваннях нігтів препарат рекомендується застосовувати 2 рази на добу. Перед першим застосуванням необхідно максимально видалити уражену частину нігтя ножицями або пилкою для нігтів (для полегшення цієї процедури за рекомендацією лікаря нігті можна обробити спеціальним розм’якшувальним засобом). 

  При мікозах зовнішнього слухового проходу лікування має тривати не менше 14 днів. Місцеве лікування слід проводити шляхом вкладання у вухо ватних турунд, змочених розчином Естезифіну, на 5-8 хвилин 1-2 рази на добу.

  Для запобігання рецидивам лікування препаратом слід продовжувати не менше 2 тижнів після зникнення основних симптомів захворювання.

   

  Діти.

  Даних щодо ефективності та безпеки застосування препарату дітям недостатньо, тому не рекомендується призначати Естезифін пацієнтам цієї вікової категорії.

   

  Передозування. 

  Симптоми передозування: посилення побічних ефектів. 

  Терапія симптоматична.

   

  Побічні реакції.

  У поодиноких випадках можуть проявлятися місцеві реакції: сухість шкіри, почервоніння та відчуття печіння, еритема, свербіж, місцеве подразнення. Побічні ефекти зазвичай мають оборотний характер та не потребують відміни лікування.

   

  Термін придатності. 2 роки.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

   

  Умови зберігання. 

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 оС. 

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка. 

  По 15 мл або 20 мл у флаконі. По 1 флакону у пачці.

   

  Категорія відпуску. Без  рецепта.

   

  Виробник.

  ПАТ «Фармак».

   

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. 

  Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 74.

   

   

   

  Эстезифин 1% 15 мл раствор накожный Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Анатолий Павлович 21.02.2017 Устроился на завод и через три недели обнаружил грибок ногтей, был конечно расстроен так как понимаю что дело проблемное. Эстезифин посоветовал коллега по работе. Раствор очень хорошо помог! Так что если и вы столкнулись с такой проблемой то можете смело покупать Эстезифин, средство реально помогает.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Эстезифин 1% 15 мл раствор накожный Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Эстезифин 1% 15 мл раствор накожный Характеристики

  Виробник ПАТ «Фармак».
  Показання - грибкові інфекції шкіри та шкірних складок; - міжпальцеві мікози; - грибкові інфекції нігтів (оніхомікози); - шкірні кандидози; - висівкоподібний лишай; - запальні дерматомікози, із свербежем або без нього; - мікоз зовнішнього слухового проходу.
  Протипоказання Підвищена чутливість до нафтифіну або пропіленгліколю. Препарат не можна наносити на ранову поверхню. Не застосовувати для лікування очей.
  Склад діюча речовина: нафтифіну гідрохлорид; 1 мл розчину містить нафтифіну гідрохлориду у перерахуванні на 100 % суху речовину 10 мг; допоміжні речовини: пропіленгліколь, етанол 96 %, вода очищена.
  Термін придатності 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
  Упаковка По 15 мл або 20 мл у флаконі. По 1 флакону у пачці.
  Фармакотерапевтична група Протигрибкові засоби для застосування у дерматології.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги