Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Эриус 60 мл 0.5 мг/мл сироп

  Loading...
   Купить Эриус 60 мл 0.5 мг/мл сироп в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Эриус 60 мл 0.5 мг/мл сироп в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Эриус 60 мл 0.5 мг/мл сироп в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  222 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Эриус 60 мл 0.5 мг/мл сироп

  Показания

  Для устранения симптомов, связанных с аллергическим ринитом, таких как чихание, выделения из носа, зуд, отек и заложенность носа, а также зуд и покраснение глаз, слезотечение, зуд неба и кашель.

  Для устранения симптомов, связанных с крапивницей, таких как зуд и высыпания.

  Противопоказания

  Повышенная чувствительность к дезлоратадина, к любому вспомогательного компонента препарата или к лоратадину.

  ************

  Показання

  Для усунення симптомів, пов'язаних з алергічним ринітом, таких як чхання, виділення з носа, свербіж, набряк та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель.

  Для усунення симптомів, пов'язаних із кропив'янкою, таких як свербіж та висипання.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до дезлоратадину, до будь-якого допоміжного компонента препарату або до лоратадину.
  Цена Эриус 60 мл 0.5 мг/мл сироп актуальна при заказе на сайте. Купить Эриус 60 мл 0.5 мг/мл сироп в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Эриус 60 мл 0.5 мг/мл сироп Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування препарату 
  ЕРІУС
  AERIUS

   

  Склад лікарського засобу:

  діюча речовина:

  1 мл сиропу містить 0,5 мг дезлоратадину;

  допоміжні речовини:

  пропіленгліколь, сорбіту розчин, що не кристалізується, кислота лимонна безводна, натрію цитрату дигідрат, натрію бензоат (Е 211), динатрію едетат, цукроза, віддушка натуральна та штучна зі смаком жувальної гумки (№ 15864), барвник жовтий FD&C № 6 (Е 110), вода очищена.

  Лікарська форма. Сироп.

  Прозора рідина оранжевого кольору.

  Назва і місцезнаходження виробника.

  Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія / Schering-Plough Labo N.V., Belgium.

  Індустрієпарк 30, Хейст-оп-ден-Берг, Антверпен, Б-2220, Бельгія / Industriepark 30, Heist-op-den-Berg, Antwerpen, B-2220, Belgium.

  Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.

  Код АТС R06A X27.

  Дезлоратадин є селективним блокатором периферичних гістамінових Н1-рецепторів, який не спричиняє седативного ефекту. Дезлоратадин – первинний активний метаболіт лоратадину.

  Після перорального прийому Еріус® селективно блокує периферичні Н1-гістамінові рецептори і не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр.

  Численні дослідження показали, що, крім антигістамінної активності, Еріус® чинить протиалергічну та протизапальну дію. Встановлено, що Еріус® пригнічує каскад різних реакцій, які лежать в основі розвитку алергічного запалення, а саме:

  ·           виділення прозапальних цитокінів, включаючи ІЛ-4, ІЛ-6, ІЛ-8, ІЛ-13;

  ·           виділення прозапальних хемокінів, таких як RANTES;

  ·           продукцію супероксидного аніону активованими поліморфноядерними нейтрофілами;

  ·           адгезію і хемотаксис еозинофілів;

  ·           експресію молекул адгезії, таких як Р-селектин;

  ·           IgE-залежне виділення гістаміну, простагландину D2 і лейкотрієну С4;

  ·           гострий алергічний бронхоспазм у ході досліджень на тваринах.

  Безпека застосування препарату Еріус® дітям була продемонстрована у 3-х клінічних дослідженнях. Препарат призначався дітям віком від 6 місяців до 11 років, яким було необхідне проведення антигістамінної терапії, у добовій дозі 1 мг (вікова група від 6 до 11 місяців), 1,25 мг (вікова група від 1 до 5 років) або 2,5 мг (від 6 до 11 років). Лікування переносилося добре, що було підтверджено результатами клінічних лабораторних досліджень, станом життєво важливих функцій організму та даними ЕКГ (включаючи довжину інтервалу QT).

  Під час клінічних досліджень щоденне застосування препарату Еріус® у дозі до 20 мг протягом 14 днів не супроводжувалося статистично клінічно значущими змінами з боку серцево-судинної системи. У ході клініко-фармакологічного дослідження застосування Еріусу® 45 мг/добу (у 9 разів вище терапевтичної дози) протягом 10 днів не спричинило подовження інтервалу QT.

  Еріус® не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр. При застосуванні рекомендованої дози 5 мг частота сонливості не перевищувала таку в групі плацебо. У ході клінічних досліджень Еріус® не впливав на психомоторну функцію при прийомі дози до 7,5 мг.

  Дезлоратадин починає визначатися в плазмі протягом 30 хв після прийому. Еріус® ефективно контролює симптоми упродовж 24 годин. Максимальна концентрація дезлоратадину в плазмі досягається у середньому через 3 год, період напіввиведення становить у середньому 27 год. Ступінь кумуляції дезлоратадину відповідає його періоду напіввиведення (приблизно 27 год) і кратності застосування (один раз на добу). Біодоступність дезлоратадину була пропорційна дозі в діапазоні від 5 до 20 мг.

  Дезлоратадин помірно (83 – 87 %) зв’язується з білками плазми. При застосуванні дезлоратадину в дозі від 5 до 20 мг один раз на добу протягом 14 днів ознак клінічно значущої кумуляції препарату не виявлено.

  При проведенні перехресних порівняльних досліджень з однаковою дозою препарату було виявлено біоеквівалентність препарату у формі таблеток і сиропу.

  При проведенні фармакокінетичних досліджень у педіатричній практиці було виявлено, що показники AUC і Cmax дезлоратадину (при застосуванні у рекомендованих дозах) можуть бути прирівняні до таких же показників у дорослих, які приймали дезлоратадин у формі сиропу в дозі 5 мг.

  Результати досліджень показали, що дезлоратадин не пригнічує CYP3A4 чи CYP2D6 та не є ні субстратом, ні інгібітором Р-глікопротеїду.

  Їжа (жирний висококалорійний сніданок) або грейпфрутовий сік не впливають на розподіл дезлоратадину.

  Показання для застосування. Для усунення симптомів, пов'язаних з алергічним ринітом, таких як чхання, виділення із носа, свербіж, набряк та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель.

  Для усунення симптомів, пов'язаних із кропив'янкою, таких як свербіж та висипання.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до дезлоратадину або будь-якого допоміжного компонента препарату.

  Належні заходи безпеки при застосуванні.

  У ході клініко-фармакологічних досліджень Еріус® не посилював такі ефекти алкоголю, як порушення психомоторної функції і сонливість. Результати психомоторних тестів істотно не відрізнялися у пацієнтів, які застосовували Еріус®, і пацієнтів, які приймали плацебо, окремо чи разом з алкоголем.

  У хворих з нирковою недостатністю високого ступеня тяжкості прийом препарату Еріус® слід здійснювати під контролем лікаря. Лікарський засіб містить сорбіт, тому його не слід застосовувати пацієнтам з вродженою непереносимістю фруктози.

  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Безпека застосування Еріусу® вагітним не встановлена, тому не рекомендується застосовувати його під час вагітності.

  Дезлоратадин проникає в грудне молоко, тому жінкам, які годують груддю, застосовувати Еріус® не рекомендується.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Пацієнтів слід поінформувати, що у дуже рідких випадках можливе виникнення сонливості, що може вплинути на їх здатність керувати автомобілем та складною технікою.

  Діти. Ефективність і безпека застосування сиропу Еріус® дітям віком до 6 місяців не встановлені.

  Спосіб застосування та дози.

  Для усунення симптомів, пов'язаних з алергічним ринітом (у тому числі інтермітуючим і персистуючим) і кропив’янкою, Еріус® застосовують незалежно від прийому їжі у таких дозах:

  діти:   - віком від 6 до 11 місяців: по 2 мл сиропу (1 мг дезлоратадину) один раз на добу;

  - віком від 1 до 5 років: по 2,5 мл сиропу (1,25 мг дезлоратадину) один раз на добу;

  - віком від 6 до 11 років: по 5 мл сиропу (2,5 мг дезлоратадину) один раз на добу;

  дорослі та підлітки (³ 12 років): 10 мл сиропу (5 мг дезлоратадину) один раз на добу.

  Терапію інтермітуючого алергічного риніту (наявність симптомів менше 4 днів на тиждень або менше 4 тижнів) необхідно проводити з урахуванням даних анамнезу: припинити після зникнення симптомів та відновити після повторного їх виникнення. При персистуючому алергічному риніті (наявність симптомів більше 4 днів на тиждень або більше 4 тижнів) необхідно продовжувати лікування протягом усього періоду контакту з алергеном.

  Передозування.

  У разі передозування вживають стандартних заходів, спрямованих на видалення неабсорбованої активної речовини, застосовують симптоматичне лікування.

  При застосуванні дезлоратадину у дозах до 45 мг (що у 9 разів перевищує рекомендовані) у ході клінічних досліджень у дорослих і підлітків клінічно значущих ефектів не спостерігалось.

  Дезлоратадин не видаляється шляхом гемодіалізу; можливість його видалення шляхом перитонеального діалізу не встановлена.

  Побічні ефекти. У ході клінічних досліджень за показаннями, включаючи алергічний риніт та хронічну ідіопатичну кропив'янку, про небажані ефекти у пацієнтів, які отримували дозу 5 мг на добу, повідомлялося на 3 % частіше, ніж у пацієнтів, які отримували плацебо. Найчастіше, порівняно з плацебо повідомлялося про такі побічні ефекти, як стомлюваність (1,2 %), сухість у роті (0,8 %) та головний біль (0,6 %). Під час клінічних досліджень Еріусу® у дітей віком від 2 до 11 років кількість випадків побічних реакцій була однакова як в групі сиропу, так і в групі плацебо. У дітей віком від 6 до 23 місяців найбільш частими (порівняно з плацебо) небажаними явищами були діарея (3,7 %), пропасниця (2,3 %) і безсоння (2,3 %).

  Інші побічні ефекти, про які дуже рідко повідомлялося під час пост - маркетингового періоду, наведені у таблиці 1. 

                                                                                                                                    Таблиця 1.

  Класи/систем органів

  Побічні реакції

  Психічні розлади

  Галюцинації

  Порушення з боку нервової системи

  Запаморочення, сонливість, психомоторна гіперактивність, судоми

  Порушення з боку серця

  Тахікардія, відчуття серцебиття

  Порушення з боку шлунково-кишкового тракту

   

  Біль у животі, нудота, блювання, диспепсія

  Порушення з боку гепатобіліарної системи

   

  Збільшення рівня ферментів печінки, підвищений білірубін, гепатит

  Порушення з боку скелетно-м'язової системи та сполучної тканини

  Міалгія

  Загальні порушення

   

  Реакції гіперчутливості (такі як анафілаксія, набряк Квінке, задишка, свербіж, висипання та кропив'янка).


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Клінічно значущих змін у плазмовій концентрації дезлоратадину при неодноразовому сумісному застосуванні з кетоконазолом, еритроміцином, азитроміцином, флюоксетином, циметидином виявлено не було. У зв’язку з тим, що фермент, який відповідає за метаболізм дезлоратадину, не встановлений, взаємодію з іншими лікарськими засобами повністю виключити неможливо.

  Термін придатності. 2 роки

  Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С 

  Упаковка. Флакони по 60 мл або 120 мл, закриті кришечкою з контролем першого відкриття та із захистом від відкриття дітьми, у комплекті з мірною ложечкою або дозуючим шприцом, у картонній коробці 

  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Эриус 60 мл 0.5 мг/мл сироп Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Зинаида 05.09.2016 Постоянно его пропиваю этот препарат, в летний период, и всегда с собой беру на море. Заказываю с доставкой так как не когда ходить по аптеках.
  • Евгений 04.07.2016 Советую всем кто мучается от аллергии!!!
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Эриус 60 мл 0.5 мг/мл сироп Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Эриус 60 мл 0.5 мг/мл сироп Характеристики

  Лікарська форма Сироп,по 60 мл № 1
  Виробник Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія
  Вік від від 6 місяців
  Міжнародне найменування Desloratadine
  Показання Для усунення симптомів, пов'язаних з алергічним ринітом, таких як чхання, виділення із носа, свербіж, набряк та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель. Для усунення симптомів, пов'язаних із кропив'янкою, таких як свербіж та висипання.
  Протипоказання Підвищена чутливість до дезлоратадину або будь-якого допоміжного компонента препарату
  Склад діюча речовина: 1 мл сиропу містить 0,5 мг дезлоратадину; допоміжні речовини: пропіленгліколь, сорбіту розчин, що не кристалізується, кислота лимонна безводна, натрію цитрату дигідрат, натрію бензоат (Е 211), динатрію едетат, цукроза, віддушка натуральна та штучна зі смаком жувальної гумки (№ 15864), барвник жовтий FD&C № 6 (Е 110), вода очищена.
  Термін придатності 2 роки
  Українська назва ЕРІУС®
  Упаковка у флаконах,разом з мірною ложечкою або дозуючим шприцом
  Фармакотерапевтична група Антигістамінні засоби для системного застосування.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги