www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Эмсеф 1000 мг N1 порошок

  • Купить Эмсеф 1000 мг N1 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Эмсеф 1000 мг N1 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Эмсеф 1000 мг N1 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Эмсеф 1000 мг N1 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 1515006
88.14 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Эмсеф 1000 мг N1 порошок


Показания

  • Инфекции, вызванные чувствительными к цефтриаксону микроорганизмами:
  • сепсис, менингит, инфекции брюшной полости (перитонит, воспалительные заболевания пищеварительного тракта, желчевыводящих путей), инфекции костей, суставов, соединительной ткани, кожи, инфекции у больных с пониженной функцией иммунной системы, инфекции почек и мочевыводящих путей, инфекции дыхательных путей, особенно пневмонии , а также инфекции уха, горла, носа, половых органов, в том числе гонорея.
  • Профилактика инфекций в послеоперационном периоде.

Как выгодно купить Эмсеф 1000 мг №1. Цена и качество

Купить Эмсеф 1000 мг №1 в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Эмсеф 1000 мг №1 при этом будет везде одинаковая.

Эмсеф 1000 мг N1 порошок Инструкция

Эмсеф 1000 мг N1 порошок Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Эмсеф 1000 мг N1 порошок Видеообзор

Эмсеф 1000 мг N1 порошок Характеристики

Лікарська форма Порошок для розчину для ін'єкцій по 1000 мг у флаконах № 1
Виробник Нектар Лайфсайнсіз Лімітед, Індія
Вік Препарат застосовувати дітям згідно з дозуванням, указаним у розділі «Спосіб застосування та дози».
Міжнародне найменування Ceftriaxone
Показання Інфекції, спричинені чутливими до цефтриаксону мікроорганізмами: – інфекції дихальних шляхів, особливо пневмонія, а також інфекції вуха, горла і носа; – інфекції органів черевної порожнини (перитоніт, інфекції жовчовивідних шляхів і шлунково-кишкового тракту); – інфекції нирок і сечовивідних шляхів; – інфекції статевих органів, включаючи гонорею; – сепсис; – інфекції кісток, суглобів, м'яких тканин, шкіри, а також ранові інфекції; – інфекції у хворих з ослабленим імунним захистом; – менінгіт; – дисемінований бореліоз Лайма (ранні та пізні стадії захворювання). Передопераційна профілактика інфекцій при хірургічних втручаннях на органах шлунково-кишкового тракту, жовчовивідних шляхів, сечовивідних шляхів і під час гінекологічних процедур, але лише у випадках потенційної або відомої контамінації. При призначенні препарату необхідно дотримуватись офіційних рекомендацій з антибіотикотерапії та зокрема рекомендацій з профілактики антибіотикорезистентності.
Протипоказання Підвищена чутливість до цефалоспоринів. При наявності у хворого підвищеної чутливості до пеніциліну слід врахувати можливість перехресної алергічної реакції до цефтриаксону. Цефтриаксон протипоказаний у недоношених дітей віком 41 тиждень з урахуванням терміну внутрішньоутробного розвитку (гестаційний вік + вік після народження). Гіпербілірубінемія у новонароджених та недоношених. У дослідженнях in vitro було показано, що цефтриаксон може витісняти білірубін зі зв’язку з альбуміном сироватки крові, що може призвести до ризику розвитку енцефалопатії, спричиненої білірубіном. Цефтриаксон протипоказаний для новонароджених віком ? 28 днів для застосування при необхідності (або очікуваній необхідності) лікування внутрішньовенними розчинами, які містять кальцій, у тому числі внутрішньовенні вливання, які містять кальцій, наприклад, парентеральне харчування, у зв’язку з ризиком виникнення преципітатів кальцієвих солей цефтриаксону (див. «Спосіб застосування та дози»). У новонароджених та недоношених дітей описані випадки виникнення преципітатів у легенях та нирках, які спричинили летальні наслідки при одночасному введенні цефтриаксону та препаратів кальцію. У деяких із цих випадків застосовували ті ж самі інфузійні системи для внутрішньовенного введення для цефтриаксону та розчинів, які містять кальцій, і в деяких інфузійних системах для внутрішньовенного введення спостерігалося виникнення преципітатів. Ні в якому разі не можна застосовувати цефтриаксон з кальційвмісними розчинами (розчин Рінгера). Кальційвмісні розчини не слід призначати протягом 48 годин після останнього введення цефтриаксону.
Склад діюча речовина: сeftriaxone; 1 флакон містить цефтриаксону натрію у перерахуванні на цефтриаксон 1000 мг.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ЕМСЕФ 1000
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Антибактеріальні засоби для системного застосування. Цефалоспорини III покоління. Цефтриаксон.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают