www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Сироп Эффералган сироп 90 мл

Аналоги

Описание Сироп Эффералган сироп 90 мл

Эффералган сироп 90 мл представляет собой жаропонижающее безопасное лекарственное средство для детей от трех месяцев. Помимо жаропонижающего эффекта сироп Эффералган еще обладает болеутоляющим действием при прорезывании зубов у детей. Активным компонентом в составе препарата Эффералган выступает парацетамол. Он является наиболее действенным средством в снижении температуры и при этом вполне безопасным при учете нужной дозировки и отсутствии аллергической реакции у ребенка на парацетамол. 


Инструкция к препарату Эффералган призвана ознакомить пользователя с особенностями применения лекарства, дозировкой, составляющими, а также с описанием противопоказаний и возможных побочных реакций. 


Анальгетик-антипиретик Эффералган оказывает исключительно жаропонижающее и обезболивающее действие, не снимая при этом сам воспалительный процесс. У препарата Эффералган отсутствует какое-либо негативное влияние на слизистые оболочки желудочно-кишечного тракта. 


Назначается сироп Эффералган преимущественно в роли средства для снижения температуры при инфекционных недугах, отрицательной реакции на прививку, гриппе, ОРЗ. Также в некоторых случаях препарат Эффералган используется для ликвидации проявлений слабой или умеренной зубной боли, головной боли, болей ожогового или травматического характера, мышечной боли, при невралгии. Принимать сироп Эффералган для облегчения симптомов необходимо каждые 4-6 часов. Для снижения температуры тела рекомендуется принимать Эффералган в течение трех дней, а для минимизации болевых признаков до пяти дней. 


Сведения о стоимости средства Эффералган в Киеве и том или ином городе Украины, аналогах и действенности лекарства можно найти в отзывах о нем. Многие врачи рекомендуют при необходимости заменять сироп Эффералган на такие препараты как Парацетамол, Парацетамол Акос. Особых отличий в цене разных форм Эффералгана нет. По лучшей стоимости купить Эффералган можно в нашей аптеке. 


Сироп Эффералган сироп 90 мл Инструкция

  

ЕФЕРАЛГАН

(EFFERALGAN)

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: парацетамол;

1 мл розчину орального містить  30 мг парацетамолу;

допоміжні речовини: макрогол 6000, сахарози розчин, сахарин натрію, калію сорбат, кислота лимонна безводна, карамелево-ванільний ароматизатор, вода очищена.

 

Лікарська форма. Розчин оральний.

 

Злегка в'язкий розчин коричневого  кольору з карамельно-ванільним запахом.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Брістол – Майєрс Сквібб, Франція/Bristol-Myers Squibb, France.

47000 Франція, м. Ажан, авеню Доктора Жана Брю, 304/47000 France, Agen, avenue du Docteur Jean Bru, 304.

 

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.              Код ATC N02B E01.

 

Чинить аналгетичну, жарознижувальну та слабку протизапальну дію. Механізм дії зумовлений пригніченням синтезу простагландинів та переважним впливом на центр терморегуляції у гіпоталамусі.
Парацетамол після прийому внутрішньо швидко і повністю всмоктується у травному  тракті. Максимальна концентрація парацетамолу у плазмі крові досягається через    30-60 хвилин після прийому. Парацетамол метаболізується переважно у печінці з утворенням неактивних сполук з глюкуроновою кислотою та сульфатами.
Виводиться в основному з сечею. 90 % прийнятої дози парацетамолу виводиться нирками протягом 24 годин, в основному у формі глюкуронідних і сульфатних кон’югатів. Менше 5 % виводиться у незміненому вигляді. Період напіввиведення становить приблизно 2 години. 

 

Показання для застосування.

Симптоматичне лікування захворювань, що супроводжуються болем слабкої та помірної інтенсивності та/або підвищенням температури тіла.

 

 

 

 

Протипоказання.

 Підвищена чутливість до парацетамолу або до інших компонентів  препарату.

Тяжкі порушення функції нирок або/та печінки, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Не застосовувати препарат дітям разом з іншими засобами, що містять парацетамол.

При лікуванні парацетамолом у дозі 60 мг/кг/добу супутнє застосування іншого антипіретика виправдане лише у разі неефективності парацетамолу. Не слід перевищувати рекомендованих доз.

Препарат містить сахарозу, що слід враховувати  пацієнтам із непереносимістю фруктози, порушенням всмоктування глюкозо-галактози та/або сахарози- ізомальтози. Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати протягом 3 днів лікування препаратом або ж навпаки, стан здоров’я погіршився, необхідно   звернутися до лікаря.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат застосовують у педіатричній практиці.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат застосовують у педіатричній практиці.

 

Діти.

Препарат застосовують дітям з масою тіла від 4 до 32 кг (від 1 місяця до 12 років).

 

Спосіб застосування та дози.

Ефералган призначений для дітей з масою тіла від 4 до 32 кг (від 1 місяця до            12 років).

Разова доза парацетамолу становить 15 мг/кг маси тіла. Добова доза парацетамолу не має перевищувати 60 мг/кг маси тіла на добу. Інтервал між прийомами препарату має становити не менше 6 годин.  При вираженій нирковій недостатності (кліренс креатиніну   менше  10  мл/хв)   інтервал  між  прийомами  має  становити  не  менше

8 годин.

У таблиці 1 наведені дані щодо застосування препарату:  

                                                                                                                              Таблиця 1

Вік дитини

Середня маса тіла дитини у відповідному віці приблизно становить*

Кількість на прийом

Добова доза при прийомі 4 рази на добу

1-2 місяці

4 кг

60 мг

240 мг

3-5 місяців

6 кг

90 мг

360 мг

6-10 місяців

8 кг

120 мг

480 мг

11-12 місяців

10 кг

150 мг

600 мг

2 роки

12 кг

180 мг

720 мг

3 роки

14 кг

210 мг

840 мг

4-5 років

16 кг

240 мг

960 мг

6-7 років

20-24 кг

300-360 мг

1200-1440 мг

8-9 років

26-30 кг

390-450 мг

1560-1800 мг

10-12 років

30-32 кг

450-480 мг

1800-1920 мг


* Перед застосуванням препарату дитину необхідно  зважити для запобігання передозуванню і уникненню токсичної дії препарату.

 

На мірну ложку нанесені поділки, що відповідають масі у 4-6-8-10-12-14-16 кг.

Додаткові поділки відповідають проміжній масі тіла: 3-5-7-9-11-13-15 кг.

Препарат можна застосовувати у нерозведеному вигляді або розведеним у невеликій кількості рідини (наприклад у воді, молоці, фруктовому соці).

Мірну ложку наповнити відповідно до маси тіла дитини і коригувати рівень рідини залежно від поділок.

• Від 4 до 16 кг: використовувати мірну ложку з поділками відповідно до маси тіла дитини, або використовувати поділку, найближчу до маси тіла дитини.

Наприклад від 4 кг до 5 кг: наповнити мірну ложку до поділки 4 кг. У разі  необхідності прийом препарату можна повторити через 6 годин.

• Від 16 до 32 кг: спочатку наповнити мірну ложку, а потім довести до необхідної кількості, наповнюючи мірну ложку вдруге, до отримання маси тіла дитини.

Наприклад від 18 до 19 кг: спочатку наповнити мірну ложку до поділки 10 кг, а потім, вдруге, наповнити до поділки 8 кг. У разі необхідності прийом препарату можна повторити через 6 годин.

Якщо больовий синдром зберігається або посилюється протягом 5 днів від початку лікування препаратом або підвищена температура зберігається чи посилюється протягом 3 днів від початку лікування препаратом, слід переглянути доцільність подальшого застосування препарату.

 

Передозування.

Щоб уникнути передозування, слід перевірити, щоб інші лікарські засоби не містили парацетамол.

Існує ризик передозування в осіб літнього віку і у маленьких дітей (поширені медикаментозне передозування і випадкове отруєння). Це може призвести до летального наслідку.

У дітей з масою тіла менше 37 кг загальна  доза  парацетамолу  не  має  перевищувати

80 мг/кг/добу.

У дітей з масою тіла менше від 38 кг до 50 кг загальна доза парацетамолу не має перевищувати 3 г/добу.

У дорослих та дітей з масою тіла більше 50 кг загальна доза парацетамолу не має перевищувати 4 г/добу.

При одноразовому прийомі  у дозі 10 г для дорослого та  150 мг/кг маси тіла дитини може спричинити гепатоцелюлярну недостатність, порушення метаболізму глюкози, метаболічний ацидоз, крововиливи, гіпоглікемію, енцефалопатію, кому та летальний наслідок.  При цьому зростає рівень печінкової трансамінази, лактатдегідрогенази та білірубіну, протягом 12-48 годин знижується рівень протромбіну. Гостра ниркова недостатність із гострим некрозом канальців може проявлятися сильним болем у ділянці попереку, гематурією, протеїнурією і розвинутись навіть у разі відсутності тяжкого ураження печінки.  Відзначалась також серцева аритмія і панкреатит. При тривалому застосуванні препарату  у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз,  нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі  великих доз з боку ЦНС – запаморочення, психомоторне збудження  і порушення орієнтації; з боку сечовидільної  системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтертиціальний нефрит, папілярний некроз); з боку системи травлення – гепатонекроз. У пацієнтів з факторами ризику (тривалий прийом карбамазепіну, фенобарбітону, фенітоїну, примідону, рифампіцину,  звіробою або інших  препаратів,  що індукують печінкові ферменти;  зловживання алкоголем; недостатність глутатіонової системи, наприклад неправильне харчування, СНІД,  голодування,  муковісцидоз,  кахексія)  застосування

5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки. Ураження  печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. При передозування пацієнта слід негайно доставити в лікарню, навіть якщо  відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми передозування з’являються протягом перших 24 годин: нудота, блювання, зниження апетиту, блідість, біль у животі, або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження.  Невідкладні заходи:

− негайна госпіталізація;

− визначення рівня  парацетамолу у плазмі крові;

− промивання шлунка;

− введення антидоту N-ацетилцистеїну внутрішньовенно або метіоніну перорально протягом  перших 10 годин;

− симптоматична терапія.

 

Побічні ефекти.

Дуже рідко:

алергічні реакції: анафілаксія, анафілактичний шок, набряк Квінке, еритема, кропив’янка, шкірний свербіж, висип на шкірі та слизових оболонках, мультиформна ексудативна еритема, токсичний епідермальний некроліз;

з боку органів кровотворення: анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія і нейтропенія;

з боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ;

з боку системи травлення: нудота, біль в епігастрії, порушення функції печінки, підвищення  активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект);

з боку ендокринної системи:  гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.

При виникненні будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково  звернутися до лікаря.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При прийомі максимальних доз парацетамолу (4 г/добу) протягом як мінімум 4 днів існує ризик посилення ефекту перорального антикоагулянту і підвищений ризик кровотечі. Слід контролювати МНВ (Міжнародне нормалізоване відношення) через рівні проміжки часу. При необхідності дозу перорального антикоагулянту слід відкорегувати під час лікування парацетамолом.

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватись метоклопрамідом та домперідоном і зменшуватись холестираміном. Барбітурати  знижують жарознижувальний ефект парацетамолу. Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується гепатотоксичний вплив препарату на печінку. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом, рифампіцином підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Високі концентрації парацетамолу  можуть впливати на лабораторні результати визначення глюкози у крові оксидазо-пероксидазним методом, сечової кислоти при використанні методу з фосфорновольфрамовою кислотою.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 ° С у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 90 мл розчину орального у флаконі. 1 флакон у комплекті з мірною ложкою у картонній коробці.

 

Категорія  відпуску. Без рецепта.


Сироп Эффералган сироп 90 мл Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Тамара 11.08.2016 Купила малышу 6 месяцев, начали резаться зубки. Помог сбить температуру, и убрал боль у моего крохи. Теперь можно больше поспать ночью. Рекомендую для деток, только соблюдайте дозу.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Сироп Эффералган сироп 90 мл Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Сироп Эффералган сироп 90 мл Характеристики

Лікарська форма Розчин оральний 3 % по 90 мл у флаконах № 1 у комплекті з мірною ложкою у картонній коробці
Виробник УПСА САС, Франція
Вік Препарат застосовують дітям з масою тіла від 4 до 32 кг (від 1 місяця до 12 років).
Міжнародне найменування Paracetamol
Показання Симптоматичне лікування захворювань, що супроводжуються болем слабкої та помірної інтенсивності та/або підвищенням температури тіла.
Протипоказання Підвищена чутливість до парацетамолу або до інших компонентів препарату. Тяжкі порушення функції нирок або/та печінки, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія.
Склад діюча речовина: парацетамол; 1 мл розчину орального містить 30 мг парацетамолу; допоміжні речовини: макрогол 6000, сахарози розчин, сахарин натрію, калію сорбат, кислота лимонна безводна, карамелево-ванільний ароматизатор, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ЕФЕРАЛГАН
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Аналгетики та антипіретики. Парацетамол. Код ATC N02B E01.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем