Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Доктор МОМ 20 г мазь

  Loading...
   Купить Доктор МОМ 20 г мазь в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Доктор МОМ 20 г мазь в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Доктор МОМ 20 г мазь в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  65,30 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Доктор МОМ 20 г мазь

  Доктор МОМ 20 г – выпускается как мазь для нанесения на кожу, имеет полупрозрачную структуру, белой или практически белой окраски, с характерным запахом камфоры и ментола в пластиковой баночке с крышкой. Состав используют в комплексной терапии простудных и инфекционных заболеваний.

  Согласно описанию состава мази, данного в инструкции к Доктору МОМ, применение средства обусловлено совместным действием всех компонентов. Лекарство используют наружно, нанося тонким слоем, для получения раздражающего, отвлекающего, противовоспалительного и антисептического воздействия. 

  Мазь одновременно способна:

  • расширять кровеносные сосуды, холодить кожу, обезболивая;
  • оказывать раздражающее воздействие;
  • иметь антигрибковое, противобактериальное действие;
  • подавлять синтез простагландинов;
  • облегчать дыхание.

  Широкое распространение приобрел лечебный состав при комплексном лечении острых респираторных инфекций, насморке, заложенности носа, кашле. Применяют его и для снятия симптомов боли в спине, мышцах, головной боли. Консультация доктора перед приобретением лекарства желательна. Лекарственное средство не следует использовать при вероятности аллергических реакций на его составные элементы, при бронхиальной астме, коклюше, псевдокрупе, склонности к судорогам, нарушении целостности кожного покрова в месте нанесения, включая ожоги, экзему, дерматиты, гнойниковые образования и прочие. Не желательно его нанесение и детям до 3-х лет, беременным и кормящим грудью женщинам.

  При нанесении мази вероятно появление следующих побочных проявлений:

  • реакций аллергии, кожных высыпаний, крапивницы, зуда, раздражения на коже и слизистых, краснота, дерматиты, особенно у пациентов-детей;
  • возникновение головной боли, головокружения, возбужденности;
  • спазма бронхов.


  *****************************


  Доктор МОМ 20 г - випускається як мазь для нанесення на шкіру, має напівпрозору структуру, білої або практично білого забарвлення, з характерним запахом камфори і ментолу в пластиковій банці з кришкою. Склад використовують в комплексній терапії простудних та інфекційних захворювань.

  Відповідно до опису складу мазі, даного в інструкції до Доктору МОМ, застосування засобу зумовлена ​​спільною дією всіх компонентів. Ліки використовують зовнішньо, наносячи тонким шаром, для отримання дратівної, відволікаючого, протизапальний і антисептичний впливу.
  Мазь одночасно здатна:

  • розширювати кровоносні судини, холодити шкіру, обезболівая;
  • надавати подразнюючу дію;
  • мати антигрибкову, противобактериальное дію;
  • пригнічувати синтез простагландинів;
  • полегшувати дихання.


  Широке поширення набув лікувальний склад при комплексному лікуванні гострих респіраторних інфекцій, нежиті, закладеності носа, кашлі. Застосовують його і для зняття симптомів болю в спині, м'язах, головного болю. Консультація лікаря перед придбанням ліків бажана. Лікарський засіб не слід використовувати при ймовірності алергічних реакцій на його складові елементи, при бронхіальній астмі, кашлюку, псевдокруп, схильності до судом, порушення цілісності шкірного покриву в місці нанесення, включаючи опіки, екзему, дерматити, гнойніковие освіти та інші. Не бажано його нанесення і дітям до 3-х років, вагітним і годуючим груддю жінкам.

  При нанесенні мазі вірогідна поява таких побічних проявів:

  • реакцій алергії, шкірних висипань, кропив'янки, свербежу, подразнення на шкірі і слизових, почервоніння, дерматити, особливо у пацієнтів-дітей;
  • виникнення головного болю, запаморочення, збудженості;
  • спазму бронхів.  Цена Доктор МОМ 20 г мазь актуальна при заказе на сайте. Купить Доктор МОМ 20 г мазь в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Доктор МОМ 20 г мазь Инструкция

   І Н С Т Р У К Ц І Я

  для медичного застосування препарату

  ДОКТОР МОМ®

   

  Склад лікарського засобу:

  діючі речовини: 1 г мазі містить ментолу (левоментолу) 30,5 мг, камфори 52,5 мг, тимолу 1 мг, олії скипидарної 0,056 мл, олії евкаліптової 0,015 мл, олії мускатної 0,005 мл;                                                            

  допоміжні речовини: парафін білий м’який.

   

  Лікарська форма. Мазь.

  Напівпрозора мазь від білого до майже білого кольору з характерним запахом ментолу та камфори.

   

  Назва і місцезнаходження виробника.

  «Юнік Фармасьютикал Лабораторіз» (відділення фірми «Дж. Б. Кемікалз енд Фармасьютикалз Лтд.»).

  Unique Pharmaceutical Laboratories (a division of J. B. Chemicals & Pharmaceuticals Ltd.).

  Ділянка № 304-308, Джі. Ай. Ді. Сі. Індастріал Еріа, місто Панолі – 394 116, округ Бхарух, Індія.

  Plot No. 304-308, G.I.D.C. Industrial Area, City: Panoli – 394 116, Dist: Bharuch, India.

   

  Фармакотерапевтична група. Комбіновані препарати для застосування при кашлі та застудних захворюваннях.

  Код АТС  R05Х.

   

  При зовнішньому застосуванні препарат чинить подразнювальну, відволікаючу, протизапальну та антисептичну дії.

  Фармакологічні властивості обумовлені компонентами, які входять до його складу:

  ментол – розширює кровоносні судини, викликає відчуття холоду, що супроводжується знеболювальним ефектом;

  камфора – спричиняє подразнювальну та знеболювальну дії;

  тимол – антисептичний засіб з протибактеріальною та протигрибковою діями;

  олії скипидарна та евкаліптова – чинять подразнювальну дію при місцевому нанесенні;

  олія мускатна – пригнічує синтез простагландинів.

  Препарат не чинить системної дії.

   

  Показання для застосування.

  У складі комплексної терапії гострих респіраторних захворювань, які супроводжуються нежитем, відчуттям закладеності носа, кашлем.

  Симптоматична терапія м’язового болю, болю у спині, головного болю.

   

  Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату; бронхіальна астма, коклюш, псевдокруп, схильність до судом; дитячий вік до 3 років; порушення цілісності шкіри, у тому числі при опіках, екземі, дерматиті, гнійничкових захворюваннях шкіри.

   

  Належні заходи безпеки при застосуванні. Тільки для зовнішнього застосування!

  Не втирати у ніздрі, уникати потрапляння в очі, на слизову оболонку носа та ротової порожнини (при потраплянні слід промити великою кількістю води). Не наносити на ушкоджені ділянки шкіри!

   

  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю. Через відсутність досвіду застосування препарату ДОКТОР МОМ® мазь у період вагітності або годування груддю призначати препарат цій категорії пацієнтів не рекомендується.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У разі виникнення побічних реакцій з боку нервової системи (запаморочення, збудження, судоми) слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

  Діти. Ефективність і безпека застосування препарату дітям віком до 3 років досліджені недостатньо. Дітям віком від 3 років застосовувати з обережністю, за рекомендацією та під наглядом лікаря.

   

  Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям віком від 3 років ДОКТОР МОМâ  мазь призначати 2 або 3 рази на добу.

  При нежиті або закладеності носа невелику кількість мазі з обережністю, не втираючи, наносити на шкіру крилець носа; при кашлі, пов’язаному із застудою, мазь наносити тонким шаром на шкіру грудної клітки (у ділянці грудини) і злегка втирати;

  при головному болі мазь наносити на шкіру скроневих ділянок;

  при болю у м’язах, спині мазь наносити на ділянки, що болять, злегка втирати і прикривати ці ділянки теплою пов’язкою.

   

  Передозування. Можливе посилення побічних реакцій, відчуття сильного тепла та печіння. При випадковому потраплянні внутрішньо можливі біль у животі, нудота, блювання, діарея, симптоми пригнічення центральної нервової системи, запаморочення, атаксія, судоми, припливи, сонливість, утруднення дихання.

  Лікування: змити нанесений препарат водою з милом, промивання шлунка, симптоматична терапія.

   

  Побічні реакції. Можливі алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, кропив’янку, свербіж, подразнення шкіри та слизових оболонок, почервоніння, дерматит, включаючи контактний дерматит, особливо у дітей.

  З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, збудження, можливе виникнення судом, спричинених камфорою.

  З боку дихальної системи: при застосуванні препарату можливе збільшення імовірності та частоти виникнення спазму бронхів, особливо у дітей.

  При появі таких реакцій лікування негайно слід припинити.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Взаємодія з іншими лікарськими засобами при місцевому застосуванні препарату мінімальна. Не рекомендується застосовувати одночасно з іншими мазями та кремами.

   

  Термін придатності. 3 роки.

   

  Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Після застосування слід щільно закривати баночку кришкою.

   

  Упаковка. По 20 г у пластиковій баночці. По 1 баночці у картонній коробці.

   

  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Доктор МОМ 20 г мазь Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Доктор МОМ 20 г мазь Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Доктор МОМ 20 г мазь Характеристики

  Лікарська форма Мазь по 20 г у баночці № 1
  Виробник "Юнік Фармасьютикал Лабораторіз" (відділення фірми "Дж. Б. Кемікалз енд Фармасьютикалз Лтд."), Індія
  Вік Від 3 років
  Показання У складі комплексної терапії гострих респіраторних захворювань, які супроводжуються нежитем, відчуттям закладеності носа, кашлем. Симптоматична терапія м’язового болю, болю у спині, головного болю.
  Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату; бронхіальна астма, коклюш, псевдокруп, схильність до судом; дитячий вік до 3 років; порушення цілісності шкіри, у тому числі при опіках, екземі, дерматиті, гнійничкових захворюваннях шкіри.
  Склад діючі речовини: 1 г мазі містить ментолу (левоментолу) 30,5 мг, камфори 52,5 мг, тимолу 1 мг, олії скипидарної 0,056 мл, олії евкаліптової 0,015 мл, олії мускатної 0,005 мл; допоміжні речовини: парафін білий м’який.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва ДОКТОР МОМ®
  Упаковка у баночці
  Фармакотерапевтична група Комбіновані препарати для застосування при кашлі та застудних захворюваннях.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги