Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Атормак 20 мг №10 таблетки

  Loading...
   Купить Атормак 20 мг №10 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  Нет в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Аналоги

  Описание Атормак 20 мг №10 таблетки

  Таблетки Атормак 20 мг №10, которые выпускает производитель дженерических препаратов Маклеодс Фармасьютикалс Лтд (Индия), расфасован по 10 таблеток в стрипе, по 1 стрипу в картонной упаковке. Срок годности медикамента составляет 2 года при условии соблюдения температуры хранения не выше 25 ° С. Из аптек препарат отпускается по рецепту.

  Согласно инструкции, в каждой таблетке содержится аторвастатин кальция в количестве 20 мг. Прием таблеток Атормак внутрь позволяют снизить уровень холестерина и триглицеридов в сыворотке крови при условии соблюдения надлежащей диеты.

  Перед началом лечения нужно определить уровень холестерина в крови. Начальная доза Атормака для взрослых составляет 10 мг 1 раз в сутки, терапевтическая доза - 10 - 80 мг в сутки. Препарат назначают 1 раз в день в любое время независимо от приема пищи.

  Цена Атормак 20 мг №10 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Атормак 20 мг №10 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

  Атормак 20 мг №10 таблетки Инструкция

  a:2:{s:4:"TEXT";s:100449:"

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

  АТОРМАК

  (ATORMAС)

  Склад:

  діюча речовина:atorvastatin;

  1 таблетка  містить аторвастатину кальцію еквівалентно аторвастатину 10 мг або 20 мг;

  допоміжні речовини: магнію карбонат легкий, лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, полісорбат 80, лактоза безводна,кремнію діоксид колоїдний безводний,  кросповідон,  целюлоза мікрокристалічна, магнію  стеарат, гідроксипропілметилцелюлоза, поліетиленгліколь 6000,  тальк,  титану   діоксид (Е 171), діетилфталат, понсо 4R (E 124).

  Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Фармакотерапевтична група. Препарати, що знижують рівень холестерину і тригліцеридів у сироватці крові. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази. Код АТХ C10А А05.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Запобігання серцево-судинним захворюванням

  Для дорослих пацієнтів без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з декількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як вік, тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, низький рівень ЛПВЩ або наявність ранньої ішемічної хвороби серця у сімейному анамнезі, препарат показаний для:

        -зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда;

  -зменшення ризику виникнення інсульту;

  -зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації та стенокардії.

  Для пацієнтів з цукровим діабетом ІІ типу та без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з кількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як ретинопатія, альбумінурія, тютюнопаління або артеріальна гіпертензія, препарат показаний для:

       -зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда;

       -зменшення ризику виникнення інсульту.

  Для пацієнтів з клінічно вираженою ішемічною хворобою серця препарат показаний для:

       -зменшення ризику виникнення нелетального інфаркту міокарда;

       -зменшення ризику виникнення летального та нелетального інсульту;

       -зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації;

       -зменшення ризику госпіталізації у зв'язку із застійною серцевою недостатністю;

       -зменшення ризику виникнення стенокардії.

  Гіперліпідемія

      -Як доповнення до дієти, щоб зменшити підвищені рівні загального холестерину, холестерину ЛПНЩ, аполіпопротеїну В та тригліцеридів, а також для підвищення рівня холестерину ЛПВЩ у пацієнтів з первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготною сімейною та несімейною) та змішаною дисліпідемією (типи IIa та IIb за класифікацією Фредріксона).

      -Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів з підвищеними рівнями тригліцеридів у сироватці крові (тип IV за класифікацією Фредріксона).

      -Для лікування пацієнтів з первинною дисбеталіпопротеїнемією (тип III за класифікацією   Фредріксона), у випадках, коли дотримання дієти є недостатньо ефективним.

      -Для зменшення загального холестерину та холестерину ЛПНЩ у пацієнтів з гомозиготною сімейною гіперхолестеринемією доповнення до інших гіполіпідемічних методів лікування (наприклад аферез ЛПНЩ), або якщо такі методи лікування недоступні.

      -Як доповнення до дієти для зменшення рівнів загального холестерину, холестерину ЛПНЩ і аполіпопротеїну В у хлопчиків та дівчат після початку менструацій віком від 10 до 17 років з гетерозиготною сімейною гіперхолестеринемією, якщо після відповідної дієтотерапії результати аналізів такі:

  a) холестерин ЛПНЩ залишається ³ 190 мг/дл або

  б) холестерин ЛПНЩ ³ 160 мг/дл та:

  ·      у сімейному анамнезі наявні ранні серцево-судинні захворюваня або

  ·      два або більше інших факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань

  присутні у пацієнта дитячого віку.

  Протипоказання.

  -Активне захворювання печінки, яке може включати стійке підвищення рівнів    печінкових трансаміназ невідомої етіології.

  -Гіперчутливість до будь-якого з компонентів цього лікарського засобу.

  Спосіб застосування та дози.

  Гіперліпідемія (гетерозиготна сімейна та несімейна) і змішана дисліпідемія (тип IIa та IIb за класифікацією Фредріксона)

  Рекомендована початкова доза препарату становить 10 або 20 мг 1 раз на добу. Для пацієнтів, які потребують значного зниження рівня холестерину ЛПНЩ (більш ніж на 45 %), терапія може бути розпочата із дозування 40 мг 1 раз на добу. Дозовий діапазон препарату знаходиться у межах від 10 до 80 мг 1 раз на добу. Препарат можна приймати разовою дозою у будь-які години та незалежно від прийому їжі. Початкова та підтримуючі дози препарату слід підбирати індивідуально залежно від мети лікування та відповіді. Після початку лікування та/або після титрування дози препарату слід проаналізувати рівні ліпідів протягом періоду від 2 до 4 тижнів та відповідним чином відкоригувати дозу.

  Гетерозиготна сімейна гіперхолестеринемія у пацієнтів дитячого віку (віком 10-17 років)

  Рекомендована початкова доза препаратустановить 10 мг/добу; максимальна рекомендована доза – 20 мг/добу (дози препарату, що перевищують 20 мг, у цій групі пацієнтів не досліджувалися). Дози препарату слід підбирати індивідуально відповідно до рекомендованої мети лікування. Коригування дози слід проводити з інтервалом 4 тижні або більше.

  Гомозиготна сімейна гіперхолестеринемія

  Доза препарату для пацієнтів з гомозиготною сімейною гіперхолестеринемією становить від 10 до 80 мг на добу. Cлід використовувати в якості доповнення до інших гіполіпідемічних методів лікування (наприклад аферез ЛПНЩ), або якщо гіполіпідемічні методи лікування недоступні.

  Одночасна гіполіпідемічна терапія

  Mожна використовувати з секвестрантами жовчних кислот. Комбінацію інгібіторів ГМГ-КоА-редуктази (статинів) та фібратів слід загалом використовувати з обережністю (див. розділи «Особливості застосування», «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

  Дозування для пацієнтів з порушенням функції нирок

  Захворювання нирок не впливає ні на концентрації у плазмі крові, ні на зниження рівня холестерину ЛПНЩ при застосуванні препарату; отже, коригування дози препарату для пацієнтів з порушенням функції нирок непотрібне (див. розділи «Особливості застосування», «Фармакокінетика»).

  Дозування для пацієнтів, які приймають циклоспорин, кларитроміцин, ітраконазол або певні інгібітори протеаз

  Слід уникати лікування препаратом у пацієнтів, які приймають циклоспорин або інгібітори протеази ВІЛ (типранавір + ритонавір), або інгібітор протеази вірусу гепатиту C (телапревір). Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам з ВІЛ, які приймають лопінавір + ритонавір, та застосовувати у найнижчій необхідній дозі. У пацієнтів, які приймають кларитроміцин, ітраконазол або у пацієнтів з ВІЛ, які приймають у комбінації саквінавір + ритонавір, дарунавір + ритонавір, фосампренавір або фосампренавір + ритонавір, терапевтичну дозу препарату слід обмежити дозою у 20 мг, а також рекомендується проводити належні клінічні обстеження для забезпечення застосування найменшої необхідної дози препарату. У пацієнтів, які приймають інгібітор протеази ВІЛ нелфінавір або інгібітор протеази вірусу гепатиту С боцепревір, лікування препаратом слід обмежити дозою до 40 мг, а також рекомендується проведення відповідних клінічних обстежень для забезпечення застосування найменшої необхідної дози препарату (див. розділ «Особливості застосування» та «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

  Побічні реакції.

  До небажаних реакцій, про які повідомлялося належать:

  загальні порушення: відчуття нездужання, пірексія;

  з боку травної системи: шлунково-кишковий дискомфорт, відрижка, метеоризм, гепатит, холестаз;

  з боку скелетно-м'язової системи: м'язово-скелетний біль, підвищена втомлюваність м'язів, біль у шиї, набрякання суглобів, тендинопатія (іноді ускладнена розривом сухожилля);

  з боку метаболізму та харчування: підвищення трансаміназ, відхилення від норми функціональних проб печінки, підвищення рівня лужної фосфатази в крові, підвищення активності креатинфосфокінази, гіперглікемія;

  з боку нервової системи: кошмарні сновидіння;

  з боку дихальної системи: носова кровотеча;

  з боку шкіри та її придатків: кропив'янка;

  з боку органів зору: нечіткість зору,порушення зору;

  з боку органів слуху та рівноваги: шум у вухах;

  з боку сечостатевої системи: лейкоцитоурія;

  з боку репродуктивної системи та молочних залоз: гінекомастія.

  Порушення функції нервової системи: головний біль; запаморочення, парестезія, гіпестезія, дисгевзія, амнезія; периферичні нейропатії.

  Порушення функції шлунково-кишкового тракту: запор; панкреатит, блювання.

  Порушення функції скелетно-м’язової системи та сполучної тканини: біль у суглобах, біль у спині; міопатія, міозит, рабдоміоліз.

  Загальні порушення:астенія, біль у грудях, периферичні набряки, стомлюваність.

  Порушення метаболізму та харчування:гіпоглікемія, збільшення маси тіла, анорексія.

  Порушення функції печінки та жовчного міхура: печінкова недостатність.

  Порушення з боку шкіри та сполучної тканини:шкірні висипання, свербіж, алопеція; рідкісні: ангіоневротичний набряк, бульозний дерматит (у тому числі мультиформна еритема), синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз.

  Розлади дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: біль у горлі та гортані.

  Розлади системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія.

  Розлади імунної системи: алергічні реакції; надзвичайно анафілаксія.

  Розлади органів зору:затуманення зору.

  Зміни результатів лабораторних аналізів: відхилення результатів функціональних проб печінки, підвищення активності креатинфосфокінази крові; позитивний результат аналізу на вміст лейкоцитів у сечі.

  Як і при застосуванні інших інгібіторів ГМГ КоА-редуктази, у пацієнтів, які приймали аторвастатин, спостерігали підвищення активності трансаміназ сироватки крові. Ці зміни зазвичай були слабко вираженими, тимчасовими та не потребували втручання або лікування. Клінічно значуще підвищення активності трансаміназ сироватки крові (перевищення верхньої межі норми більш ніж у 3 рази) спостерігали у 0,8 % пацієнтів, які приймали аторвастатин. Це підвищення мало дозозалежний характер та було оборотним у всіх пацієнтів.

  Пацієнти, які приймали аторвастатин, спостерігали зростання активності креатин-кінази сироватки крові, що більш ніж у 3 рази перевищувала верхню межу норми. Це збігається зі спостереженнями при застосуванні інших інгібіторів ГМГ КоА-редуктази у ході клінічних дослідженнь. Пацієнтів, які отримували аторвастатин, спостерігалися рівні, що перевищували верхню межу норми більш ніж у 10 разів.

  Побічні реакції, які виникли під час клінічних досліджень: інфекція сечовивідного тракту, цукровий діабет, інсульт.

  Досвід постреєстраційного застосування препарату.

  Застосування препарату були виявлені нижчезазначені небажані реакції. Оскільки про ці реакції повідомляється на добровільній основі від популяції невідомого розміру, не завжди можливо достовірно оцінити їх частоту або встановити причинно-наслідковий зв'язок із застосуванням препарату.

  До небажаних реакцій, пов'язаних із лікуванням препаратом зареєстрованих після виходу препарату на ринок, незалежно від оцінки причинно-наслідкового зв'язку, належать реакції: анафілаксія, ангіоневротичний набряк, бульозні висипання (у тому числі ексудативна багатоформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз), рабдоміоліз, підвищена втомлюваність, розрив сухожилля, летальна та нелетальна печінкова недостатність, запаморочення, депресія, периферична нейропатія та панкреатит.

  Надходили рідкісні повідомлення про випадки імунологічно опосередкованої некротизуючої міопатії, пов'язаної із застосуванням статинів (див. розділ «Особливості застосування»).

  Надходили рідкісні постреєстраційні повідомлення про когнітивні розлади (наприклад втрата пам'яті, безпам'ятність, амнезія, порушення пам'яті, сплутаність свідомості), пов'язані із застосуванням статинів. Ці когнітивні розлади були зареєстровані при застосуванні всіх статинів. Звіти загалом не відносились до категорії серйозних небажаних реакцій та ці прояви були оборотними після припинення прийому статинів, з різним часом до початку прояву симптому (від 1 дня до кількох років) та зникнення симптому (медіана тривалості становила 3 тижні).

  Під час застосування деяких статинів були описані такі небажані явища: розлад статевої функції; виняткові випадки інтерстиціальної хвороби легенів, особливо під час довгострокового лікування.

  Повідомлялося про нижчезазначені побічні реакції.

  Порушення функції кровоносної та лімфатичної системи: тромбоцитопенія.

  Порушення функції імунної системи: алергічні реакції, анафілаксія (у тому числі анафілактичний шок).

  Порушення метаболізму та харчування:збільшення маси тіла.

  Порушення функції нервової системи:головний біль, гіпестезія, дисгевзія.

  Розлади шлунково-кишкового тракту: біль у животі.

  Порушення функції органів слуху та лабіринту: шум у вухах.

  Шкіра та підшкірна тканина:кропив'янка.

  Порушення функції скелетно-м’язової системи та сполучної тканини: артралгія, біль у спині.

  Загальні порушення:біль у грудях, периферичний набряк, нездужання, втома.

  Зміни результатів лабораторних аналізів: підвищення активності аланін-амінотрансферази, підвищення активності креатинфосфокінази крові.

  Діти (віком 10-17 років)

  У хлопців та у дівчат після початку менструацій (n=140, 31 % жіночої статі; 92 % представників європеоїдної раси, 1,6 % представників негроїдної раси, 1,6 % представників монголоїдної раси та 4,8 % представників інших етнічних груп), профіль безпеки та переносимості препарату у дозі від 10 мг до 20 мг на добу був загалом подібним до профілю плацебо (див. розділи «Спосіб застосування та дози», «Діти»).

  Передозування.

  Специфічного лікування передозування препаратом немає. У випадку передозування пацієнта слід лікувати симптоматично та при необхідності застосовувати підтримуючі заходи. Через високий ступінь зв'язування препарату з білками плазми не слід очікувати значного підсилення кліренсу препарату  за допомогою гемодіалізу.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Вагітність.

  Препарат протипоказаний вагітним жінкам та жінкам, які можуть завагітніти. Статини можуть завдавати шкоди плоду при застосуванні вагітним жінкам. Препарат можна застосовувати жінкам репродуктивного віку, тільки якщо дуже малоймовірно

  Атормак 20 мг №10 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Атормак 20 мг №10 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Атормак 20 мг №10 таблетки Характеристики

  Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг № 10 (10х1) у стрипах
  Виробник Маклеодс Фармасьютикалс Лімітед, Індія
  Вік за призначенням лікаря
  Міжнародне найменування Atorvastatin
  Показання Запобігання серцево-судинним захворюванням Для дорослих пацієнтів без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з декількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як вік, тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, низький рівень ЛПВЩ або наявність ранньої ішемічної хвороби серця у сімейному анамнезі, препарат показаний для: -зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; -зменшення ризику виникнення інсульту; -зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації та стенокардії. Для пацієнтів з цукровим діабетом ІІ типу та без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з кількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як ретинопатія, альбумінурія, тютюнопаління або артеріальна гіпертензія, препарат показаний для: -зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; -зменшення ризику виникнення інсульту. Для пацієнтів з клінічно вираженою ішемічною хворобою серця препарат показаний для: -зменшення ризику виникнення нелетального інфаркту міокарда; -зменшення ризику виникнення летального та нелетального інсульту; -зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації; -зменшення ризику госпіталізації у зв'язку із застійною серцевою недостатністю; -зменшення ризику виникнення стенокардії. Гіперліпідемія -Як доповнення до дієти, щоб зменшити підвищені рівні загального холестерину, холестерину ЛПНЩ, аполіпопротеїну В та тригліцеридів, а також для підвищення рівня холестерину ЛПВЩ у пацієнтів з первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготною сімейною та несімейною) та змішаною дисліпідемією (типи IIa та IIb за класифікацією Фредріксона). -Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів з підвищеними рівнями тригліцеридів у сироватці крові (тип IV за класифікацією Фредріксона). -Для лікування пацієнтів з первинною дисбеталіпопротеїнемією (тип III за класифікацією Фредріксона), у випадках, коли дотримання дієти є недостатньо ефективним. -Для зменшення загального холестерину та холестерину ЛПНЩ у пацієнтів з гомозиготною сімейною гіперхолестеринемією доповнення до інших гіполіпідемічних методів лікування (наприклад аферез ЛПНЩ), або якщо такі методи лікування недоступні. -Як доповнення до дієти для зменшення рівнів загального холестерину, холестерину ЛПНЩ і аполіпопротеїну В у хлопчиків та дівчат після початку менструацій віком від 10 до 17 років з гетерозиготною сімейною гіперхолестеринемією, якщо після відповідної дієтотерапії результати аналізів такі: a) холестерин ЛПНЩ залишається ? 190 мг/дл або б) холестерин ЛПНЩ ? 160 мг/дл та: · у сімейному анамнезі наявні ранні серцево-судинні захворюваня або · два або більше інших факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань присутні у пацієнта дитячого віку.
  Протипоказання Активне захворювання печінки, яке може включати стійке підвищення рівнів печінкових трансаміназ невідомої етіології. -Гіперчутливість до будь-якого з компонентів цього лікарського засобу.
  Склад діюча речовина:atorvastatin; 1 таблетка містить аторвастатину кальцію еквівалентно аторвастатину 10 мг або 20 мг; допоміжні речовини: магнію карбонат легкий, лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, полісорбат 80, лактоза безводна,кремнію діоксид колоїдний безводний, кросповідон, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, гідроксипропілметилцелюлоза, поліетиленгліколь 6000, тальк, титану діоксид (Е 171), діетилфталат, понсо 4R (E 124).
  Термін придатності 2 роки
  Українська назва АТОРМАК
  Упаковка стрип
  Фармакотерапевтична група Препарати, що знижують рівень холестерину і тригліцеридів у сироватці крові. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази. Код АТХ C10А А05.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.