Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Аторис 20 мг №90 таблетки

Код товара:Код:  018.0232
В наличии
603,41грн
Цена и наличие актуальны на 16-07-2020 16:09
Продавец товара: Аптека24

До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Основные физико-химические свойства
Форма выпускаТаблетки
Классификация товараЛС общий режим
ПроизводительКРКА, д.д., Ново место, Словенія
Кол-во в упаковке90

Характеристики Аторис 20 мг №90 таблетки

Вікот 10 лет
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Придатний до01.03.2022
Термін придатності2 роки
Упаковкаблістер
АТС-КлассификацияC10A A05
Українська назваАТОРИС
Міжнародне найменуванняAtorvastatin
Действующее веществоаторвастатин
Дозировка20 мг
Фармакотерапевтична групаГіполіпідемічні засоби. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази. Аторвастатин
Лікарська формаТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг № 30 (10х3), № 90 (10х9) у блістерах
Код Морион62408
Склад1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою містить 10 мг, 20 мг, 40 мг аторвастатину у вигляді аторвастатину кальцію; допоміжні речовини: 10 мг, 20 мг: повідон, натрію лаурилсульфат, кальцію карбонат, целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, натрію кроскармелоза, магнію стеарат; оболонка: тальк, спирт полівініловий, макрогол 3000, титану діоксид (Е171); 40 мг: повідон, натрію лаурилсульфат, кальцію карбонат, целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, натрію кроскармелоза, кросповідон, магнію стеарат; оболонка: гіпромелоза, макрогол 400, титану діоксид (Е171).
ПоказанняЗапобігання серцево-судинним захворюванням Дорослим пацієнтам без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця (ІХС), але з декількома факторами ризику ІХС, такими як літній вік, тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, низький рівень ЛПВЩ або наявність ранньої ІХС у сімейному анамнезі, препарат показаний для: - зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; - зменшення ризику виникнення інсульту; - зменшення ризику виникнення стенокардії та необхідності проведення процедур реваскуляризації міокарда. Пацієнтам з цукровим діабетом 2-го типу та без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з декількома факторами ризику розвитку ІХС, такими як ретинопатія, альбумінурія, тютюнопаління або артеріальна гіпертензія, препарат показаний для: - зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; - зменшення ризику виникнення інсульту. Пацієнтам з клінічно вираженою ішемічною хворобою серця препарат показаний для: - зменшення ризику виникнення нелетального інфаркту міокарда; - зменшення ризику виникнення летального та нелетального інсульту; - зменшення ризику необхідності проведення процедур реваскуляризації міокарда; - зменшення ризику необхідності госпіталізації у зв'язку із застійною серцевою недостатністю; - зменшення ризику виникнення стенокардії. Гіперліпідемія - Первинна гіперхолестеринемія (гетерозиготна сімейна і несімейна) та змішана дисліпідемія (тип IIа та IIb за класифікацією Фредріксона). Як доповнення до дієти, щоб зменшити підвищені рівні загального холестерину (ЗХС), холестерину ліпопротеїдів низької щільності (ХС ЛПНЩ), аполіпопротеїну В та тригліцеридів, а також для підвищення рівня холестерину ліпопротеїдів високої щільності (ХС ЛПВЩ). - Гіпертригліцеридемія (тип IV за класифікацією Фредріксона). Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів з підвищеними рівнями тригліцеридів у сироватці. - Первинна дисбеталіпопротеїнемія (тип III за класифікацією Фредріксона). Для лікування пацієнтів у тих випадках, коли дотримання дієти є недостатньо ефективним. - Гомозиготна сімейна гіперхолестеринемія. Для зменшення загального холестерину та ХС ЛПНЩ як доповнення до інших гіполіпідемічних методів лікування (наприклад аферез ЛПНЩ) або якщо такі методи лікування недоступні. - Гетерозиготна сімейна гіперхолестеринеміяу пацієнтів дитячого віку (віком 10-17 років). Як доповнення до дієти для зменшення рівнів ЗХС, ХС ЛПНЩ і аполіпопротеїну В у хлопчиків-підлітків та дівчат після початку менструацій віком від 10 до 17 років, якщо після відповідної дієтотерапії результати аналізів такі: a) холестерин ЛПНЩ залишається ? 5,0 ммоль/л (? 190 мг/дл) або б) холестерин ЛПНЩ ? 4,2 ммоль/л (? 160 мг/дл) та: · у сімейному анамнезі наявні ранні серцево-судинні захворювання або · два або більше інших факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань присутні у пацієнта дитячого віку
ПротипоказанняГіперчутливість до будь-якого інгредієнта препарату. · Захворюваннях печінки в гострій фазі або стійке підвищення (невідомого генезу) рівнів трансаміназ у сироватці крові в три чи більше разів. · Препарат протипоказаний під час вагітності, годування груддю та жінкам репродуктивного віку, які не застосовують належні методи контрацепції.

Описание Аторис 20 мг №90 таблетки

Отзывы покупателей 1

Дарья18.06.2020

👍

Видеообзор Аторис 20 мг №90 таблетки

preview
Также вас могут заинтересовать