Асинис 20 мл капли

  Loading...
   Купить Асинис 20 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Асинис 20 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Асинис 20 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  Нет в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 500 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Аналоги

  Описание Асинис 20 мл капли

  Гомеопатические капли Асинис 20 мл являются комплексным натуральным препаратом, действие которого обусловлено включенными в его состав активными ингредиентами, а именно канадским желтокорнем, хреном, калием бихроматом, кальцием сульфатом, ртутью сульфидом красным. Лекарство обладает дезинтоксикационным, иммуностимулирующим, противомикробным и противовоспалительным действием, а также способствует снижению высокой секреции в носовых пазухах и облегчает носовое дыхание. Описание обозначает прием Асиниса необходимым при наличии болезней придаточных пазух носа и патологий ротовой полости (хронический ринит, фронтит, гайморит) в совокупности с другими средствами и методами терапии.


  Применение

  Инструкция рекомендует принимать препарат Асинис по 10 капель трижды в сутки на протяжении двух-четырех недель с возможностью проведения повторного курса лечения спустя один месяц после предварительной консультации с врачом. При ситуации, когда нужно оперативное ослабление симптомов Асинис может приниматься каждые полчаса-час до момента наступления улучшений (но не больше восьми раз). После этого нужно принимать лекарство по три раза в сутки. Капли Асинис нужно пить, разводя средство с 1 ст. л. воды за полчаса или час до еды или в чистом виде, держа раствор во рту не меньше 20-30 сек. перед тем как его проглотить. Применение лекарства Асинис беременными и кормящими женщинами возможно после консультации врача, если он будет уверен в целесообразности принятия таких терапевтических мер. 

  Многие отзывы о препарате Асинис лишь подтверждают его высокую эффективность и хорошую переносимость, хотя, конечно же, это средство подходит тоже далеко не всем. В таких ситуациях возможна замена лекарственного средства Асинис на такие препараты аналоги как Энтерокинд, Реструкта про инъекционе С, Псориатен, Артрофон, Тиреоидеа Композитум. Стоимость на данные аналоги может варьироваться по ряду разных причин, но в нашей аптеке вы найдете эти медикаменты по самой оптимальной цене. Купить Асинис и другие лекарства можно в Аптеке24, расположенной в Киеве и прочих городах на территории Украины.


  ********************


  Гомеопатичні краплі Асініс 20 мл є комплексним натуральним препаратом, дія якого обумовлена ​​включеними в його склад активними інгредієнтами, а саме канадським желтокорня, хроном, калієм біхроматом, кальцієм сульфатом, ртуттю сульфідом червоним. Ліки має дезінтоксикаційний, імуностимулюючу, протимікробну і протизапальну дію, а також сприяє зниженню високої секреції в носових пазухах і полегшує носове дихання. Опис позначає прийом Асініс необхідним при наявності хвороб придаткових пазух носа і патологій ротової порожнини (хронічний риніт, фронтит, гайморит) в сукупності з іншими засобами і методами терапії.


  Застосування

  Інструкція рекомендує приймати препарат Асініс по 10 крапель тричі на добу протягом двох-чотирьох тижнів з можливістю проведення повторного курсу лікування через один місяць після попередньої консультації з лікарем. При ситуації, коли потрібно оперативне ослаблення симптомів Асініс може прийматися кожні півгодини-годину до моменту настання поліпшень (але не більше восьми разів). Після цього потрібно приймати ліки по три рази на добу. Краплі Асініс потрібно пити, розводячи засіб з 1 ст. л. води за півгодини або годину до їжі або в чистому вигляді, тримаючи розчин в роті не менше 20-30 сек. перед тим як його проковтнути. Застосування ліки Асініс вагітним і годуючим жінкам можливо після консультації лікаря, якщо він буде впевнений в доцільності прийняття таких терапевтичних заходів.

  Багато відгуки про препарат Асініс лише підтверджують його високу ефективність і хорошу переносимість, хоча, звичайно ж, це засіб підходить теж далеко не всім. У таких ситуаціях можлива заміна лікарського засобу Асініс на такі препарати аналоги як Ентерокінд, Реструкта про ін'єкційних С, Псоріатен, Артрофон, Тіреоідеа Композитум. Вартість на дані аналоги може варіюватися по ряду різних причин, але в нашій аптеці ви знайдете ці медикаменти за найоптимальнішою ціною. Купити Асініс і інші ліки можна в Аптеке24, розташованої в Києві і інших містах на території України.  Цена Асинис 20 мл капли актуальна при заказе на сайте. Купить Асинис 20 мл капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Асинис 20 мл капли Инструкция

  І Н С Т Р У К Ц І Я

  для медичного застосування препарату

  АСІНІС®

  (ASINIS)

   

  Cклад лікарського засобу:

  100 мл препарату містить: діючі речовини: Armoracia D1 10 мл, Kalium bichromicum D6 10 мл, Hydrastis D6 10 мл, Calcium sulfuricum D12 10 мл, Cinnabaris D12 10 мл;

  допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м);

  1 мл розчину містить 25 крапель.

                                                       

  Лікарська форма. Краплі оральні.

   

  Прозора від безбарвного до ледь жовтуватого кольору рідина.

   

  Назва і місцезнаходження виробника.

  Ріхард Біттнер АГ,

  Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

   

  Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний засіб.

   

  Препарат має системну лікувальну дію, зумовлену поєднанням та взаємним посиленням активних компонентів. Чинить протизапальну, протинабрякову, секретолітичну та секретомоторну дії, а також імуномодулюючий та репаративний ефекти.

  Препарат швидко зменшує виразність місцевих ексудативних проявів, усуває набряк і гіперемію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, не спричиняючи подразнення, реактивної гіперемії або відчуття сухості у носовій порожнині. Покращує кількісні (об’єм продукції) та якісні (фізико-хімічні) характеристики секрету, сприяє розрідженню та більш ефективному відходженню патологічно густого слизу. Відновлює функціонування мукоциліарного кліренсу. Покращує обмінні процеси та забезпечує більш швидке очищення слизової оболонки від слизо-гнійного виділення та кірок, прискорює процеси загоєння. Посилює резистентність слизової оболонки до проникнення патогенних бактерій і вірусів. Знижує ризик розвитку гнійних ускладнень гострого катарального риносинуситу.

  Покращує результати антибактеріальної терапії та зменшує необхідність у проведенні пункцій при гнійному синуситі. Не викликає звикання або ослаблення лікувального ефекту, навіть при тривалому лікуванні.

  Забезпечує швидке усунення астенічного симптомокомплексу інфекційно-токсичного та гіпоксичного генезу. Стимулює індивідуальні компенсаторні можливості організму, підвищує неспецифічну реактивність організму до інфекцій та запобігає повторним загостренням синуситу, риніту, ларинготрахеїту.

  Показання для застосування.

  Гострі та хронічні риносинусити (гайморити, фронтити, етмоїдити, сфеноїдити, комбіновані синусити). Хронічні риніти та ларинготрахеїти. У комплексному лікуванні запальних захворювань середнього вуха (у т. ч. середнього отиту, євстахіїту) 

   

  Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

   

  Належні заходи безпеки при застосуванні.

  На початку лікування можливе посилення секреції у вигляді серозно-мукозних виділень (первинна відповідь). Це свідчить про дію препарату, ефективне дренування приносових пазух, носової порожнини та спорожнення їх від слизу, що накопичився. Можливе короткочасне незначне посилення симптомів захворювання є сприятливою ознакою та не потребує відміни або корекції дози препарату.

  Завдяки системній дії препарату Асінісâ ризик розвитку ларингоспазму у дітей відсутній. Відсутність покращання протягом 5-7 днів самостійного лікування свідчить про можливе неправильне застосування препарату, у цьому випадку Вам необхідно звернутися до лікаря за додатковою консультацією.

  Оскільки Асінісâ містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

   

  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю лише у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Незважаючи на вміст спирту, препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

   

  Діти.

  Лікарський засіб призначають дітям від 3 років.

  Досвід застосування дітям до 3 років до цього часу відсутній.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Дорослі та діти від 12 років: по 10 крапель препарату у чистому вигляді або розведеного в

  1 столовій ложці води;

  діти 5-12 років: по 5-7 крапель препарату, розведених в 1 столовій ложці води;

  діти 3-4 років: по 3-4 краплі препарату, розведених в 1 столовій ложці води.

  Приймати 3 рази на добу.

  На початку лікування, а також у випадках, що вимагають швидкого ослаблення симптомів, можливий прийом препарату кожні півгодини-годину до 8 разів на добу до покращання стану, але не більше 3-х діб, після чого застосовувати 3 рази на добу.

  Для досягнення максимального ефекту АсінісÒ рекомендується застосовувати у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їди).

  Для посилення ефективності рекомендується потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

  Курс лікування.

  При гострому риносинуситі основний курс лікування – 1-2 тижні.

  Лікування хронічного риніту, синуситу або ларинготрахеїту залежно від перебігу та тривалості захворювання – 1-2 місяця.

  Профілактика загострень хронічного синуситу або ларинготрахеїту у періоди підвищення захворюваності на гостру респіраторну вірусну інфекцію або грип – 1-1,5 місяця.

  При необхідності курс можна повторити (після консультації з лікарем).

    

  Передозування. Випадків передозування не було зареєстровано.

   

  Побічні ефекти.

  Не виявлені. У виняткових випадках в осіб з гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливе виникнення алергічних реакцій.

   

  Взаємодія з лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

  При застосуванні АсінісуÒ у комплексній терапії разом з іншими препаратами рекомендовано дотримуватися 20-хвилинної перерви між прийомом лікарських засобів.

   

  Термін придатності. 5 років.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

   

  Умови зберігання.

  Лікарський засіб зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка.

  По 20 або 50, або 100 мл у флаконах-крапельницях із темного скла, у картонній упаковці.

   

  Категорія відпуску. Без рецепта.


  Асинис 20 мл капли Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Асинис 20 мл капли Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Асинис 20 мл капли Характеристики

  Лікарська форма Краплі оральні по 20 мл, 50 мл, 100 мл у флаконах-крапельницях № 1
  Виробник Ріхард Біттнер АГ, Австрія
  Вік від 3 років
  Міжнародне найменування Comb drug
  Показання Гострі та хронічні риносинусити (гайморити, фронтити, етмоїдити, сфеноїдити, комбіновані синусити). Хронічні риніти та ларинготрахеїти. У комплексному лікуванні запальних захворювань середнього вуха (у т. ч. середнього отиту, євстахіїту)
  Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.
  Склад 100 мл препарату містить: діючі речовини: Armoracia D1 10 мл, Kalium bichromicum D6 10 мл, Hydrastis D6 10 мл, Calcium sulfuricum D12 10 мл, Cinnabaris D12 10 мл; допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м); 1 мл розчину містить 25 крапель.
  Термін придатності 5 років
  Українська назва АСІНІС
  Упаковка Флакони-крапельниці
  Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний засіб.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.