www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Артижель 10мл N20 порошок

Loading...
    Купить Артижель 10мл N20 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
246.8 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Артижель 10мл N20 порошок

По рекомендации врача Артижель тм может быть использован в комплексной терапии хронических заболеваний печени, желчного пузыря и желчевыводящих путей, а также для поддержки печени при применении некоторых лекарственных средств, имеющих токсическое воздействие на печень (в том числе при алкогольной интоксикации).


Цена Артижель 10мл N20 порошок актуальна при заказе на сайте. Купить Артижель 10мл N20 порошок в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Артижель 10мл N20 порошок Инструкция

Склад

1 стік (10 мл розчину) містить: екстракт листя артишоку – 500 мг, екстракт кореня кульбаби – 500 мг, інозитол – 250 мг, холін дигідроген цитрат – 714,3 мг (що еквівалентно 250 мг холіну), очищену воду, кристалічну фруктозу, сукралозу, натрію бензоат, натрію гідроксид.

Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування

дієтична добавка до раціону харчування – джерело біологічно активних речовин, сприяє нормалізації функціонування печінки та жовчовивідних шляхів,процесів травлення та обмінних процесів в організмі.

Має гепатопротекторні, жовчогінні, сечогінні властивості.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Загальна характеристика

Згідно загально-доступним літературним джерелам, компоненти, що входять до складу Артіжельтм мають такі характеристики:

екстракт листя артишоку проявляє жовчогінну,гепатопротекторну та сечогінну дії, підсилює антитоксичну функцію печінки, нормалізує обмін речовин, знижує рівень холестерину в сироватці крові;

екстракт кореня кульбаби проявляє жовчогінну, спазмолітичну, протизапальну та сечогінну дії; має антиоксидантний та дезінтоксикаційний вплив на печінку; гальмує всмоктування холестерину та має антиатеросклеротичну дію; покращує процеси травлення; проявляє легкий послаблюючий ефект, володіє пребіотичними властивостями.

інозитол та холін проявляють гепатопротекторну дію та гальмують розвиток жирової дистрофії печінки при незбалансованому харчуванні та інтоксикаціях за рахунок стимуляції виведення надлишку жиру з клітин печінки та відновленню їх мембран шляхом участі в синтезі фосфоліпідів.

Таким чином, Артіжельтм шляхом комплексної дії інозитолу, холіну та біологічно активних речовин екстракту артишоку та екстракту кореня кульбаби сприяє нормалізації роботи печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів за рахунок:

  • покращення секреції та відтоку жовчі, нормалізації її основних властивостей;
  • відновлення та збереження цілісності клітин печінки;
  • покращення холестеринового обміну;
  • усунення симптомів хронічної інтоксикації та виділення з організму сечовини, креатиніну, а також токсинів (у т. ч. нітросполук, алкалоїдів, солей важких металів, алкоголю), надлишкової рідини;
  • покращення процесів травлення, особливо при вживанні значної кількості вуглеводів та жирної їжі;
  • нормалізації обмінних процесів в організмі;
  • нормалізації балансу кишкової мікрофлори.

За рекомендацією лікаря Артіжельтм може бути використаний у комплексній терапії хронічних захворювань печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, а також для підтримки печінки при застосуванні деяких лікарських засобів, що мають токсичний вплив на печінку (у тому числі при алкогольній інтоксикації).

Рекомендації по вживанню

дорослим та дітям з 12 років: перорально по 1 стіку (10 мл) двічі на день за 20 хвилин до вживання їжі. Розчин можна приймати в чистому вигляді або розведеному в невеликій кількості питної води.

Зазвичай курс прийому становить 2 - 4 тижні. Проведення повторних курсів можливе після погодження з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуваннямпотребуєконсультації з лікарем!

Протипоказання

діти до 12 років, підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу, непрохідність жовчних шляхів, жовчнокам’яна хвороба, гострі захворювання печінки, тяжка печінкова недостатність, непрохідність сечовивідних шляхів, гострі захворювання нирок.

Застереження при застосуванні

у періодвагітності та період лактації застосовувати тільки за рекомендацією лікаря.

Умови зберігання та термін придатності

зберігати в оригінальній упаковці у сухому, віддаленому від світла та тепла місці за температури не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термінпридатності - 3 роки від дати виготовлення. Не використовуватипіслязакінченнятермінупридатності, зазначеного на упаковці.

Пакування

розчин для перорального застосування по 10 мл у стиках № 5, № 10 або № 20 у коробці з картону.

Не є лікарським засобом

Артижель 10мл N20 порошок Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Артижель 10мл N20 порошок Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Артижель 10мл N20 порошок Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.