www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Вольтарен эмульгель 50 г гель

Loading...
  Купить Вольтарен эмульгель 50 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Вольтарен эмульгель 50 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Вольтарен эмульгель 50 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
135 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Вольтарен эмульгель 50 г гель

Вольтарен эмульгель 1% 50 г является противовоспалительным нестероидным средством с активным компонентом диклофенаком. Препарат обладает противовоспалительным, анальгезирующим и жаропонижающим действием. Механизм действия лекарства направлен на неизбирательное угнетение циклоокисгеназы 1 и 2, нарушение метаболизма арахидоновой кислоты, минимизацию выработки в очаге воспаления простагладинов. 

По отзывам наиболее эффективно средство Вольтарен эмульгель при купировании болевого синдрома с воспалительным происхождением. Препарат имеет и выраженную антиагрегантную активность. 

Гель Вольтарен эмульгель благодаря своей форме дополнительно еще и выступает отменным обезболивающим благодаря водно-этаноловой основе. Известно, что препарат также выпускается и в виде суппозиториев, драже, капсул, таблеток, крема и мази.


Применение

 • подагрическом артрите; 

 • остеоартрозе;

 • ревматизме;

 • хроническом ювенильном артрите; 

 • невралгической амиотрифии;

 • артрите; 

 • который сопровождает болезнь Рейно; 

 • болевом синдроме (люмбаго, невралгия, ишиас, оссалгия, миалгия, артралгия, радикулит, головные боли, мигрень, зубные боли, бурсит, тендинит). 


Также Вольтарен эмульгель может использоваться при посттравматическом или постоперационном болевом синдроме, при инфекционных патологиях лор-органов с болевым синдромом, альгодисменорее, воспалениях в тазовой области, аднексите, онкозаболеваниях.********************Вольтарен емульгель 1% 50 г є протизапальним нестероїдних засобом з активним компонентом диклофенаком. Препарат має протизапальну, аналгетичну та жарознижувальну дію. Механізм дії ліки спрямований на невибіркову пригнічення ціклоокісгенази 1 і 2, порушення метаболізму арахідонової кислоти, мінімізацію вироблення у вогнищі запалення простагладіна.

За відгуками найбільш ефективний засіб Вольтарен емульгель при купировании больового синдрому із запальним походженням. Препарат має і виражену антиагрегантну активність.

Гель Вольтарен емульгель завдяки своїй формі додатково ще і виступає відмінним знеболюючим завдяки водно-етаноловою основі. Відомо, що препарат також випускається і у вигляді супозиторіїв, драже, капсул, таблеток, крему і мазі.


Застосування

 • подагричний артрит;

 • остеоартрозі;

 • ревматизмі;

 • хронічному ювенильном артриті;

 • невралгічною аміотріфіі;

 • артриті;

 • який супроводжує хворобу Рейно;

 • больовому синдромі (люмбаго, невралгія, радикуліт, оссалгія, міалгія, артралгія, радикуліт, головні болі, мігрень, зубний біль, бурсит, тендиніт).


Також Вольтарен емульгель може використовуватися при посттравматичному або постоперационном больовому синдромі, при інфекційних патологіях лор-органів з больовим синдромом, альгодисменореї, запаленнях в тазової області, аднекситі, онкозахворюваннях.Цена Вольтарен эмульгель 50 г гель актуальна при заказе на сайте. Купить Вольтарен эмульгель 50 г гель в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Вольтарен эмульгель 50 г гель Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ВОЛЬТАРЕН® ЕМУЛЬГЕЛЬ

Склад:

діюча речовина: diclofenac;

1 г емульгелю містить диклофенаку діетиламіну 11,6 мг, що відповідає 10 мг диклофенаку натрію;

допоміжні речовини: карбомер, поліетиленгліколю цетостеариловий ефір, кокоїлу каприлокапрат, діетиламін, спирт ізопропіловий, олія мінеральна, ароматизатор 45 (що містить бензилбензоат), пропіленгліколь, вода очищена.

Лікарська форма. Емульгель для зовнішнього застосування.

Основні фізико-хімічні властивості: м’який гомогенний кремоподібний гель від білого до жовтуватого кольору.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються місцево у разі суглобового та м’язового болю. Нестероїдні протизапальні засоби місцевого застосування. Диклофенак.

Код АТХ М02А А15.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Диклофенак є нестероїдним протизапальним засобом із вираженою протиревматичною, знеболювальною, протизапальною та жарознижувальною дією. Основним механізмом дії є пригнічення біосинтезу простагландинів.

При запаленні, спричиненому травмами або ревматичними захворюваннями, Вольтарен® Емульгель призводить до зменшення болю, набряку тканин та скорочення періоду поновлення функцій ушкоджених суглобів, зв'язок, сухожиль і м'язів. Клінічними даними доведено, що Вольтарен® Емульгель зменшує гострий біль вже через 1 годину після початкового нанесення. 94 % пацієнтів мали відгук на Вольтарен® Емульгель через 2 доби лікування порівняно з 8 %, що мали відгук на плацебо. Подолання болю та функціональних порушень досягалось після 4 днів лікування Вольтарен® Емульгелем. Завдяки водно-спиртовій основі препарат здійснює також місцевоанестезуючий та охолоджувальний ефект.

Фармакокінетика.

Кількість диклофенаку, яка всмоктується через шкіру, пропорційна до площі його нанесення і залежить як від загальної застосованої дози препарату, так і від ступеня гідратації шкіри.  Після місцевого нанесення 2,5 г препарату Вольтарен® Емульгель на поверхню шкіри площею 500 см2 ступінь абсорбції диклофенаку становить приблизно 6 %. Застосування оклюзійної пов’язки протягом 10 годин призводить до збільшення абсорбції диклофенаку втричі.

Після  нанесення Вольтарен® Емульгелю на шкіру суглобів кисті і коліна диклофенак виявляється у плазмі крові (де його максимальна концентрація приблизно у 100 разів менша, ніж після перорального прийому), у синовіальній оболонці  та синовіальній рідині. Зв’язування диклофенаку з білками становить 99,7 %.

Диклофенак накопичується у шкірі, яка слугує резервуаром, звідки відбувається поступове вивільнення речовини у прилеглі тканини. Звідти диклофенак переважно надходить у більш глибокі запалені тканини, такі як суглоби, де продовжує діяти і визначається у концентраціях до 20 разів більших, ніж у плазмі крові.

Диклофенак метаболізується переважно шляхом гідроксилювання з утворенням кількох фенольних похідних, два з яких є фармакологічно активними, але значно меншою мірою, ніж диклофенак.

Диклофенак та його метаболіти виводяться переважно із сечею. Загальний системний плазмовий кліренс диклофенаку становить 263 ± 56 мл/хв, а кінцевий період напіввиведення у середньому – 1-3 години.

При нирковій або печінковій недостатності метаболізм та виведення з організму диклофенаку не змінюються.

 

Клінічні характеристики.

Показання. Місцеве лікування болю та запалення суглобів, м’язів, зв’язок та сухожиль ревматичного або травматичного походження.

Протипоказання. Підвищена чутливість до диклофенаку або до інших компонентів препарату. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів; під час останнього триместру вагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Оскільки системна абсорбція диклофенаку внаслідок місцевого застосування препарату дуже низька, імовірність виникнення  взаємодій дуже низька.

Особливості застосування.

З обережністю застосовувати одночасно з пероральними нестероїдними протизапальними засобами.

Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку є незначною порівняно з застосуванням його пероральних форм, але вона не виключається при застосуванні препарату на відносно великих ділянках шкіри протягом тривалого часу.

Вольтарен® Емульгель рекомендується наносити тільки на інтактні ділянки шкіри, запобігаючи потрапляння на запалену, поранену або інфіковану шкіру. Слід уникати контакту препарату з очима та слизовими оболонками. Препарат не можна ковтати. 

При появі будь-яких шкірних висипів лікування препаратом потрібно припинити. Вольтарен® Емульгель не слід застосовувати під повітронепроникну оклюзійну пов’язку, але допускається його застосування під неоклюзійну пов’язку. У випадку розтягування зв’язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом.  

Вольтарен® Емульгель містить пропіленгліколь та бензилбензоат, які можуть спричиняти легке локалізоване подразнення шкіри.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Клінічний досвід застосування вагітним жінкам обмежений, тому у період вагітності або годування груддю не рекомендується застосування цього препарату. Вольтарен® Емульгель протипоказаний під час ІІІ триместру вагітності у зв’язку з можливістю розвитку слабкості родової діяльності та/або передчасного закриття артеріальної протоки.

У ході досліджень на тваринах не було виявлено жодного прояву шкідливого впливу препарату на вагітність або ембріональний розвиток, пологи або постнатальний розвиток дитини. При наявності вагомих підстав для застосування Вольтарен® Емульгелю у період годування груддю, коли очікувана користь препарату на думку лікаря перевищує потенційний ризик, препарат не слід наносити на молочні залози або великі ділянки шкіри та не слід застосовувати протягом тривалого часу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим та дітям віком від 14 років  Вольтарен® Емульгель застосовувати 3-4 рази на добу, злегка втираючи у шкіру. Кількість препарату, яка застосовується, залежить від розміру ураженої зони (так, 2-4 г, що за розміром відповідає розміру вишні або волоського горіха, достатньо для нанесення на ділянку площею 400-800 см2).

Після аплікації препарату необхідно вимити руки, окрім тих випадків, коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.

Тривалість терапії залежить від характеру захворювання та ефективності лікування.

Препарат не слід застосовувати довше 14 днів поспіль. 

Діти. Вольтарен® Емульгель не рекомендований для застосування  дітям віком до 14 років. При застосуванні лікарського засобу дітям старше 14 років довше 7 днів або якщо симптоми захворювання посилюються, необхідно звернутися за консультацією лікаря.

Передозування. Передозування малоймовірне у зв’язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровоток при місцевому застосуванні. У разі випадкового проковтування слід враховувати, що 1 туба препарату по 100 г містить еквівалент 1 г диклофенаку натрію; при цьому можливий розвиток системних побічних реакцій.

У разі випадкового проковтування препарату слід одразу спорожнити шлунок та прийняти адсорбент. Показане симптоматичне лікування із застосуванням терапевтичних заходів, що застосовуються для лікування отруєння нестероїдними протизапальними засобами.

Побічні реакції. Вольтарен® Емульгель зазвичай добре переноситься. Небажані реакції включають легкі тимчасові реакції на шкірі у місці нанесення. У рідкісних випадках можуть спостерігатися алергічні реакції.

Інфекції та інвазії

Рідкісні (<1/10000): пустульозні висипання.

З боку імунної системи

Рідкісні (<1/10000): реакції гіперчутливості (у тому числі кропив’янка), ангіоневротичний набряк.

З боку респіраторної системи

Рідкісні (<1/10000): бронхіальна астма.

З боку шкіри та сполучних тканин

Часті (≥1/100; <1/10): висипання, свербіж, екзема, еритема, дерматит, у тому числі контактний дерматит.

Поодинокі (≥1/10000; <1/1000): бульозний дерматит.

Рідкісні (<1/10000): реакції світлочутливості, відчуття печіння шкіри.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

Упаковка. По 20 г або 50 г, або 100 г препарату у тубах алюмінієвих ламінованих або алюмінієвих з мембраною, закупорених  нагвинчуваними полімерними ковпачками білого або синього кольору круглої або трикутної форми. По 1 тубі  у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Новартіс Фарма Продукціонс ГмбХ/Novartis Pharma Produktions GmbH.

Новартіс Консьюмер Хелс СА/Novartis Consumer Health SA.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Офлінгер Штр. 44, 79664 Вер, Баден-Вюртемберг, Німеччина/Öflinger Str. 44, 79664 Wehr, Baden-Württemberg, Germany.

Рут де Летра, 1260 Ніон, Швейцарія/Route de l’Etraz, 1260 Nyon, Switzerland.

Вольтарен эмульгель 50 г гель Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Ульяна 23.10.2018 Не знаю, как со спиной, у меня артроз колена. Наношу вольтарен при сильной боли, быстро отпускает и надолго. Порой только благодаря ему и сплю. Если еще раз в полгода не забывать прокалывать эльбону, чтобы подпитать хрящ, то колено практически не беспокоит.
 • Настя 27.09.2018 При ростяжении связок и суставов помогает и очень быстро. Но цена отталкивает
 • Елена Ч 28.07.2016 Муж умудрился потянуть грудную мышцу да так сильно, что пришлось мне его силком выталкивать к врачу. Ни кашлянуть, ни чихнуть, не перевернуться ночью не мог Назначили Вольтарен эмульгель - при болях в спине, мышцах и суставах Муж решил, что геля ему будет более чем достаточно, и даже добровольно не стал таблетки выкупать, хотел сэкономить. Но в итоге боль не проходила и таблетки докупить пришлось. От геля эффект временный, кажется чуть обезболивает, но явного эффекта не было. Рекомендую при небольших болях, а когда переклинит серьёзно, то эффекта нет от геля никакого.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Вольтарен эмульгель 50 г гель Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Вольтарен эмульгель 50 г гель Характеристики

Лікарська форма Емульгель для зовнішнього застосування 1 % по 50 г у тубах № 1
Виробник Новартіс Консьюмер Хелс СА, Швейцарія; Новартіс Фарма Продукціонс ГмбХ, Німеччина
Вік выд 14 років
Міжнародне найменування Diclofenac
Показання Місцеве лікування болю та запалення суглобів, м’язів, зв’язок та сухожиль ревматичного або травматичного походження.
Протипоказання Підвищена чутливість до диклофенаку або до інших компонентів препарату. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів; під час останнього триместру вагітності.
Склад діюча речовина: diclofenac; 1 г емульгелю містить диклофенаку діетиламіну 11,6 мг, що відповідає 10 мг диклофенаку натрію; допоміжні речовини: карбомер, поліетиленгліколю цетостеариловий ефір, кокоїлу каприлокапрат, діетиламін, спирт ізопропіловий, олія мінеральна, ароматизатор 45 (що містить бензилбензоат), пропіленгліколь, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ВОЛЬТАРЕН® ЕМУЛЬГЕЛЬ
Упаковка туба
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються місцево у разі суглобового та м’язового болю. Нестероїдні протизапальні засоби місцевого застосування. Диклофенак. Код АТХ М02А А15.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги