www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Виданол 500 мг №60 таблетки

  • Купить Виданол 500 мг №60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 1011.0090
609.4 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Виданол 500 мг №60 таблетки

Виданол 500 мг №60 – препарат, выпускаемый в форме таблеток, покрытых твердой оболочкой. Основной компонент препарата - транексамовая кислота, являющаяся ингибитором фибринолиза. Препараты на его основе обладают выраженными гемостатическими свойствами. Купить таблетки Виданол и его аналоги по доступной цене часто рекомендуют больным в клиниках Украины и в частности Киева, перед проведением оперативных вмешательств.


Применение Виданола по инструкции способствует: 

  • снижению риска желудочных;

  • маточных; 

  • носовых и иных кровотечений; 

  • препятствует обильной потере крови в ходе проведения сложных и длительных по времени операций. 


В описании указано, что препарат может использоваться в ходе операций на предстательной железе, мочевом пузыре, при тонзилэктомии, а также в ходе реабилитационного периода после операций на матке, шеечной конизации и прочего. Может назначаться больным с гемофилией, а также иными генетическими и приобретенными заболеваниями, повышающими риск кровотечений и снижающими функцию свертываемости крови.


Противопоказания

Препарат запрещен при склонности к образованию тромбов, венозной недостаточности, нарушениях работы печени, а также гиперчувствительности к транексамовой кислоте и лекарственным средствам на ее основе. Не назначают медикамент лицам, перенесшим инфаркты и инсульты, гипертоникам, больным эпилепсией. Предварительно ознакомьтесь с возможными лекарственными взаимодействиями и побочными реакциями. 
Цена Виданол 500 мг №60 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Виданол 500 мг №60 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Виданол 500 мг №60 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу   ВИДАНОЛ 

 (VIDANOL)

 

Склад:

діюча речовина: транексамова кислота (tranexamic acid);

1 таблетка містить  транексамової кислоти 500 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, повідон К30, натрію кроскармелоза,  кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, магнію стеарат, покриття Colorcoat FC4S біле:  гідроксипропілметилцелюлоза, діетилфталат, олія рицинова гідрогенізована порошок, кислота стеаринова, тальк, титану діоксид (Е 171).

 

Лікарська форма.  Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою білого кольору, гладенькі з обох боків.

 

Фармакотерапевтична група.

Інгібітори фібринолізу. Код АТХ  B02A A02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Антифібринолітичний засіб. Транексамова кислота специфічно інгібує активацію профібринолізину (плазміногену) та його перетворення на фібринолізин (плазмін). Чинить місцеву та системну гемостатичну дію при кровотечах, пов’язаних із підвищенням фібринолізу (патологія тромбоцитів, менорагії). Також транексамова кислота через стримування утворення кінінів та інших активних пептидів, що беруть участь в алергічних та запальних реакціях, чинить протиалергічну та протизапальну дію.

Фармакокінетика.

Абсорбція при пероральному застосуванні доз у діапазоні 0,5-2 г – 30-50 %. ТСmax при застосуванні внутрішньо 0,5 г, 1 г та 2 г – 3 години, Сmax – 5, 8 та 15 мкг/мл відповідно. Зв’язок з білками плазми крові (профібринолізином) – не менше 3 %.

Розподіляється у тканинах відносно рівномірно (за винятком спинномозкової рідини, де концентрація становить 1/10 від плазмової); проникає крізь плацентарний бар’єр, у грудне молоко (близько 1 % концентрації у плазмі матері). Виявляється у сім’яній рідині, де знижує фібринолітичну активність, але не впливає на міграцію сперматозоїдів. Початковий об’єм розподілу – 9-12 л. Антифібринолітична концентрація у різних тканинах зберігається 17 годин, у плазмі – до 7-8 годин.

Метаболізується  незначна  частина. Крива AUC має трифазну форму з Т1/2 у кінцевій фазі  3 години. Загальний нирковий кліренс дорівнює плазмовому (7 л/год). Виводиться нирками (основний шлях – гломерулярна фільтрація), близько 95 % – у незміненому вигляді протягом перших 12 годин.

Ідентифіковано два метаболіти транексамової кислоти: N-ацетильоване та дезаміноване  похідні. При порушенні функції нирок існує ризик кумуляції транексамової кислоти.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Кровотеча або ризик кровотечі при посиленні фібринолізу як генералізованого (кровотеча під час операції на передміхуровій залозі і в післяопераційний період, геморагічні ускладнення фібринолітичної терапії), так і місцевого (маткова, шлунково-кишкова, носова кровотеча,  посттравматична гіфема, кровотеча після простатектомії або втручання на сечовому міхурі, тонзилектомії, конізації шийки матки, екстракції зуба у хворих на гемофілію).

Спадковий ангіоневротичний набряк.

 

Протипоказання.

-         Гіперчутливість до транексамової кислоти або до інших компонентів препарату.

-         Ниркова недостатність тяжкого ступеня (через ризик кумуляції).

-         Макроскопічна гематурія.

-         Гострі тромбоемболічні захворювання.

-         Гострий венозний або артеріальний тромбоз.

-         Тромбофлебіт.

-         Артеріальні чи венозні тромбози в анамнезі.

-         Високий ризик тромбоутворення.

-         Інфаркт міокарда.

-         Субарахноїдальний крововилив.

-         Судоми в анамнезі.

-         Фібринолітичні стани внаслідок коагулопатії виснаження, за винятком надмірної активації фібринолітичної системи при гострій тяжкій кровотечі.

-         Порушення сприйняття кольорів.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Транексамова кислота несумісна з урокіназою, норадреналіну бітартратом, дезоксіепінефрину гідрохлоридом, метарміну бітартратом, дипіридамолом, діазепамом. Високоактивні протромбінові комплекси і антифібринолітичні агенти, антиінгібіторні коагуляційні комплекси не слід застосовувати одночасно з транексамовою кислотою. Необхідно уникати застосування комбінації хлорпромазину і транексамової кислоти пацієнтам із субарахноїдальним крововиливом; це може призводити до спазму мозкових судин і церебральної ішемії і, можливо, до зниження церебрального потоку крові; симптоматичні властивості обох препаратів, можливо, сприяють розвитку спазму судин і церебральної ішемії у цих пацієнтів. З обережністю слід застосовувати транексамову кислоту пацієнтам, які приймають пероральні контрацептиви, оскільки підвищується ризик тромбозів.

 

Особливості застосування.

При нирковій недостатності (залежно від ступеня підвищення креатиніну сироватки крові) необхідно зменшувати дозу і кількість введень.

У разі виникнення гематурії ниркового походження (особливо при гемофілії) зростає ризик механічної анурії внаслідок утворення згустку крові у сечовивідних шляхах.

Повідомлялося про випадки закупорки центральної артерії сітківки і центральної ретинальної вени. Пацієнтам, які приймають препарат довше кількох днів, рекомендується пройти офтальмологічний огляд, включаючи перевірку гостроти зору, сприйняття кольорів, очного дна, поля зору, та оцінити функцію печінки.

Пацієнтам, що страждають на порушення зору, необхідно припинити лікування.

До встановлення причини порушення менструального циклу не можна застосовувати препарат Виданол®. Якщо менструальну кровотечу не вдалося зменшити за допомогою препарату Виданол®, необхідно розглянути альтернативне лікування.

Необхідно з обережністю застосовувати транексамову кислоту пацієнтам, які приймають пероральні контрацептиви, через підвищений ризик розвитку тромбозу.

Повідомлялося про випадки венозного та артеріального тромбозу або тромбоемболії у пацієнтів, які приймали транексамову кислоту. Пацієнти з попередніми тромбоемболічними ускладненнями та тромбоемболічними захворюваннями у сімейному анамнезі (пацієнти з тромбофілією) повинні застосовувати Виданол® тільки за наявністю чітких медичних показань та під суворим наглядом лікаря.

Не рекомендується застосування транексамової кислоти у разі підвищеного фібринолізу внаслідок дисемінованого внутрішньосудинного згортання крові.

Пацієнти із розсіяною внутрішньосудинною коагуляцією, яким необхідне лікування транексамовою кислотою, повинні знаходитися під спостереженням лікаря, що має досвід лікування таких захворювань.

Клінічного досвіду застосування транексамової кислоти дітям віком до 15 років з менорагією немає, тому не слід застосовувати препарат Виданол® даній категорії пацієнтів.

Транексамову кислоту не слід приймати одночасно з комплексом Фактор IХ або антиінгібіторними коагуляційними комплексами, оскільки може бути збільшений ризик утворення тромбозів.

Транексамова кислота була виявлена у спермі у фібринолітичній концентрації, але вона не впливала на рухомість сперматозоїдів. Клінічні дослідження не виявили впливу на фертильність.

При застосуванні транексамової кислоти повідомлялося про випадки судом. Більшість із цих випадків були зареєстровані після внутрішньовенного застосування транексамової кислоти у високих дозах при проведенні аортокоронарного шунтування (АКШ). При застосуванні рекомендованих низьких доз транексамової кислоти частота виникнення випадків судом після операцій така ж, як у пацієнтів, які не отримували транексамову кислоту.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Транексамова кислота проникає через плаценту та в грудне молоко. Дослідження щодо безпеки застосування препарату у період вагітності не проводилися, тому в цей період призначати препарат можна лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

У разі необхідності застосування препарату слід вирішити питання про припинення годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або  іншими механізмами.

Під час застосування препарату слід утриматись від керування автотранспортом або роботи зі складними механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовувати перорально. Прийом препарату не залежить від прийому їжі.

 

 

 

Дорослі пацієнти з нормальною функцією нирок.

Стосовно дозування слід дотримуватись нижчезазначених рекомендацій для дорослих пацієнтів з нормальною функцією нирок, у яких кліренс креатиніну становить понад 50 мл/хвилину.

Таблиця 1.

Показання

Разова доза

Кількість прийомів

на добу

Тривалість лікування

Примітки

Місцевий фібриноліз

1-1,5 г

2-3 рази

3-15 днів

 

Простатектомія

 

1 г

3-4 рази

До зникнення макроскопічної  гематурії

Для профілактики  і лікування геморагій у пацієнтів з підвищеним ризиком їх виникнення застосовувати до або після операції у вигляді ін’єкцій, після чого призначати у вигляді таблеток.

Менорагія

1 г

3 рази

До 4 днів

При тривалій  менструальній  кровотечі дозу збільшувати, але не вище максимальної дози (4 г на добу).

Не потрібно розпочинати лікування препаратом до початку менструальної кровотечі.

Носові кровотечі

1 г

3 рази

7 днів

Застосовують при періодичних носових кровотечах

Конізація шийки матки

1,5 г

3 рази

до 12 днів

 

Посттравматична гефема

1 г

3 рази

3-15 днів

 

Спадковий ангіоневротичний набряк

1-1,5 г

2-3 рази

Залежно від перебігу захворювання

 

Екстракція зубів у пацієнтів із гемофілією

25 мг/кг

Кожні 8 годин

3-10 днів

Застосовувати за 1 день до операції і продовжувати протягом 2-8 днів після неї


 

Пацієнти літнього віку.

У разі відсутності порушень видільної функції нирок корекція дози не потрібна.

Діти.

Призначати дітям віком від 12 років у дозі 20-25 мг/кг. Тривалість лікування зазвичай становить 2-8 днів.

Пацієнти з нирковою недостатністю.

Необхідно коригувати дозу згідно з рівнем креатиніну плазми.

 

 

Таблиця 2.

Креатинін плазми

Дозування

120-249 мкмоль/л

15 мг/кг 2 рази на день

250-500 мкмоль/л

15 мг/кг 1 раз на день


 

Діти.

Не застосовувати дітям віком до 12 років.

Клінічного досвіду застосування транексамової кислоти дітям віком до 15 років з менорагією немає, тому не слід застосовувати препарат Виданол® даній категорії пацієнтів.

 

Передозування. 

Симптоми: нудота, блювання, біль у животі, ортостатична гіпотензія, артеріальна гіпотензія, запаморочення, головний біль, судоми або посилення проявів інших побічних реакцій, в тому числі ризик тромбозу.

Лікування: викликати блювання, промити шлунок, застосувати активоване вугілля. Необхідним є споживання великої кількості рідини для сприяння нирковій екскреції. Застосовується симптоматичне лікування та у разі необхідності –  антикоагулянтна терапія.

 

Побічні реакції.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи анафілаксію.

З боку травної системи: нудота, блювання, печія, діарея, біль у животі, зниження апетиту.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: висип, свербіж, алергічні шкірні реакції.

З боку нервової системи: сонливість, запаморочення, судоми.

З боку органів зору: порушення зору,  порушення кольоросприйняття, оклюзія артерії сітківки, застійна ретинопатія.

З боку судин: тромбоемболічні ускладнення, артеріальний або венозний тромбоз будь-якої локалізації, артеріальна гіпотензія.

З боку нирок: гострий некроз коркового шару нирок.

 

Термін придатності.  3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 ºС.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.   

По 10 таблеток у блістері; по 3 або по 6 блістерів у картонній упаковці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник.

КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ ЛТД/

KUSUM HEALTHCARE PVT LTD.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

СП-289 (A), РІІКО Індастріал ареа, Чопанкі, Бхіваді, Діст. Алвар (Раджастан), Індія/

SP-289 (A), RIICO Industrial area, Chopanki, Bhiwadi, Dist. Alwar (Rajasthan), India.

Виданол 500 мг №60 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Виданол 500 мг №60 таблетки Видеообзор

Виданол 500 мг №60 таблетки Характеристики

Виробник КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ ЛТД/ KUSUM HEALTHCARE PVT LTD.
Міжнародне найменування Tranexamic acid
Показання Кровотеча або ризик кровотечі при посиленні фібринолізу як генералізованого (кровотеча під час операції на передміхуровій залозі і в післяопераційний період, геморагічні ускладнення фібринолітичної терапії), так і місцевого (маткова, шлунково-кишкова, носова кровотеча, посттравматична гіфема, кровотеча після простатектомії або втручання на сечовому міхурі, тонзилектомії, конізації шийки матки, екстракції зуба у хворих на гемофілію). Спадковий ангіоневротичний набряк.
Протипоказання Гіперчутливість до транексамової кислоти або до інших компонентів препарату. Ниркова недостатність тяжкого ступеня (через ризик кумуляції). Макроскопічна гематурія. Гострі тромбоемболічні захворювання. Гострий венозний або артеріальний тромбоз. Тромбофлебіт. Артеріальні чи венозні тромбози в анамнезі. Високий ризик тромбоутворення. Інфаркт міокарда. Субарахноїдальний крововилив. Судоми в анамнезі. Фібринолітичні стани внаслідок коагулопатії виснаження, за винятком надмірної активації фібринолітичної системи при гострій тяжкій кровотечі. Порушення сприйняття кольорів.
Склад діюча речовина: транексамова кислота (tranexamic acid); 1 таблетка містить транексамової кислоти 500 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, повідон КЗ0, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, магнію стеарат, покриття Colorcoat FC4S біле: гідроксипропілметилцелюлоза, діетилфталат, олія рицинова гідрогенізована порошок, кислота стеаринова, тальк, титану діоксид (Е 171).
Термін придатності 3 роки.
Українська назва Виданол
Упаковка По 10 таблеток у блістері; по 3 або по 6 блістерів у картонній упаковці.
Фармакотерапевтична група Інгібітори фібринолізу.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают