www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
Лови знижку
Черная пятница в Аптека 24

УроПак-36 №10 капсулы

Loading...
    Купить УроПак-36 №10 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
205.4 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание УроПак-36 №10 капсулы

УроПак-36 нормализует функциональное состояние мочевыделительной системы естественным средством, который разработан специально согласно рекомендациям Европейской Ассоциации Урологов (2011) и принимается всего по 1 капсуле в сутки.


  Согласно инструкции УроПак-36 требуется принимать при:

  • пиелонефрите
  • катетере ассоциированные инфекции
  • остром бактериальном цистите
  • обострении рецидивирующего хронического бактериального цистита
  • неспецифические бактериальном уретрите
  • бессимптомной бактериурии у беременных
  • инфекции мочевыводящих путей после урологических манипуляций и операционного вмешательства
Цена УроПак-36 №10 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить УроПак-36 №10 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

УроПак-36 №10 капсулы Инструкция

Склад: 1 капсула містить: активний інгредієнт: екстракт журавлини порошкоподібний (25 % проантоціанідинів) – 144 мг; допоміжні речовини: фруктоза – 456 мг; оболонка капсули: желатин, натуральний барвник: кармін.

Функціональні властивості добавки дієтичної «УРОПАК-36» /«UROPAC-36»
Функціональні властивості УРОПАК-36 обумовлені фізіологічною активністю біологічно активних речовин, що входять до складу екстракту ягід журавлини (Vaccinium macrocarpon): флавоноїдів - проантоціанідину А, флавонолів, флавононів та їх глікозидів: кверцетину, кемпферолу, мірицетину, гесперидину; цукрів; органічних кислот (бензойної, урсулової, хінної); дубильних речовин; вітамінів: А, С,
Е, РР, групи В; пектинів; макро- та мікроелементів: калію, магнію, фосфору, заліза.

В кожній капсулі УРОПАК-36 міститься 144 мг сухої речовини екстракту журавлини, що відповідає 36 мг проантоціанідину А. Проантоціанідини (РАС) - це природні речовини, що викликають пошкодження бактеріальної оболонки, перешкоджають розмноженню та прилипанню (адгезії) бактерій на епітелії сечовивідних шляхів. 

Проантоціанідин А, який входить до складу УРОПАК-36, перешкоджає розмноженню
патогенних мікроорганізмів на поверхні епітелію сечовивідних шляхів. Здатність екстракту журавлини блокувати адгезію патогенних мікроорганізмів до уроепітелію (слизових оболонок сечовивідних шляхів) стосується не тільки E. сoli, яка є причиною близько 90 % випадків інфекцій сечовивідних шляхів, а й інших, широко поширених збудників інфекцій сечовивідного тракту. Даний ефект сприяє швидкому
вимиванню збудників, запобігаючи колонізації сечовидільної системи мікроорганізмами й, як наслідок, розвитку запалення.

 Одна капсула УРОПАК-36 містить 36 мг РАС, що є достатнім добовим дозуванням, згідно з Рекомендаціями Європейської Асоціації Урологів, 2011 р.
Біологічно активні речовини, що входять до складу УРОПАК-36, сприяють посиленню дії антибіотиків та антисептиків, що застосовуються при інфекціях сечовивідних шляхів, запобігають розвитку рецидивів при запаленнях сечового міхура (циститах).

УРОПАК-36 також підкислює сечу, створюючи таким чином несприятливе середовище для росту та розмноження патогенних бактерій. Підвищення рівня кислотності сечі також перешкоджає з’єднанню іонів кальцію і фосфатів, що беруть участь у формуванні нерозчинних каменів, таким чином запобігають розвитку сечокам’яної хвороби.

УРОПАК-36 рекомендований з метою нормалізації функціонального стану сечовидільної системи при гострих і хронічних запальних захворюваннях (при загостренні рецидивуючого хронічного бактеріального циститу, гострому бактеріальному циститі, пієлонефриті, неспецифічному бактеріальному уретриті,
безсимптомній бактеріурії у вагітних, інфекціях сечовивідних шляхів після урологічних маніпуляцій та операційного втручання) за рахунок протидії адгезії мікроорганізмів на поверхні епітелію сечовивідних шляхів та бактеріостатичним властивостям біологічно активних речовин екстракту ягід журавлини.

Біологічно активні компоненти, що входять до складу УРОПАК-36 сприяють зменшенню ризику виникнення інфекцій сечовивідних шляхів у осіб із рецидивуючими інфекціями сечовивідних шляхів (у тому числі, при дії стресових факторів, зміні клімату, несприятливих гігієнічних умовах), при постменопаузі, цукровому діабеті, а також у жінок, що ведуть активне статеве життя та/або використовують механічні пристрої для контрацепції.

Рекомендації щодо застосування: за рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело флавоноїдів - проантоціанідину А, флавонолів, флавононів та їх глікозидів: кверцетину, кемпферолу, мірицетину, гесперидину; цукрів; органічних кислот (бензойної,
урсулової, хінної); дубильних речовин; вітамінів: А, С, Е, РР, групи В; пектинів; макро- та мікроелементів: калію, магнію, фосфору, заліза з метою нормалізації функціонального стану сечовидільної системи при гострих і хронічних запальних захворюваннях (в т.ч. при безсимптомній бактеріурії у вагітних) за рахунок
протидії адгезії мікроорганізмів на поверхні епітелію сечовивідних шляхів та бактеріостатичним властивостям біологічно активних речовин екстракту ягід журавлини.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим та дітям віком старше 7 років по 1 капсулі 1 раз на добу під час прийому їжі. Термін споживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем. Перед застосуванням рекомендована
консультація лікаря.

Особливості щодо застосування: рекомендовано застосовувати повноцінний та збалансований раціон харчування, обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі та алкоголь. Для збільшення діурезу доцільно випивати не менше 2 літрів рідини на добу, особливо особам із сечокам’яною хворобою.

Не є лікарським засобом

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів.

 Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

УроПак-36 №10 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

УроПак-36 №10 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

УроПак-36 №10 капсулы Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.