www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Ультравист 370 мг/мл 50 мл №1 раствор

Loading...
  Купить Ультравист 370 мг/мл 50 мл №1 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ультравист 370 мг/мл 50 мл №1 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Ультравист 370 мг/мл 50 мл №1 раствор

Немецкая фармацевтическая компания Байер Фарма АГ, Германия/ Bayer Pharma AG, Germany имеет всемирную известность, благодаря тому, что огромное количество производимых ею препаратов находят свое применение в повседневной клинической практике специалистов многих стран, в том числе и в Украине. 


Показания к применению

 • Препарат применяют исключительно для диагностики.

 • Ультравист 300 и ультравист 370 Усиление контрастности при проведении компьютерной томографии (КТ), ангиографии, ангиокардиографии, цифровой субтракционной ангиографии (ЦСА) урографии и исследовании полостей тела (за исключением миелографии, вентрикулографии, цистернографии).


Противопоказания

 • Гиперчувствительность (аллергическая реакция) к активному веществу Йопромид и / или любой из вспомогательных веществ.

 • Неконтролируемый тиреотоксикоз.Цена Ультравист 370 мг/мл 50 мл №1 раствор актуальна при заказе на сайте. Купить Ультравист 370 мг/мл 50 мл №1 раствор в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Ультравист 370 мг/мл 50 мл №1 раствор Инструкция

a:2:{s:4:"TEXT";s:89456:"

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу 

УЛЬТРАВІСТ 300

 (ULTRAVIST® 300)

УЛЬТРАВІСТ 370

 (ULTRAVIST® 370)

Склад:

діюча речовина: iopromide;

Ультравіст 300: 1 мл містить 0,623 г йопроміду, що відповідає 300 мг йоду;

Ультравіст 370: 1 мл містить 0,769 г йопроміду, що відповідає 370 мг йоду;

допоміжні речовини: кальцію-натрію едетат, трометамол, кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій та інфузій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин, вільний від часток.

Показники

Ультравіст 300

Ультравіст 370

Концентрація йоду (мг/мл)

300

370

Осмоляльність при температурі 37 °С (осм/кг Н2О)

0,59

0,77

Осмолярність при температурі 37 °С

(осм/л розчину)

0,43

0,49

В’язкість (Мпа·с)

при температурі 20 °С

8,9

22,0

при температурі 37 °С

4,7

10,0

Густина (г/мл)

при температурі 20 °С

1,328

1,409

при температурі 37 °С

1,322

1,399

Величина рН

6,5-8,0

6,5-8,0

Осмотичний тиск при температурі 37 °С

         МПа

         атм

1,59

15,7

2,02

19,9

Молекулярна маса (г/моль)

791,12


Фармакотерапевтична група.

Йодовмісні рентгеноконтрастні засоби. Водорозчинні низькоосмолярні нефротропні рентгеноконтрастні засоби.

КОД АТХ VO8A B05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.                                                                                                                  Контрастна речовина (йопромід) у всіх формах лікарського засобу Ультравіст є неіонним водорозчинним похідним трийодзаміщеної ізофталевої кислоти з молекулярною масою 791,12 г/моль, у якому міцно зв’язаний йод поглинає рентгенівські промені.

Фармакокінетика.

 • Всмоктування та розподіл

Після внутрішньовенного введення плазмова концентрація йопроміду знижується швидко внаслідок розподілу в екстрацелюлярному просторі та в подальшому елімінується. Загальний об’єм розподілу в стабільному стані становить близько 16 л, що відповідає приблизно об’єму екстрацелюлярного простору.

Зв’язування з протеїнами незначне (близько 1 %). Немає даних, що йопромід проходить крізь інтактний гематоенцефалічний бар’єр. Експериментальні дослідження на тваринах продемонстрували, що незначна кількість йопроміду може проходити крізь плацентарний бар’єр (≤ 0,3 % застосованої дози у плодів кролів).

Після введення в жовчну протоку і/або протоку підшлункової залози під час ендоскопічної ретроградної холангіопанкреатографії (ЕРХП) йодовані контрастні речовини системно всмоктуються і досягають піка концентрації в плазмі протягом періоду від 1 до 4 годин після введення. Максимальні концентрації йоду у сироватці крові після застосування середньої дози близько 7,3 г йоду були приблизно у 40 разів нижче максимальних концентрацій у сироватці крові після відповідного внутрішньовенного ведення.

 • Метаболізм

Йопромід не метаболізується.

 • Елімінація

Кінцевий період напіввиведення йопроміду становить приблизно 2 години незалежно від дози.

При застосуванні у вивченому діапазоні доз середній загальний кліренс йопроміду становить 106 ± 12 мл/хв, що еквівалентно ренальному кліренсу 102 ± 15 мл/хв. Це свідчить, що йопромід виводиться виключно нирками. Тільки близько 2 % застосованої дози виводиться з фекаліями протягом 3 днів.

При внутрішньовенному застосуванні близько 60 % дози виводяться із сечею протягом         3 годин після внутрішньовенного введення (в середньому ≥ 93 % дози через 12 годин). Виведення в основному завершується протягом 24 годин.

Після введення в жовчну протоку і/або протоку підшлункової залози протягом ЕРХП концентрація йоду в сироватці повертається до попереднього (до введення йопроміду) рівня протягом 7 днів.

 • Лінійність/нелінійність

Фармакокінетичні дані йопроміду у людини змінюються пропорційно дози (наприклад Cmax, AUC) або залежно від дози (наприклад Vss, t½).

 • Спеціальні групи пацієнтів

Пацієнти літнього віку (65 років та старші)

У пацієнтів середнього віку (49-64 роки) та пацієнтів старшого віку (65-70 років), у яких не було тяжкої ниркової недостатності, загальний плазмовий кліренс становив від 74 до         114 мл/хв (у пацієнтів середнього віку – в середньому 102 мл/хв) та від 72 до 110 мл/хв (у пацієнтів старшого віку – в середньому 89 мл/хв), тобто був незначно нижче значень, які спостерігалися у молодших практично здорових осіб (від 88 до 138 мл/хв, середнє –           106 мл/хв). Індивідуальні значення періоду напіввиведення становили між 1,9-2,9 години і        1,5-2,7 години. Кінцевий період напіввиведення був подібним до такого у здорових молодих добровольців (діапазон 1,4-2,1 години). Можна очікувати на незначну різницю, що пов’язана з фізіологічним зниженням рівня гломерулярної фільтрації з віком.

Діти

Фармакокінетичні властивості йопроміду у дітей не досліджували (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Пацієнти з нирковою недостатністю

У пацієнтів з нирковою недостатністю період напіввиведення йопроміду збільшується  внаслідок зниження рівня гломерулярної фільтрації.

У пацієнтів з нирковою недостатністю легкого, середнього ступеня тяжкості (кліренс креатиніну 30 - 80 мл/хв/1,73 м2) плазмовий кліренс знижується до 49,4 мл/хв/1,73 м2              (КВ = 53 %), що характерно і для пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну

30-10 мл/хв/1,73 м2). У пацієнтів, що знаходяться на діалізі, визначено такі показники:      18,1 мл/хв/1,73 м2 (КВ = 30 %).

Середній період напіввиведення становить 6,1 години (КВ = 43 %) у пацієнтів з нирковою недостатністю  легкого,   середнього   ступеня   тяжкості   (кліренс   креатиніну                     30 - 80 мл/хв/1,73 м2) і 11,6 години (КВ = 49 %) у пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю.

Кількість препарату, що визначають в сечі через 6 годин після введення, становить до 38 % у пацієнтів з нирковою недостатністю легкого, середнього ступеня тяжкості та 26 % у пацієнтів  із тяжкою нирковою недостатністю. У здорових добровольців даний показник становив 83 %. Протягом 24 годин після введення йопроміду у пацієнтів з нирковою недостатністю легкого, середнього ступеня тяжкості розпадалося до 60 % препарату, у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю – 51 %, а у здорових добровольців – більше 95%.

Йопромід виводиться за допомогою гемодіалізу. Протягом 3-годинного сеансу діалізу можна вивести близько 60 % йопроміду.

Пацієнти з порушенням функції печінки

У пацієнтів з порушенням функції печінки виведення не порушується, оскільки йопромід не метаболізується і тільки 2 % дози виводиться з фекаліями.

Клінічні характеристики.

Показання.

Препарат застосовують виключно для діагностики.

Ультравіст 300 та Ультравіст 370 застосовують для контрастування при проведенні комп’ютерної томографії (КТ), ангіографії, ангіокардіографії, цифрової субтракційної ангіографії (ЦСА); урографії та дослідженні порожнин тіла (за винятком мієлографії, вентрикулографії, цистернографії).

Протипоказання.

Гіперчутливість (алергічна реакція) до активної речовини йопроміду і/або до будь-якої з допоміжних речовин.

Неконтрольований тиреотоксикоз.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Бігуаніди (метформін). У хворих з гострою нирковою недостатністю або тяжкою хронічною хворобою нирок виведення бігуанідів може бути зменшеним, що призводить до кумуляції та  розвитку лактоацидозу.  Оскільки застосування препарату Ультравіст може призвести до розвитку або прогресування ниркової недостатності, пацієнти, які отримували метформін, можуть мати підвищений ризик розвитку молочнокислого ацидозу, особливо пацієнти з нирковою недостатністю в анамнезі (див. розділ «Особливості застосування»). Залежно від показників функції нирок слід ретельно зважити можливість припинення терапії метформіном.

Інтерлейкін-2. Попередню терапію (тривалістю до кількох тижнів) інтерлейкіном-2 пов’язують із підвищенням ризику виникнення відстрочених реакцій на Ультравіст.

Радіоізотопи. Після внутрішньосудинного введення йодовмісні контрастні препарати можуть знижувати здатність тканин щитовидної залози поглинати ізотопи. Діагностика і лікування захворювань щитовидної залози із застосуванням тиреоcтатичних радіоізотопів можуть ускладнюватись протягом періоду тривалістю до кількох тижнів і в деяких випадках навіть довше після введення лікарського засобу Ультравіст.

Особливості застосування.

Загальні відомості для всіх показань

·         Алергічні або анафілактичні реакції (реакції гіперчутливості)

Введення препарату Ультравіст може бути пов’язаним із дозозалежними псевдоалергічними (алергоїдними) реакціями/реакціями гіперчутливості або іншими реа

Ультравист 370 мг/мл 50 мл №1 раствор Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Ультравист 370 мг/мл 50 мл №1 раствор Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Ультравист 370 мг/мл 50 мл №1 раствор Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій та інфузій, 370 мг/мл по 50 мл або 100 мл у флаконі; по 1 або по 10 флаконів у картонній пачці; по 500 мл у флаконі; по 1 або 8 флаконів у картонній пачці
Виробник Байєр Фарма АГ, Німеччина
Вік Новонароджені та діти віком до 1 року особливо чутливі до електролітного дисбалансу і гемодинамічних змін. Слід бути уважними щодо дози контрастної речовини, яку потрібно вводити, технічного виконання діагностичної процедури і стану пацієнта.
Міжнародне найменування Iopromide
Показання Препарат застосовують виключно для діагностики. Ультравіст 300 та Ультравіст 370 застосовують для контрастування при проведенні комп’ютерної томографії (КТ), ангіографії, ангіокардіографії, цифрової субтракційної ангіографії (ЦСА); урографії та дослідженні порожнин тіла (за винятком мієлографії, вентрикулографії, цистернографії).
Протипоказання Гіперчутливість (алергічна реакція) до активної речовини йопроміду і/або до будь-якої з допоміжних речовин. Неконтрольований тиреотоксикоз.
Склад діюча речовина: iopromide; Ультравіст 300: 1 мл містить 0,623 г йопроміду, що відповідає 300 мг йоду; Ультравіст 370: 1 мл містить 0,769 г йопроміду, що відповідає 370 мг йоду; допоміжні речовини: кальцію-натрію едетат, трометамол, кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва УЛЬТРАВІСТ 370
Упаковка Флакон
Фармакотерапевтична група Йодовмісні рентгеноконтрастні засоби. Водорозчинні низькоосмолярні нефротропні рентгеноконтрастні засоби. КОД АТХ VO8A B05.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.