0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Гінекологічні набори

Знайдено 54 товари
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Стерильність
Температура зберігання

Жіноче здоров'я вимагає постійного контролю. Не можна ігнорувати навіть найнезначніші симптоми порушень і відразу звертатися до фахівця, як тільки виникнуть підозри на виникнення патологічного стану. Слід заздалегідь попередити лікаря про свій візит, придбати гінекологічний набір і попрямувати в кабінет до профільного фахівця. Своєчасне звернення за спеціалізованою медичною допомогою мінімізує ризик виникнення гострих станів.

Гінекологічні прилади

Огляд у лікаря процедура неприємна, але, якщо підготується заздалегідь, вона пройде безболісно і з максимальною користю. Без виникнення таких симптомів хвороби спостерігатися у гінеколога слід обов'язково раз на півроку. При підозрах на гінекологічні проблеми необхідно йти на прийом через три дні після закінчення менструації. Якщо стан вимагає негайного лікування, огляд може бути проведений і під час критичних днів.

Щоб гінеколог правильно зрозумів, що саме відбувається в організмі, перед оглядом необхідно звільнити кишечник і сечовий міхур. Перед візитом до лікаря варто провести гігієнічні процедури. Не можна робити спринцювання і користуватися дезодорують засобами, адже вони можуть вплинути на правильність аналізів і порушити нормальну мікрофлору статевих органів. Також слід утриматися від статевих контактів протягом трьох днів перед візитом до лікаря.

Головними помічниками лікаря є гінекологічні прилади:

  • дзеркало гінекологічне;
  • шпатель цервікальний;
  • щіточка ендоцервікальна;
  • скло предметне;
  • рукавички оглядові;
  • бахіли;
  • пелюшка;
  • папір для запису.

Вироби для гінекології завжди стерильні, мають одноразовий характер використання, після застосування за призначенням утилізуються.

На першому етапі лікар проводить опитування. Необхідно повідомити, чи немає таких скарг як болі в області статевих органів, перед менструальний синдром, зміни характеру виділень, дискомфорт під час статевого акту і сечовипускання. Показовим критерієм є і наскільки регулярний менструальний цикл. Якщо ви звернулися до гінеколога вперше, слід повідомить дані про кількість вагітностей, скільки з них завершилися пологами або іншим результатом, гінекологічних захворюваннях, можливі алергічні реакції. Тільки після повного збору інформації гінеколог використовує гінекологічні вироби і проводить комплексний огляд статевих органів з їх допомогою. Акушерство передбачає бімануальна огляд, збір мазка для аналізу, огляд в дзеркалах. Цих процедур не варто боятися. Практично всі маніпуляції проводяться безболісно. Якщо є підозри на виникнення хвороби, виправдано призначення ультразвукового дослідження.

Після огляду медичний працівник надає вам інформацію про проведені маніпуляціях і їх результати, можливих підозри і направляє на додаткові аналізи. На підставі отриманого в результаті огляду мазка можна провести бактеріологічне дослідження, яке покаже, чи є в статевих органах запалення і зміна стану мікрофлори.

Ціни на Гінекологічні набори

Гінекологічні набориЦіна
Dr.Marta набір гінекологічний оглядовий стерильний ЦИТО №3
47,5грн
Dr.Marta набір гінекологічний оглядовий стерильний повний №1
51,9грн
Dr.Marta набір гінекологічний оглядовий стерильний Стандарт №5
46,8грн
Dr.Marta набір гінекологічний оглядовий стерильний Міні №6
27,4грн
Paramed набір гінекологічний оглядовий стерильний №7
17,4грн