0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Правила нарахування та списання бонусів у програмі лояльності «Морквинки»

Редакція від 09.06.2021
 1. Нарахування бонусів
  1. Нарахування бонусів за відгуки. Клієнтам нараховується винагорода в розмірі 30 бонусів за кожен їх відгук, який опубліковано на сайті та який відповідає наступним правилам:
   • відгук відповідає Політиці публікації відгуків;
   • відгук на основі особистого досвіду, а точні фрази та зображення з відгуку не були опубліковані де-інде раніше;
   • об'єктом відгуку є конкретний товар, аптечна точка, стаття блогу і т.д., під яким(ою) даний відгук опубліковано;
   • кількість відгуків, за які клієнт отримав бонуси в поточному місяці, не перевищує 10 шт.;
   • бонус одноразово нараховується на баланс одночасно з публікацією його величини в розділі «Мої бонуси» відразу після модерації відгуку;
   • при блокуванні відгуку за порушення правил бонус може бути списаний з балансу учасника в будь-який момент.
  2. Нарахування додаткових бонусів за відгуки. Клієнтам нараховується додаткова винагорода в розмірі 1 бонусу за кожну реакцію «Подобається» на їхній відгук, який опубліковано на сайті за такими правилами:
   • бонуси нараховуються не більше ніж на 5 реакцій «Подобається» на один відгук на добу;
   • загальна кількість додаткових бонусів за кожну реакцію «Подобається» на один відгук не може перевищувати 70 бонусів.
  3. Нарахування бонусів (кешбека) за покупку товару. Клієнтам нараховується винагорода в розмірі 2% від вартості замовлення за покупку будь-якого товару на сайті apteka24.ua. Кількість бонусів, які повернуться клієнту, зазначено в картці товару спеціальною інфографікою:
   bonus Кешбек 5.27 ₴

   Нараховані бонуси (кешбек) стають доступні до списання після того, як замовлення, за яке вони нараховані, переведено в статус «Виконано». При скасуванні клієнтом замовлення або при відмові від замовлення при отриманні нараховані бонуси (кешбек) за дане замовлення буде анульовано.

  4. Нарахування промокодів/купонів. Клієнтам нараховується винагорода у вигляді промокодів і купонів у якості заохочення за участь в акціях, у спецпропозиціях від виробників і т.д., і являє собою одноразову знижку, безкоштовну доставку і т.д. Можливість використання промокодів і купонів обмежена за часом і вказана в особистому кабінеті клієнта.
  5. Нарахування welcome-бонусів за реєстрацію. Клієнтам нараховується винагорода у вигляді:
   • знижка 10% на перше замовлення, здійснене через мобільний додаток «Apteka24.ua»;
   • 50 бонусів за реєстрацію за номером телефону в спеціальній формі на сайті apteka24.ua, якщо за цим номером телефону раніше не було покупок або реєстрацій на сайті apteka24.ua. Після введення номера обов'язково потрібно ввести код перевірки, отриманий клієнтом у повідомленні в Viber або SMS, інакше бонуси нараховані не будуть;
   • промокод на знижку 5% за вказаний email, якщо за вказаним номером телефону клієнта раніше були покупки або реєстрація на сайті apteka24.ua.
  6. Нарахування бонусів за фотоогляд («розпакування») товару. Клієнтам нараховується винагорода в розмірі 30 бонусів за кожне їх «розпакування», яке опубліковано на сайті та відповідає наступним правилам:
   • відгук відповідає Політиці публікації відгуків;
   • відгук написано на основі особистого досвіду, а точні фрази та зображення з відгуку не були опубліковані ніде раніше;
   • об'єктом відгуку є конкретний товар, що реалізується на сайті apteka24.ua, аптечна точка, стаття блогу і т.д., під яким(ою) даний відгук опубліковано;
   • у відгук додано не менше 3-х фото в форматі .jpg, .png з розширенням не менше ніж 800х600;
   • забороняється публікація фото і зображень, які не мають інформаційної цінності або в неприйнятному вигляді (розмиті, перевернуті, дрібні і т.п.), або шокуючого характеру, а також скріншоти. Вказані публікації будуть видалені модераторами.
 2. Списання бонусів
  1. Оплата бонусами. Бонусами клієнт може оплатити до 50% вартості тільки тих товарів, які позначені на сайті спеціальним значком з морквинкою:


   bonus або bonus

   Клієнт не може вибирати, яку суму бонусів витратити — списуються всі доступні до використання бонуси, але не більше 50% вартості товару. Використання бонусів виключає можливість одночасної оплати поточного замовлення за допомогою промокоду/купону.

  2. Використання промокоду/купону. При використанні промокоду/купону клієнт може отримати знижку на конкретний товар у замовленні, знижку на все замовлення, безкоштовну доставку і т.д. — в залежності від умов використовуваного промокоду/купону. Використання промокоду/купону виключає можливість одночасної оплати поточного замовлення за допомогою бонусів. Промокодом/купоном можна оплатити до 50% вартості замовлення. Якщо номінал купона більше 50% вартості замовлення, купон застосовується тільки на 50% вартості замовлення, а невикористана частина номіналу купона згорає.
 3. Обмеження
  1. Не можна оплачувати бонусами замовлення, які сформовані на самовивіз із аптек-партнерів.
  2. Нараховані, але не витрачені бонуси, будуть згоряти через 180 днів від моменту, коли у користувача з'явиться можливість їх витрачати.
  3. Welcome-бонуси та інші бонуси з обмеженим терміном дії згорають після закінчення зазначеного для них терміну дії.
  4. Адміністрація сайту має право:
   1. заблокувати аккаунт за спам, некоректну поведінку, накрутку переглядів/рейтингів/репутації будь-якими способами (в тому числі за провокації на взаємне плюсування відгуків) або за грубі порушення інших пунктів правил;
   2. анулювати бонуси, отримані клієнтами в результаті шахрайства та/або дій, що порушують дані правила;
   3. вимагати необхідні матеріали для перевірки достовірності та правдивості інформації (включаючи фото об'єктів і документів);
   4. не видаляти статті, відповіді та відгуки на вимогу авторів. Якщо Ви погодитеся з правилами та зареєструєтесь, а в майбутньому вирішите покинути проект, то всі Ваші публікації будуть залишатися частиною проекту;
   5. змінювати дані правила з метою поліпшення якості сервісу, що надається із зазначенням дати внесених змін.

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview