www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Порошок для приготовления раствора для инъекций Цефоктам 0.75 г

  • Купить Порошок для приготовления раствора для инъекций Цефоктам 0.75 г в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 145.0397
40.71 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Порошок для приготовления раствора для инъекций Цефоктам 0.75 г


Как выгодно купить Цефоктам порошок д/пр.раствора д/ин.0.75г. Цена и качество

Купить Цефоктам порошок д/пр.раствора д/ин.0.75г в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Цефоктам порошок д/пр.раствора д/ин.0.75г при этом будет везде одинаковая.

Порошок для приготовления раствора для инъекций Цефоктам 0.75 г Инструкция

Порошок для приготовления раствора для инъекций Цефоктам 0.75 г Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Порошок для приготовления раствора для инъекций Цефоктам 0.75 г Видеообзор

Порошок для приготовления раствора для инъекций Цефоктам 0.75 г Характеристики

Лікарська форма По 1 флакону в пачці; по 5 флаконів у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці.
Виробник Дарниця, ФФ, ПРАТ, м. Київ, Україна
Вік Застосовувати дітям з перших днів життя.
Міжнародне найменування Cefuroxime
Показання Лікування інфекцій, спричинених чутливими до цефуроксиму мікроорганізмами, або лікування інфекцій до визначення збудника інфекційного захворювання. Інфекційні захворювння дихальних шляхів: гострі та хронічні бронхіти, інфіковані бронхоектази, бактеріальна пневмонія, абсцес легенів, післяопераційні інфекції органів грудної клітки; інфекційні захворювання горла, носа: синусити, тонзиліти, фарингіти; інфекційні захворювання сечовивідних шляхів: гострий та хронічний пієлонефрити, цистити, асимптоматичні бактеріурії; інфекційні захворювання м’яких тканин: целюліти, еризипелоїд, ранові інфекції; інфекційні захворювання кісток і суглобів: остеомієліти, септичні артрити; інфекції в акушерстві та гінеколоії: інфекційно-запальні захворювання тазових органів; гонорея, особливо у випадках, коли протипоказаний пеніцилін; інші інфекційні захворювання, включаючи септицемії та менінгіти. Профілактика виникнення інфекційних ускладнень після операцій на грудній клітці та у черевній порожнині, на тазових органах, при васкулярних, серцево-судинних та ортопедичних операціях. У більшості випадків монотерапія цефуроксимом є ефективною, але при необхідності препарат можна застосовувати в комбінації з аміноглікозидними антибіотиками або з метронідазолом (перорально, у супозиторіях або ін’єкційно). У разі наявної або очікуваної змішаної аеробної та анаеробної інфекції (наприклад перитоніту, аспіраційної пневмонії, абсцесу легенів, органів таза та мозку) та високої вірогідності такої інфекції (наприклад при операціях на товстому кишечнику та у гінекологічній хірургії) прийнятним є застосування цефуроксиму у комбінації з метронідазолом. При лікуванні пневмонії та загострення хронічного бронхіту препарат можна призначати перед пероральним застосуванням цефуроксиму аксетилу, коли це необхідно.
Протипоказання Підвищена чутливість до цефуроксиму або до інших компонентів препарату. Підвищена чутливість до цефалоспоринових антибіотиків. Наявність в анамнезі тяжкої гіперчутливості (анафілактичні реакції) до інших бета-лактамних антибіотиків (пеніциліни, монобактами та карбапенеми).
Склад діюча речовина: cefuroxime; 1 флакон містить: цефуроксиму натрієвої солі стерильної у перерахуванні на цефуроксим - 0,75 г або 1,5 г.
Термін придатності 2 роки.
Українська назва Цефоктам
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Антибактеріальні засоби для системного застосування. Інші бета-лактамні антибіотики. Цефалоспорини другого покоління. Цефуроксим. Код АТХ J01D C02.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают