Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Цефавора 100 мл капли

  Loading...
   Купить Цефавора 100 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Цефавора 100 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Цефавора 100 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  415 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Цефавора 100 мл капли

  Капли Цефавора 100 мл являются гомеопатическим средством с комплексным воздействием. В активном составе капель содержится боярышник и гинкго билоба. Вместе эти компоненты позволяют активировать и нормализовать периферическую, мозговую и сердечную микроциркуляцию, предотвратить слипание тромбоцитов и эритроцитов и нормализовать кровяную вязкость. 


  Применение

  Применение лекарственного средства Цефавора характеризуется налаживанием характеристик крови, нормализацией скорости кровотока в мелких сосудах. Процесс поглощения кислорода и глюкозы переходит на физиологический уровень. Особенностью и отличительной чертой препарата Цефавора является его способность оптимизировать любой из типов кровообращения без нанесения ущерба друг другу, поскольку все ткани и органы получают нужное количество кислорода и глюкозы.


  Показания

  Инструкцией предназначен прием капель Цефавора при нарушенном артериальном давлении, патологиях системы кровообращения, сопровождаемых неприятными головными болями. Следуя описанию капли Цефавора необходимо принимать внутренне. В отзывах покупатели отмечают приятный вкус препарата Цефавора, что исключает потребность в его разбавлении водой. Дозировать препарат Цефавора можно по 20-30 капель средства с кратностью по 3-4 раза в день. Для детей 6-12 лет приемлем прием лекарства по 10-15 капель. Допустимо применение средства при беременности. 


  Большая часть отзывов о препарате Цефавора свидетельствует, что он используется в роли вспомогательного лечения, причем подобная терапия может проводиться при заболеваниях самых различных систем и органов, поскольку кровообращение и питание имеет одинаковую важность для всех тканей. Можно встретить немало сообщений о лечении препаратом цистита, а также колебаний артериального давления, в некоторых случаях используется и при нестабильном давлении во время беременности. 


  Естественно врачи акцентируют внимание на том, что Цефавора не панацея от всех болезней, а лишь средство для профилактики или комбинированного лечения различных нарушений. Купить Цефавору и ее аналоги можно в Киеве и прочих городах Украины по разной стоимости. Если же вы хотите приобрести лекарство по оптимально низкой цене, вы можете обратиться к нам, ведь наши цены самые демократичные.


  ****************


  Краплі Цефавора 100 мл є гомеопатичним засобом з комплексним впливом. В активному складі крапель міститься глід і гінкго білоба. Разом ці компоненти дозволяють активувати і нормалізувати периферичну, мозкову і серцеву мікроциркуляцію, запобігти злипання тромбоцитів і еритроцитів і нормалізувати кров'яну в'язкість.


  Застосування

  Застосування лікарського засобу Цефавора характеризується налагодженням характеристик крові, нормалізацією швидкості кровотоку в дрібних судинах. Процес поглинання кисню і глюкози переходить на фізіологічний рівень. Особливістю і відмінною рисою препарату Цефавора є його здатність оптимізувати будь-який з типів кровообігу без нанесення шкоди один одному, оскільки всі тканини і органи отримують потрібну кількість кисню і глюкози.


  Показання

  Інструкцією призначений прийом крапель Цефавора при порушеному артеріальному тиску, патологіях системи кровообігу, що супроводжуються неприємними головними болями. Слідуючи опису краплі Цефавора необхідно приймати внутрішньо. У відгуках покупці відзначають приємний смак препарату Цефавора, що виключає потребу в його розведенні водою. Дозувати препарат Цефавора можна по 20-30 крапель кошти з кратністю по 3-4 рази на день. Для дітей 6-12 років прийнятний прийом ліків по 10-15 крапель. Можливе застосування засобу при вагітності.

  Велика частина відгуків про препарат Цефавора свідчить, що він використовується в ролі допоміжного лікування, причому подібна терапія може проводитися при захворюваннях самих різних систем і органів, оскільки кровообіг і харчування має однакову важливість для всіх тканин. Можна зустріти чимало повідомлень про лікування препаратом циститу, а також коливань артеріального тиску, в деяких випадках використовується і при нестабільному тиску під час вагітності.

  Природно лікарі акцентують увагу на тому, що Цефавора не панацея від усіх хвороб, а лише засіб для профілактики або комбінованого лікування різних порушень. Купити Цефавору і її аналоги можна в Києві та інших містах України за різною вартістю. Якщо ж ви хочете придбати ліки за оптимально низькою ціною, ви можете звернутися до нас, адже наші ціни найдемократичніші.  Цена Цефавора 100 мл капли актуальна при заказе на сайте. Купить Цефавора 100 мл капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Цефавора 100 мл капли Инструкция

                                                           

  Інструкція

  для медичного застосування лікарського засобу 

  Цефавора

  (CEFAvora®)

   

  Склад:

  діючі речовини: 100 г препарату містять:

  Ginkgo biloba Ø         1,3 г

  Viscum album Ø         2,7 г

  Crataegus Ø                7,5 г

  допоміжна речовина: вино лікерне.

   

  Лікарська форма. Краплі оральні.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина коричнювато-жовтого кольору зі смаком та запахом вина. Поява помутніння або утворення незначного осаду, що утворюється при зберіганні, є прийнятним.

   

  Фармакотерапевтична група.

  Комплексний гомеопатичний препарат.

   

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Компоненти, що входять до складу препарату, комплексно покращують мозкову, серцеву та периферичну мікроциркуляцію. Знижується агрегація еритроцитів, тромбоцитів та вʼязкість крові. Це призводить до покращення характеристик крові та швидкості кровотоку в капілярах. Стабілізується клітинна мембрана та проникність капілярів. У тканинах стимулюються процеси поглинання кисню та глюкози. Флавоноїди нейтралізують дію вільних радикалів, які у великій кількості вивільняються при ішемічній хворобі серця. Нормалізація серцевого, мозкового та периферичного кровообігу не супроводжується синдромом обкрадання. Тим самим покращується забезпечення киснем та метаболізм у тканинах головного мозку, серця, кінцівок та внутрішніх органів. 

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Порушення артеріального тиску та системи кровообігу, що супроводжуються головним болем.

   

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату. Через вміст у складі лікарського засобу алкоголю (20 %) Цефавору не слід застосовувати пацієнтам, які страждають на алкоголізм.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Взаємодія препарату Цефавора з іншими лікарськими засобами невідома.

  Прийом стимуляторів може впливати на терапевтичну дію будь-якого гомеопатичного засобу.

  При необхідності супутнього прийому будь-яких інших лікарських засобів необхідно проконсультуватися з лікарем.

   

  Особливості застосування.

  На початку лікування гомеопатичним препаратом симптоми наявного захворювання можуть тимчасово посилитися (первинна агравація). Це цілком нормальні прояви, що не потребують відміни препарату, але якщо такі явища не зникають, слід припинити прийом препарату та проконсультуватися з лікарем.

   

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Немає обмежень щодо прийому препарату у період вагітності або годування груддю, за умови, якщо препарат приймати відповідно до вказівок лікаря.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Невідомо, але слід враховувати, що до складу препарату входить вино лікерне.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Препарат застосовувати внутрішньо. Препарат Цефавора можна приймати у нерозведеному вигляді.

  Дорослим та дітям віком від 12 років – по 20-30 крапель 3-4 рази на добу.

  Дітям віком від 6 до 12 років – по 10-15 крапель 3-4 рази на добу.

  Залежно від мети застосування та очікуваного ефекту термін лікування визначається лікарем і встановлюється індивідуально.

  Препарат не слід приймати впродовж тривалого часу, не проконсультувавшись із лікарем.

   

  Діти.

  Не рекомендується призначати препарат дітям віком до 6 років.

   

  Передозування.

  Про випадки передозування не повідомлялося.

   

  Побічні реакції.

  З боку імунної системи: алергічні реакції, у тому числі з боку шкіри – висипання, свербіж.

  З боку шлунково-кишкового тракту: розлади травлення.

  Неврологічні розлади: головний біль.

  Симптоми наявного захворювання можуть тимчасово посилитися (первинна агравація). Це цілком нормальні прояви, що не потребують відміни препарату, але якщо такі явища не зникають, слід припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.

  При появі будь-яких незвичних явищ необхідно обов’язково звернутися до лікаря.

   

  Термін придатності. 5 років.

  Термін придатності після відкриття флакона – 3 місяці.

   

  Умови зберігання.

  Спеціальних умов зберігання не потребує. Зберігати у недоступному та поза зором дітей місці.

   

  Упаковка.

  По 50 мл або 100 мл у флаконі з насадкою-дозатором та з кришкою, що нагвинчується з контролем першого розкриття; по 1 флакону в картонній коробці.

      

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

   

  Виробник.

  Цефак КГ.

   

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Остбанхофштрассе 15, 87437 Кемптен, Німеччина.


  Цефавора 100 мл капли Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Цефавора 100 мл капли Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Цефавора 100 мл капли Характеристики

  Лікарська форма Краплі оральні по 100 мл у флаконі
  Виробник Цефак КГ, Німеччина
  Вік Не рекомендується призначати препарат дітям віком до 6 років
  Міжнародне найменування Comb drug
  Показання Комплексний гомеопатичний препарат
  Протипоказання Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату. Через вміст у складі лікарського засобу алкоголю (20 %) Цефавору не слід застосовувати пацієнтам, які страждають на алкоголізм.
  Склад діючі речовини: 100 г препарату містять: Ginkgo biloba ? 1,3 г Viscum album ? 2,7 г Crataegus ? 7,5 г допоміжна речовина: вино лікерне
  Термін придатності 5 років
  Українська назва ЦЕФАВОРА
  Упаковка флакон
  Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний препарат

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги