www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Троксевазин 300 мг №50 капсулы

Loading...
    Купить Троксевазин 300 мг №50 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Троксевазин 300 мг №50 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Троксевазин 300 мг №50 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
158 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Троксевазин 300 мг №50 капсулы

Препарат Троксевазин капсулы 300 мг №50 – средство, которое обладает ангиопротекторным действием на вены и капилляры, с целью уменьшить поры между эндотелиальными клетками, используя для этого модифицированный волокнистый матрикс, месторасположением которого являются клетки эндометрия. 


Все это сложно для понимания, но тем, кто собрался купить данный препарат в капсулах следует знать, что его назначением является снятие симптомов геморроя – боли, зуда и кровотечения. Применение средства позволяет замедлить развитие диабетической ретинопатии, повлиять на свойства реологокологии крови, предотвратить микротромбы в сетчатке сосудов.


Как и многие его аналоги, данный препарат прописывается при хронической венозной недостаточности, постфлебитическом синдроме, трофических нарушения, которые возникают при варикозных болезнях. Также в описании к средству указано, что оно применяется при трофических язвах. Иногда может быть вспомогательным средством после прохождения склеро терапии вен или же после того, как удалятся варикозные узлы. Как уже упоминалось выше, капсулы Троксевазин 300 мг №50 применяются для лечения геморроя и устранения его симптомов (боли, зуда, кровотечения и экссудации), для лечения геморроя у беременных, при венозной недостаточности.


Цена Троксевазина в Украине может колебаться, поэтому, если вы хотите приобрести средство по гарантированной низкой стоимости, тогда к вашим услугами Аптека24, которая имеет представительства по всей стране, в Киеве, а также в сети интернет, где вы можете не только купить капсулы Троксевазина, но и ознакомиться с инструкцией к нему и почитать отзывы покупателей.Цена Троксевазин 300 мг №50 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Троксевазин 300 мг №50 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Троксевазин 300 мг №50 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ТРОКСЕВАЗИН

(TROXEVASIN)

Склад:

діюча речовина: troxerutin;

1 капсула містить троксерутину 300 мг;

допоміжні речовини: магнію стеарат, лактози моногідрат; хіноліновий жовтий (Е 104), жовтий захід (Е 110), титану діоксид (Е 171), желатин.

Лікарська форма. Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді циліндричні желатинові капсули, No 1, жовтого кольору (корпус – жовтий; кришечка – жовта); вміст капсул – порошок від жовтого до жовто-коричневого кольору, допускається наявність конгломератів, які при надавлюванні розпадаються.

Фармакотерапевтична група. Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби.

Код АТХ С05С А04.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Троксевазин – це суміш біофлавоноїдів, яка містить не менше 95 % троксерутину; капіляротонізуючий та венотонізуючий засіб. Проявляє протизапальну та антиоксидантну дію, пригнічує гіалуронідазу. Запобігає окисненню гіалуронової, аскорбінової кислоти та адреналіну, пригнічує перекисне окислення ліпідів. Троксерутин зменшує підвищену проникність і ламкість капілярів і запобігає пошкодженню базальної мембрани ендотеліальних клітин різними факторами, і крім цього, має ще антиоксидантну, мембраностабілізуючу, антигеморагічну, протизапальну, венотонізуючу дією. Зменшує набряк, покращує трофіку, покращує мікроциркуляцію і мікросудинну перфузію та інші симптоми, пов'язані з венозною недостатністю або порушенням відтоку лімфатичної рідини.

Фармакокінетика.

Максимальні плазмові концентрації встановлюються між 1-9 годиною після перорального застосування. Зниження плазмової концентрації – біоекспоненціальне. Зв’язування з білками плазми крові у межах 27-29 %, в найбільших кількостях накопичується в ендотеліальній тканині. Не проникає через гемато-енцефалічний бар’єр, проникає через плацентарний бар’єр в незначній кількості, в мінімальній кількості проникає у грудне молоко. Метаболізується шляхом глюкуронізації в печінці. В основному виводиться з організму з жовчю, в незначній кількості – з сечею.

Клінічні характеристики.

Показання.

Троксевазин капсули застосовувати для симптоматичного лікування таких захворювань:

·                     передварикозний і варикозний синдром, варикозні виразки;

·                     поверхневий тромбофлебіт, флебіт і післяфлебітні стани;

·                     хронічна венозна недостатність;

·                     геморой;

·                     у комплексній терапії діабетичної ретинопатії;

·                     набряки і біль при травмах і варикозних венах; варикозний дерматит;

·                     комбіноване лікування контузій, розтягнень, вивихів, симптомів м’язових крампі (судомне стягування литкових м’язів).

Протипоказання.

Троксевазин протипоказаний хворим із підвищеною чутливістю до троксерутину або до будь-якої допоміжної речовини препарату; виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічний гастрит (у фазі загострення).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат посилює дію аскорбінової кислоти на зміцнення структури та зменшення проникності судинної стінки.

Особливості застосування.

Препарат Троксевазин неефективний при набряку нижніх кінцівок, які зумовлені захворюваннями печінки, нирок або серцево-судинної системи.

Препарат з обережністю призначати пацієнтам із тяжкими захворюваннями печінки і жовчного міхура.

Оскільки препарат може подразнювати слизову оболонку шлунка, Троксевазин слід застосовувати під час їди.

Препарат містить лактозу, тому його не слід застосовувати пацієнтам з рідкісними спадковими проблемами, такими як непереносимість галактози, дефіцит лактази Лаппа або глюкозо-галактозна мальабсорбція.

Ризик алергії вищий у пацієнтів із підвищеною чутливістю до ацетилсаліцилової кислоти.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Немає даних стосовно негативного впливу троксерутину на вагітних і жінок, які годують груддю, але незважаючи на це, його застосування у І триместрі вагітності не рекомендується.

Годування груддю.

Препарат проникає у грудне молоко у мінімальних кількостях, але немає даних, що вони спричинили клінічно значущі реакції у новонароджених. Рішення про можливість застосування препарату цій категорії жінок приймає лікар залежно від переваги користі від лікування матері над потенційним ризиком для плода або немовляти.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Троксевазин не впливає на здатність керувати автомобілем та роботу з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Троксевазин капсули застосовувати внутрішньо, під час їди. Дозування та тривалість прийому лікарського засобу визначає лікар залежно від характеру тяжкості та перебігу захворювання.

Звичайна доза – по 2 капсули на добу. Підтримуюче лікування – по  1 капсулі на добу протягом 3-4 тижнів. Це лікування можна комбінувати з одночасним застосуванням Троксевазину гелю. Ефективність лікування Троксевазином залежить від регулярності прийому, правильного дозування і тривалості терапії. Клінічний досвід доводить, що іноді бажаний ефект спостерігається у дозах, які перевищують 600 мг (2 капсули) на добу.

Діти.

Досвіду застосування препарату для лікування дітей немає.

Передозування.

Симптоми. Можуть посилюватися прояви побічних реакцій.

Лікування. Припинити прийом препарату. Рекомендується викликати блювання або зробити промивання шлунка і провести симптоматичне лікування. У разі необхідності можна призначати перитонеальний діаліз.

Побічні реакції.

При лікуванні капсулами Троксевазину рідко виникають небажані реакції.

З боку імунної системи: шкірні алергічні реакції – висипання, свербіж, кропив’янка; дуже рідко – анафілактичний шок, анафілактоїдні реакції, реакції гіперчутливості.

З боку нервової системи: дуже рідко – запаморочення, головний біль і порушення сну.

Судинні порушення: дуже рідко – екхімоз.

З боку травного тракту: рідко можливі біль у шлунку, дискомфорт в області шлунка, диспепсія, в т.ч. нудота, блювання, метеоризм, діарея.

Загальні порушення: дуже рідко – підвищена втомлюваність.

Через наявність барвника (Е 110) лікування препаратом може спричинити алергічну реакцію, у тому числі астму.

Термін придатності. 5 років.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 ºС в оригінальній упаковці.

Зберігати у місцях, недоступних для дітей.

Упаковка.

По 10 капсул у блістері; по 5 або 10 блістерів у картонній пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Балканфарма-Разград АТ/Balkanpharma-Razgrad AD.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Бул. Апрельского восстанія 68, Разград 7200, Болгарія/68 Aprilsko Vastanie Blvd., Razgrad 7200, Bulgaria.


Троксевазин 300 мг №50 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Троксевазин 300 мг №50 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Троксевазин 300 мг №50 капсулы Характеристики

Лікарська форма Капсули по 300 мг № 50 (10х5) у блістерах
Виробник Балканфарма-Разград АТ, Болгарія
Вік не застосовувати дітям
Міжнародне найменування Troxerutin
Показання Троксевазин капсули застосовувати для симптоматичного лікування таких захворювань: передварикозний і варикозний синдром, варикозні виразки; поверхневий тромбофлебіт, флебіт і післяфлебітні стани; хронічна венозна недостатність; геморой; у комплексній терапії діабетичної ретинопатії; набряки і біль при травмах і варикозних венах;варикозний дерматит; комбіноване лікування контузій, розтягнень, вивихів, симптомів м’язових крампі (судомне стягування литкових м’язів).
Протипоказання Троксевазин протипоказаний хворим із підвищеною чутливістю до троксерутину або до будь-якої допоміжної речовини препарату; виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічний гастрит (у фазі загострення).
Склад діюча речовина: troxerutin; 1 капсула містить троксерутину 300 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат, лактози моногідрат; хіноліновий жовтий (Е 104), жовтий захід (Е 110), титану діоксид (Е 171), желатин.
Термін придатності 5 років
Українська назва ТРОКСЕВАЗИН®
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Код АТХ С05С А04.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги