Тризипин Лонг 750 мг №28 таблетки

  Loading...
   Купить Тризипин Лонг 750 мг №28 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Тризипин Лонг 750 мг №28 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Тризипин Лонг 750 мг №28 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Тризипин Лонг 750 мг №28 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  344,40 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 500 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Тризипин Лонг 750 мг №28 таблетки

  Тризипин Лонг 750 мг № 28 – медикамент, воздействующий на сердечно-сосудистую систему. 


  Показания к применению

  • Тризипин ® лонг применяют в лечебных и лечебно-профилактических целях в составе комплексной терапии ишемической болезни сердца (стенокардия, инфаркт миокарда, хроническая сердечная недостаточность, дисгормональная кардиомиопатия) острых и хронических нарушениях кровоснабжения мозга (мозговые инсульты и хроническая недостаточность мозгового кровообращения); 

  • гемофтальму и кровоизлияний в сетчатку глаза различной этиологии, тромбозе центральной вены сетчатки и ее ветвей, ретинопатии различной этиологии (диабетическая, гипертоническая). 

  • Тризипин ® лонг применяют при пониженной работоспособности, физической перегрузке, в том числе в спортивной практике для ускорения восстановления спортсменов;

  • а также при абстинентном синдроме и хроническом алкоголизме (в комбинации со специфической терапией алкоголизма).


  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к компонентам препарата. 

  • Органические поражения центральной нервной системы. 

  • Повышенное внутричерепное давление (при нарушениях венозного оттока, внутричерепных опухолях) 

  • беременность, 

  • детский возраст.  Цена Тризипин Лонг 750 мг №28 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Тризипин Лонг 750 мг №28 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Тризипин Лонг 750 мг №28 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

  ТРИЗИПИН® ЛОНГ

  (TRIZIPIN LONG)

  Склад:

  діюча речовина: 1 таблетка містить тризипіну (3-(2,2,2-триметилгідразиній) пропіонату дигідрату) 500 мг або 750 мг або 1000 мг;

  допоміжні речовини: амонійно-метакрилатний сополімер (тип В), триетилцитрат, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), поліетиленгліколь 6000 (макрогол), титану діоксид (Е 171).

  Лікарська форма. Таблетки пролонгованої дiї.

  Таблетки овальні, з двоопуклою гладкою поверхнею білого або білого з кремуватим відтінком кольору, зі специфічним запахом, вкриті плівковою оболонкою.

  Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на серцево-судинну систему.

  Код АТС  С01ЕВ17.

  Клiнiчнi  характеристики.

  Показання.

  Тризипин® лонг застосовують в лікувальних і лікувально-профілактичних цілях в складі комплексної терапії ішемічної хвороби серця (стенокардія, інфаркт міокарда, хронічна серцева недостатність, дисгормональна кардіоміопатія); гострих та хронічних порушеннях кровопостачання мозку (мозкові інсульти та хронічна недостатність мозкового кровообігу); гемофтальму та крововиливів у сітківку ока різної етіології, тромбозі центральної вени сітківки та її гілок, ретинопатії різної етіології (діабетична, гіпертонічна). Тризипин® лонг застосовують при зниженій працездатності, фізичному перевантаженні, в тому числі у спортивній практиці для прискорення відновлення спортсменів; а також при абстинентному синдромі і хронічному алкоголізмі (у комбінації з специфічною терапією алкоголізму).

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Органічні ураження центральної нервової системи. Підвищений внутрічерепний тиск (при порушеннях венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах); вагітність, дитячий вік.

  Спосіб застосування та дози.

  Призначають дорослим внутрішньо, незалежно від прийому їжі.  Для забезпечення поступового та рівномірного вивільнення діючої речовини з таблетки, її слід ковтати цілою, запиваючи склянкою води.

  У зв’язку з технологією виробництва пролонгованої форми, разом з каловими масами виводиться м’яка, губчаста основа, яка за формою нагадує таблетку, але не містить діючої речовини.

  Дози препарату Тризипин® лонг слід підбирати індивідуально, відповідно до медичних показань, тяжкості хвороби та анатомо-фізіологічних характеристик пацієнтів.

  Серцево-судинні захворювання або порушення мозкового кровообігу.

  У складі комплексної терапії до 1,0 г на добу на один прийом. Курс лікування – 4-6 тижнів.

  Кардіалгія на фоні дисгормональної дистрофії міокарда – внутрішньо до 1,0 г на добу на один прийом. Курс лікування – 12 днів.

  Гостра фаза порушень мозкового кровообігу – до 1,0 г на добу на один прийом. Курс лікування – 4-6 тижнів.

  Хронічні порушення мозкового кровообігу – внутрішньо до 1,0 г на добу на один прийом. Курс лікування 4-6 тижнів. Повторні курси (зазвичай 2-3 рази на рік) можливі після консультації з лікарем.

  Судинна патологія та дистрофічні захворювання сітківки.

  Застосовують ін’єкційну лікарську форму препарату.

  Розумові та фізичні перевантаження, в тому числі у спортсменів.

  Застосовують до 2,0 г на день. Курс лікування – 10-14 днів. За необхідності лікування повторюють через 2-3 тижні.

  Спортсменам призначають до 2,0 г внутрішньо на день, перед тренуваннями. Тривалість курсу в підготовчий період – 14-21 день, у період змагань – 10-14 днів.

  Хронічний алкоголізм.

  До 2,0 г на день. Курс лікування – 7-10 днів.

  Побічні реакції.

  З боку серцево-судинної системи: рідко – тахікардія, аритмія, зміни артеріального тиску.

  З боку системи кровотворення: еозинофілія.

  З боку центральної нервової системи: рідко – головний біль, запаморочення, психомоторні порушення, парестезії, тремор, збудження.

  З боку шлунково-кишкового тракту: рідко – діарея, нудота, блювання, біль у животі, диспептичні явища, металевий присмак у роті, сухість у роті або гіперсалівація.

  Алергічні реакції: рідко – почервоніння та свербіж шкіри, кропив’янка, висипання, ангіоневротичний набряк, дуже рідко – анафілактичний шок.

  З боку дихальної системи: задишка, сухий кашель.

  Інші: озноб, біль у грудях, слабкість, гіпертермія, підвищена пітливість.

  Передозування.

  Можливі різкі зміни артеріального тиску. Терапія симптоматична.

  Застосування в період вагітності або годування груддю.

  Не застосовують.

  Діти.

  Не застосовують в педіатричній практиці.

  Особливості застосування.

  Препарат з обережністю застосовують при хронічних захворюваннях печінки та нирок. Через можливий розвиток стимулюючого ефекту рекомендується застосовувати у першій половині дня.

  Враховуючи стимулюючу дію Тризипину® лонг на сексуальну активність і потенцію, препарат не слід вживати перед нічним сном. Оскільки Тризипин® лонг пригнічує біосинтез карнітину, його не слід призначати пацієнтам, які страждають від уродженого дефіциту карнітину, а також хворим на гіперфункцію щитовидної залози. З обережністю призначають препарат хворим з тяжкою артеріальною гіпер- або гіпотензією, оскільки зафіксовані поодинокі випадки аномальних реакцій у таких пацієнтів. Хворим на цироз печінки та тяжкі порушення функції нирок приймати Тризипин® лонг не рекомендується. Це також стосується пацієнтів, які отримують лікування гемодіалізом, внаслідок якого суттєво знижується вміст карнітину.

  За відсутністю вичерпних даних стосовно безпеки і ефективності застосування препаратів триметилгідразинію пропіонату для лікування дітей, Тризипин® лонг не слід призначати дітям до 12-річного віку. Безпека застосування препарату в період вагітності остаточно не доведена. Для уникнення можливого негативного впливу на формування плода Тризипин® лонг не призначають в період вагітності. Оскільки остаточно не з’ясований характер виділення препарату у молоко матері, при негайній необхідності лікування Тризипином® лонг годування дитини груддю припиняють на час прийому препарату.

  Для уникнення можливого розвитку стимулюючого ефекту рекомендується приймати Тризипин® лонг у першій половині дня.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з  іншими механізмами.

  У період лікування необхідно бути обережним при керуванні автотранспортом або роботі зі складними механізмами, враховуючи ймовірність побічних ефектів, що можуть впливати на швидкість реакції та здатність концентрувати увагу.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  У складі комплексної терапії Тризипин® лонг застосовують в комбінації з антиангінальними лікарськими засобами, антикоагулянтами, антиагрегантами, антиаритмічними препаратами, серцевими глікозидами, діуретиками, бронхолітиками та іншими препаратами. Тризипин® лонг може потенціювати дію нітрогліцерину, ніфедипіну, β-адреноблокаторів, антигіпертензивних засобів і периферичних вазодилататорів.

  Фармакологiчнi властивостi.

  Фармакодинаміка.

  Діюча речовина Тризипину® лонг – триметилгідразинія пропіонат (мельдоній) – структурний аналог γ-бутиробетаїну – речовини, яка є попередником карнітину. Препарат, пригнічуючи активність γ-бутиробетаїнгідроксилази, знижує біосинтез карнітину і транспорт довголанцюгових жирних кислот до мітохондрій, перешкоджає накопиченню в клітинах активованих форм неокислених жирних кислот – похідних ацилкарнітину А, таким чином попереджуючи їх несприятливу дію. Тризипин® лонг відновлює рівновагу процесів доставки кисню і його споживання в клітинах; попереджує порушення транспорту АТФ, одночасно з цим активує гліколіз, що відбувається без додаткового споживання кисню. В результаті зниження концентрації карнітину посилено синтезується γ-бутиробетаїн, який має судинорозширювальні властивості.

  Механізм дії Тризипин® лонг визначає широкий спектр його фармакологічних ефектів. Він підвищує працездатність, зменшує симптоми психічного і фізичного перенапруження. Препарат має виражену кардіопротекторну дію. При серцевій недостатності він поліпшує скорочувальну здатність міокарда, збільшує толерантність до фізичного навантаження. При стабільній стенокардії II і III функціонального класу підвищує фізичну працездатність хворих і знижує частоту нападів стенокардії.

  При гострих і хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу Тризипин® лонг поліпшує циркуляцію крові в осередку ішемії, впливаючи на перерозподіл мозкового кровотоку на користь ішемізованої ділянки. Тризипину® лонг властива також тонізуюча дія на ЦНС, він усуває функціональні порушення соматичної  та вегетативної нервової системи, у тому числі при абстинентному синдромі у хворих на хронічний алкоголізм. Препарат також має позитивний вплив на дистрофічно змінені судини сітківки і клітинний імунітет.

  Фармакокінетика.

  Пролонгована лікарська форма Тризипину® лонг забезпечує рівномірне вивільнення діючої речовини протягом 12-16 годин із темпом 35-80 мг/годину для таблеток Тризипин® лонг різної сили незалежно від рівня рН. Максимальна концентрація діючої речовини в плазмі крові досягається через 5-6 годин після прийому препарату і поступово знижується протягом наступних 18-20 годин, залишаючись у межах терапевтичного діапазону. Біотрансформація триметилгідразинія пропіонату здійснюється в печінці з утворенням двох основних метаболітів, які екскретуються нирками. Період напіввиведення становить 15-17 годин.

  Термін придатності. 3 роки.

  Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище 30 оС в оригінальній упаковці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  По 28 таблеток  у полімернiй банці  у картонній пачці.

  Категорія відпуску. За рецептом.

   

  Виробник. 

  ТОВ НВФ «Мiкрохiм»

  Мiсцезнаходження.

  93009, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Леніна, 33, Україна.


  Тризипин Лонг 750 мг №28 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Тризипин Лонг 750 мг №28 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Тризипин Лонг 750 мг №28 таблетки Характеристики

  Лікарська форма Таблетки пролонгованої дії по 750 мг № 28 в банках
  Виробник ТОВ НВФ "Мікрохім", Україна
  Вік Не застосовують в педіатричній практиці.
  Міжнародне найменування Meldonium
  Показання Тризипин® лонг застосовують в лікувальних і лікувально-профілактичних цілях в складі комплексної терапії ішемічної хвороби серця (стенокардія, інфаркт міокарда, хронічна серцева недостатність, дисгормональна кардіоміопатія); гострих та хронічних порушеннях кровопостачання мозку (мозкові інсульти та хронічна недостатність мозкового кровообігу); гемофтальму та крововиливів у сітківку ока різної етіології, тромбозі центральної вени сітківки та її гілок, ретинопатії різної етіології (діабетична, гіпертонічна). Тризипин® лонг застосовують при зниженій працездатності, фізичному перевантаженні, в тому числі у спортивній практиці для прискорення відновлення спортсменів; а також при абстинентному синдромі і хронічному алкоголізмі (у комбінації з специфічною терапією алкоголізму).
  Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Органічні ураження центральної нервової системи. Підвищений внутрічерепний тиск (при порушеннях венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах); вагітність, дитячий вік.
  Склад діюча речовина: 1 таблетка містить тризипіну (3-(2,2,2-триметилгідразиній|) пропіонату дигідрату) |500 мг або 750 мг або 1000 мг; допоміжні речовини: амонійно-метакрилатний сополімер (тип В), триетилцитрат, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), поліетиленгліколь 6000 (макрогол), титану діоксид (Е 171).
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва ТРИЗИПИН® ЛОНГ
  Упаковка У банках
  Фармакотерапевтична група Засоби, що впливають на серцево-судинну систему. Код АТС С01ЕВ17.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги