www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Тетрациклиновая мазь 3% 15 г

Loading...
  Купить Тетрациклиновая мазь 3% 15 г в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24

Описание Тетрациклиновая мазь 3% 15 г

Показания

 • Лечение гнойных инфекций кожи: 

 • фурункулез, 

 • экземы инфицированные, 

 • угревая сыпь, 

 • фолликулит.

Противопоказания

 • Индивидуальная повышенная чувствительность к компонентам препарата или к другим антибактериальным средствам тетрациклинового ряда.
 • Грибковые заболевания кожи.


****************

Показання

Лікування гнійних інфекцій шкіри: фурункульоз, екземи інфіковані, вугровий висип, фолікуліт.

Протипоказання

 • Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших антибактеріальних засобів тетрациклінового ряду.
 • Грибкові захворювання шкіри.


Цена Тетрациклиновая мазь 3% 15 г актуальна при заказе на сайте. Купить Тетрациклиновая мазь 3% 15 г в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Тетрациклиновая мазь 3% 15 г Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
ТЕТРАЦИКЛІН
(TETRACYCLIN)

Склад:

діюча речовина: тетрацикліну гідрохлорид;

1 г мазі містить тетрацикліну гідрохлориду 0,03 г;

допоміжні речовини: ланолін, парафін, церезин, натрію метабісульфіт (Е 223), парафін білий м’який.

Лікарська форма. Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: мазь жовтого кольору.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічні засоби. Антибіотик для місцевого застосування.

Код АТХ  D06А А04.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Бактеріостатичний антибіотик широкого спектра дії з групи тетрациклінів. Порушує утворення комплексу між транспортною РНК та рибосомою, що призводить до порушення синтезу білка. Активний щодо Propionibacterium acnes (Corynebacterinum acnes), грампозитивних  (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Haemophilus influenzae, Listeria spp., Bacillus anthracis) та грамнегативних мікроорганізмів (Neisseria gonorrhoeae, Bordetella pertussis, Escherichia coli, Enterobacter spp., Klebsiella spp., Salmonella spp.,  Shigella spp.), а також Rickettsia spp., Chlamidia spp., Mycoplasma spp., Тreponema spp. Стійкі до препарату: Pseudomonas aeruginosa, Proteus spp., Serratia spp., більшість штамів Bacteroides spp. та грибів, дрібні віруси.

Фармакокінетика.

При нанесенні на неушкоджену шкіру практично не всмоктується.

Клінічні характеристики.

Показання. Лікування   гнійних інфекцій шкіри: фурункульоз, екземи інфіковані, вугровий висип, фолікуліт.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших антибактеріальних засобів тетрациклінового ряду. Грибкові захворювання шкіри.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.  Тетрациклін не можна застосовувати одночасно з засобами для зовнішнього застосування, які містять спирт, а також засобами особистої гігієни, які звужують пори, що призводить до зниження активності тетрацікліну. Тетрациклін не можна застосовувати одночасно з милом, яке сильно сушить шкіру, ізотретіоніном. Тетрациклін несумісний з засобами, які спричиняють лущення шкіри: бензоїлпероксидом, резорцином, саліциловою кислотою або сіркою.

Особливості застосування.

Не рекомендується застосовувати при глибоких або колотих ранах, тяжких опіках, в офтальмології (застосовувати 1 % очну мазь). Слід зважати, що застосування антибактеріальних засобів для зовнішнього застосування може спричинити сенсибілізацію організму до них. Якщо протягом 2-х тижнів стан не покращується, слід проконсультуватися з лікарем. Не слід перевищувати рекомендованого дозування. Адекватних та суворо контрольованих досліджень у дітей віком до 11 років не проведено. При застосуванні у рекомендованих дозах системна дія відсутня, але при застосуванні на великих ділянках шкіри протягом тривалого часу слід враховувати можливість системної дії препарату. У зв’язку з можливим розвитком  фотосенсибілізації необхідно обмеження інсоляції.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування у період вагітності протипоказано. При застосуванні препарату годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Лікарський засіб не обмежує психічну та рухову здатність, а також здатність керувати транспортними засобами та механізмами.

Тетрациклиновая мазь 3% 15 г Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Тетрациклиновая мазь 3% 15 г Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Тетрациклиновая мазь 3% 15 г Характеристики

Виробник АТ «Нижфарм».
Міжнародне найменування Tetracycline
Показання Лікування гнійних інфекцій шкіри: фурункульоз, екземи інфіковані, вугровий висип, фолікуліт.
Протипоказання Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших антибактеріальних засобів тетрациклінового ряду. Грибкові захворювання шкіри.
Склад діюча речовина: тетрацикліну гідрохлорид; 1 г мазі містить тетрацикліну гідрохлориду 0,03 г; допоміжні речовини: ланолін, парафін, церезин, натрію метабісульфіт (Е 223), парафін білий м’який.
Термін придатності 3 роки.
Українська назва Тетрациклін
Упаковка По 15 г у тубі, по 1 тубі у картонній пачці.
Фармакотерапевтична група Дерматологічні засоби. Антибіотик для місцевого застосування.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.