0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Бесплатно

Бондарь Олена Олександрівна
starWithCheckЭксперт

Отоларингологиня, дитяча отоларингологиня вищої категорії

Клиника

Дата регистрации -

Эксперт в теме:Медицина

  • Подробная информация

Напрямки роботи:

Бондар Олена Олександрівна – лікарка-отоларингологиня, дитяча отоларингологиня вищої категорії. Лікарка має практичні навички в повному обсязі для надання висококваліфікованої спеціалізованої амбулаторної допомоги пацієнтам з гострими та хронічними захворюваннями лор-органів. Також має методику ендоскопічного огляду лор-органів. Проводить всі необхідні процедури, передбачені в амбулаторних умовах (вакуумна санація мигдаликів, апаратне промивання порожнини носа та придаткових пазух носа тощо). Крім того, отоларингологиня Бондар Олена активно використовує кріолікування лор-органів. Останні 3 роки успішно використовує у своїй практиці найсучаснішу лікувальну методику – антибактеріальну фотодинамічну терапію.

Освіта:

1998 року закінчила Дніпропетровську державну медичну академію. У 1999 році закінчила з відзнакою інтернатуру за спеціальністю дитяча отоларингологія та отримала сертифікат спеціаліста. У 2000 році закінчила з відзнакою курси спеціалізації із загальної отоларингології та отримала сертифікат спеціаліста.

Спеціальність — отоларингологиня, дитяча отоларингологиня.

Кваліфікація – лікарка вищої категорії

Курси підвищення кваліфікації: Бере участь у роботі Товариства отоларингологів Дніпропетровської області (1 раз на місяць), відвідує конференції Українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів (1-2 рази на рік), відвідує міні-конференції та семінари, що проводяться у нашому місті для лікарів-отоларингологів та лікарів загальної практики, бере участь у роботі практичних шкіл доказової медицини в Україні та за кордоном. Раз на 5 років, згідно з наказом МОЗ України, проходить передатестаційні, тематичні курси.

Досвід роботи:

  • Стаж: 22 роки.

Установи приложение и получи скидку 100 грн на первый заказ от 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview