www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Теагель 30 г гель стерильный для ежедневной гигиены век и ресниц

Loading...
  Купить Теагель 30 г гель стерильный для ежедневной гигиены век и ресниц в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
203.3 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Теагель 30 г гель стерильный для ежедневной гигиены век и ресниц

Показания к применению

Теагель - гипоаллергенный, стерильный гель для ежедневной гигиены век и ресниц.

Гигиена век рекомендуется офтальмологами и оптометристом в следующих случаях:

 • блефарит (воспаление век): передний краевой и задний краевой;
 • синдром сухого глаза, связанный с дисфункцией мейбомиевых желез (нарушение функции желез, расположенных внутри век)
 • поражения глаз и век, связанные с акне розацеа (заболевание кожи лица, вызывает покраснение)
 • поражения глаз и век, связанные с себорейный дерматит (заболевание кожи лица, вызывают покраснение и отрубевидный лишай).

Гигиену век также рекомендуют перед хирургическим вмешательством, если требуется полное и тщательное очищение корней ресниц.

Теагель может быть рекомендован тем, кто пользуется контактными линзами.


  ******************

Показання

Теагель – гіпоалергенний, стерильний гель, для щоденної гігієни повік та вій.

Гігієна повік рекомендується офтальмологами та оптометристами в таких випадках:

 • блефарити (запалення повік): передній крайовий та задній крайовий;
 • синдром сухого ока, пов'язаний з дисфункцією мейбомієвих залоз (порушення функції залоз, розташованих усередині повік);
 • ураження очей та повік, пов'язані з акне розацеа (захворювання шкіри обличчя, що викликає почервоніння);
 • ураження очей та повік, пов'язані з себорейними дерматитами (захворювання шкіри обличчя, що викликають почервоніння й висівкоподібний лишай).

Гігієну повік також рекомендують перед хірургічним втручанням, якщо потрібне повне й ретельне очищення коренів вій.

Теагель може бути рекомендований тим, хто користується контактними лінзами.Цена Теагель 30 г гель стерильный для ежедневной гигиены век и ресниц актуальна при заказе на сайте. Купить Теагель 30 г гель стерильный для ежедневной гигиены век и ресниц в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Теагель 30 г гель стерильный для ежедневной гигиены век и ресниц Инструкция

Інструкція про застосування
ТЕАГЕЛЬ


 Теагель для очей - офтальмологічне гіпоалергенні лікарський засіб для щоденної обробки шкіри повік та гігієни вій, препарат використовують, коли шкіра повік має підвищену чутливість.

Препарат дозволений для дитячого прийому після 3-х років, а також для застосування у вагітних і годуючих жінок.

СКЛАД
Склад Теагеля - вода, борат натрію, карбомер, полоксамер 188, ПЕГ-90, метилпарабен. Лікарський засіб випускаються в пластикових тюбиках по 30 мілілітрів.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ
Фармакологічна дія препарату полягає в м'якому і професійний догляд за шкірою повік, лікарський засіб вбирає в себе токсини і відшарувалися шкірні лусочки, які викликають алергічні реакції. Після застосування препарату проходять лущення шкірного покриву, в тому числі і шкіри лінії росту вій, це стимулює їх активне зростання. При нанесенні гелю на шкіру повік відбуваються процеси емульгація і розчинення, завдяки чому препарат усуває серозну рідину і зволожує шкірні покриви. Після використання Теагеля не залишається косметичних дефектів і слідів. Теагель не впливає на рівень рН-балансу Дермоїдна шару шкіри. Медикаментозний препарат підходить для людей, які використовують контактні лінзи. показання

Офтальмологічний препарат Теагель використовують в наступних випадках: як протекції при використанні контактних лінз; для якісного очищення шкірного покриву навколо очей, на повіках, лінії росту вій. Спосіб застосування Невелику кількість Теагеля наносять на ватний тампон або паличку, а потім акуратно змащують ним шкіру навколо очей, на повіках, лінії росту вій, м'яко втираючи. Лікарський препарат Теагель використовують 2 рази на день, при необхідності кількість прийомів можна збільшити після консультації з офтальмологом. Випадки дозування при застосуванні Теагеля не відомі.

Протипоказання І Побічна дія
Основні протипоказання при використанні офтальмологічного гіпоалергенного кошти Теагель: підвищена чутливість; дитячий вік до 3-х років. Препарат не всмоктується в кров, тому він не протипоказаний при вагітності і в період лактаційний у жінок. Побічні ефекти при використанні медикаменту Теагель відсутні, що обумовлено місцевим застосуванням і відсутністю абсорбції в кров.

ТЕРМІН І УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Для того щоб лікарський препарат надавав максимально позитивну дію і не завдав шкоди, Теагель необхідно правильно зберігати. Теагель зберігають в темному і сухому місці при температурі не вище 25 градусів.

Зберігати необхідно в місці, куди маленькі діти не мають доступу.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
2 роки.

Теагель 30 г гель стерильный для ежедневной гигиены век и ресниц Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Теагель 30 г гель стерильный для ежедневной гигиены век и ресниц Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Теагель 30 г гель стерильный для ежедневной гигиены век и ресниц Характеристики

Виробник Laboratoires Théa; 12, rue Louis Blériot, 63017 Clermont-Ferrand Cedex 2, France. Tel. + 33 4 73 98 14 36/ Лаборатуар Теа; 12, вул. Луі Блеріо, 63017 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33 4 73 98 14 36
Показання Теагель – гіпоалергенний, стерильний гель, для щоденної гігієни повік та вій. Гігієна повік рекомендується офтальмологами та оптометристами в таких випадках: блефарити (запалення повік): передній крайовий та задній крайовий; синдром сухого ока, пов'язаний з дисфункцією мейбомієвих залоз (порушення функції залоз, розташованих усередині повік); ураження очей та повік, пов'язані з акне розацеа (захворювання шкіри обличчя, що викликає почервоніння); ураження очей та повік, пов'язані з себорейними дерматитами (захворювання шкіри обличчя, що викликають почервоніння й висівкоподібний лишай). Гігієну повік також рекомендують перед хірургічним втручанням, якщо потрібне повне й ретельне очищення коренів вій. Теагель може бути рекомендований тим, хто користується контактними лінзами.
Протипоказання Не слід застосовувати безпосередньо в очі. Після першого відкривання туби використовувати гель не більше 8 тижнів. Не розрізати тубу (ризик бактеріального забруднення гелю)
Склад вода, полоксамер 188, ПЕГ-90, карбомер, натрію гідроксид. Стерильний гель для щоденної гігієни повік та вій Гіпоалергенний, протестований під контролем офтальмологів. Не містить консервантів, парабенів, спирту та ароматизаторів.
Українська назва Теагель
Упаковка гель у тубі

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.