Раздаём 500 000 грн за покупки

Таксавал 6 мг/мл 16,7 мл №1 концентрат для приготовления раствора для инфузий

Код товара:Код:  1773003
Цена и наличие актуальны на и действуют только для покупки онлайн
Нет в наличии
Продавец: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Свойства препарата Таксавал 6 мг/мл 16,7 мл №1 концентрат для приготовления раствора для инфузий

Основные

Торговое название
Производитель
Хоспіра ЮК Лімітед (виробник, відповідальний за випуск серій), Велика Британія Хоспіра Австралія ПТІ ЛТД (виробництво "in bulk", первинне та вторинне пакування, контроль якості випущених серій), Австралія ЮПС СКС (Нідерланди) Б.В. (виробник, відповідальний за вторинне пакування), Нідерланди СВУС Фарма а.с. (виробник, відповідальний за вторинне пакування), Чеська Республіка Енестія Бельгія НВ (виробник, відповідльний за вторинне пакування), Бельгія
Код АТС/ATX
L01C D01
Міжнародне найменування
Paclitaxel
Объем
16,7 мл
Код Морион
229539
Лікарська форма
Концентрат для розчину для інфузій, 6 мг/мл по 5 мл, або по 16,7 мл, або по 25 мл, або по 50 мл у флаконах № 1
Упаковка
флакон
Состав
діюча речовина: paclitaxel; 1 мл розчину містить 6 мг паклітакселу; допоміжні речовини: олія рицинова поліоксиетильована, кислота лимонна (безводна), етанол безводний.
Показания
Рак яєчників: – як препарат першої лінії для лікування раку яєчників, а також у комбінації з цисплатином при прогресуючій формі раку яєчників або при залишкових пухлинах після лапаротомії розміром більше 1 cм; – як препарат другої лінії для лікування метастатичного раку яєчників, якщо стандартна терапія препаратами платини виявилася неефективною. Рак молочної залози. Як ад’ювантне лікування Таксавал застосовують пацієнтам з наявністю уражених лімфатичних вузлів після стандартної комбінованої терапії антрациклінами або циклофосфамідами. Ад’ювантне лікування паклітакселом розцінюється як альтернатива розширеному лікуванню антрациклінами або циклофосфамідами. Паклітаксел показаний для початкового лікування місцевопрогресуючого або метастатичного раку молочної залози або у комбінації з антрацикліном, або з трастузумабом, залежно від того, який препарат підходить певному пацієнту. Самостійно препарат може призначатися для лікування метастатичного раку молочної залози після неефективної стандартної терапії. Прогресуючий недрібноклітинний рак легені. Паклітаксел у комбінації з цисплатином застосовують для лікування недрібноклітинного раку легені у разі неможливості застосування хірургічних методів і/або променевої терапії. Саркома Капоші (СК) у хворих на СНІД. Паклітаксел показаний для лікування пацієнтів з прогресуючою саркомою Капоші у хворих на СНІД, після неефективної терапії ліпосомальними антрациклінами.
Противопоказания
Гіперчутливість до паклітакселу або до інших компонентів препарату (особливо до макроголгліцеролу рицинолеату); – нейтропенія (початкова кількість нейтрофілів < 1500/мм3), тромбоцитопенія (< 100 000/мм3); – початкова кількість нейтрофілів – < 1,5?109/л, у хворих на саркому Капоші – <1?109/л, початкова кількість тромбоцитів < 100?109/л, у хворих на саркому Капоші – (< 75?109/л); – тяжкі неконтрольовані інфекції при саркомі Капоші; – тяжкі порушення функції печінки
Фармакологическая группа
Антинеопластичні засоби. Таксани.
Дозировка
6 мг/мл

Оставить отзыв

bonus icon+30 бонусов за отзыв
Поставьте оценку

Чтобы ваш отзыв или комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

Таксавал 6 мг/мл 16,7 мл №1 концентрат для приготовления раствора для инфузий - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций .

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на Таксавал 6 мг/мл 16,7 мл №1 концентрат для приготовления раствора для инфузий актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить Таксавал 6 мг/мл 16,7 мл №1 концентрат для приготовления раствора для инфузий с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Паклитаксел ЭБЕВЕ 300 мг 50 мл N1 концентрат
carrotКешбэк50.12
2 506,2грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Паклитаксел ЭБЕВЕ концентрат 30 мг/5 мл
carrotКешбэк7.22
361грн
Есть в наличии
Паклимедак 300 мг 6мг/мл N1 концентрат
carrotКешбэк64.8
3 240,2грн
Есть в наличии

Установи приложение и получи скидку 10% на первую покупку

App Store
preview