www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Свечи ректальные с простатиленом-цинк №10

Loading...
    Купить Свечи ректальные с простатиленом-цинк №10 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Свечи ректальные с простатиленом-цинк №10 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Свечи ректальные с простатиленом-цинк №10 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Свечи ректальные с простатиленом-цинк №10 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
290.19 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Свечи ректальные с простатиленом-цинк №10

Свечи ректальные с протатиленом-цинк №10 – это комбинированное средство, применяемое для профилактики и терапии незлокачественной гиперплазии предстательной железы и хронического простатита, а также для устранения или предупреждения постоперационных последствий. Применение ректальных свечей с простатиленом-цинк №10 также показано при мужском бесплодии и нарушениях половых функций.


Действие

Входящий в описание состава свечей с протатиленом-цинк простатилен оказывает органотропное воздействие на простату, противовоспалительное действие, уменьшает отеки и лейкоцитарную инфильтрацию железы, улучшает микроциркуляцию и тромбоцитарно-сосудистый гемостаз, позитивно влияет на активность сперматозоидов.

Входящий в состав препарата цинк предупреждает развитие доброкачественных и злокачественных опухолей в предстательной железе, повышает половое влечение, способствует сохранению целостности сперматозоидов. Клинически доказано, что нехватка иммунитета приводит к импотенции, уменьшению количества спермы, регрессии мужских половых желез и яичек.

Витамин Е улучшает биологическую активность сперматозоидов, обладает антикоагулянтами свойствами, предотвращает внутрисосудистое сворачиванию крови, поскольку способен связывать протромбин, оказывать выраженное антиоксидантное и противовоспалительное действие, предотвращает развитие атеросклероза.

Применение


Способ применения ректальных свечей с протатиленом-цинк №10 по инструкции в лечебных целях применяется по одному суппозиторию два раза в день (утром и вечером) в течение 5-10 дней. В целях профилактики по одному суппозиторию один раз в день. Стоимость ректальных свечей с протатиленом-цинк сравнительно невысокая. Также на нашем сайте Вы можете ознакомиться с аналогами и отзывами о свечах с простатиленом-цинк.


****************


Свічки ректальні з протатіленом-цинк №10 - це комбінований засіб, що застосовується для профілактики і терапії незлоякісною гіперплазії передміхурової залози і хронічного простатиту, а також для усунення або попередження післяопераційних наслідків. Застосування ректальних свічок з простатіленом-цинк №10 також показано при чоловічому безплідді та порушеннях статевих функцій.


Дія

Вхідний в опис складу свічок з протатіленом-цинк простатилен надає органотропное вплив на простату, протизапальну дію, зменшує набряки і лейкоцитарну інфільтрацію залози, поліпшує мікроциркуляцію і тромбоцитарно-судинний гемостаз, позитивно впливає на активність сперматозоїдів.

Що входить до складу препарату цинк попереджає розвиток доброякісних і злоякісних пухлин в передміхуровій залозі, підвищує статевий потяг, сприяє збереженню цілісності сперматозоїдів. Клінічно доведено, що нестача імунітету призводить до імпотенції, зменшення кількості сперми, регресії чоловічих статевих залоз і яєчок.

Вітамін Е покращує біологічну активність сперматозоїдів, має антикоагулянтами властивостями, запобігає внутрішньосудинне згортання крові, оскільки здатний зв'язувати протромбин, надавати виражену антиоксидантну та протизапальну дію, запобігає розвитку атеросклерозу.


Застосування

Спосіб застосування ректальних свічок з протатіленом-цинк №10 за інструкцією в лікувальних цілях застосовується по одному супозиторію два рази на день (вранці і ввечері) протягом 5-10 днів. З метою профілактики по одному супозиторію один раз в день. Вартість ректальних свічок з протатіленом-цинк порівняно невисока. Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з аналогами і відгуками про свічках з простатіленом-цинк.


Цена Свечи ректальные с простатиленом-цинк №10 актуальна при заказе на сайте. Купить Свечи ректальные с простатиленом-цинк №10 в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Свечи ректальные с простатиленом-цинк №10 Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ПРОСТАТИЛЕН-ЦИНК

(PROSTATILEN-ZINC)

 

 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 супозиторій містить простатилену 30 мг (0,03 г), цинку сульфату гептагідрату 100 мг (0,1 г), вітаміну-Е-ацетату (DL-альфа-токоферолу ацетату) 100 мг (0,1 г);

допоміжні речовини: вода очищена, спирт цетостеариловий, полісорбат 80, твердий жир.

 

Лікарська форма. Супозиторії ректальні.

Cупозиторії білого з жовтуватим або сіруватим відтінком кольору, кулеподібної форми. Допускається наявність нальоту на поверхні супозиторію.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

АТ «Лекхім-Харків». Україна, 61115, м. Харків, вул. 17-го Партз’їзду, 36.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при доброякісній гіпертрофії передміхурової залози. Код АТС G04СХ.

 

Комбінований препарат, що застосовується для лікування захворювань передміхурової залози. Простатилен, що входить до складу супозиторіїв, чинить органотропну дію на передміхурову залозу (простатопротекторний ефект), протизапальну дію, зменшуючи набряк та лейкоцитарну інфільтрацію залози, поліпшує процеси мікроциркуляції та тромбоцитарно-судинний гемостаз, позитивно впливає на функціональну активність сперматозоїдів. Простатилен також стимулює активність гуморальної ланки імунітету та деякіх факторів резистентності організму, впливає на тонус м’язів сечового міхура, включаючи тонус детрузора.

Цинк попереджує розвиток добро- та злоякісних процесів у передміхуровій залозі, сприяє збереженню цілісності сперматозоїдів, підвищує статевий потяг, є фактором імунного захисту, необхідний для дозрівання специфічних імунних клітин, синтезу цитокінів, резистентності організму. Дефіцит цинку, який притаманний, зокрема, літнім людям, призводить до імпотенції, регресії чоловічих статевих залоз та яєчок, зниженню кількості сперми.

Вітамін Е підтримує біологічну активність сперматозоїдів, має антикоагулянтні властивості, запобігає внутрішньосудинному згортанню крові, оскільки має здатність до зв’язування протромбіну, чинить також протизапальну та виражену антиоксидантну дію, запобігає розвитку атеросклерозу.

Компоненти препарату ефективно всмоктуються у кишечнику. Вітамін Е у крові зв’язується з ліпопротеїдами та частково з альбуміном, депонується у надниркових залозах, гіпофізі, сім’яниках, жировій та м’язовій тканинах, печінці. Виводиться переважно із жовчю. Цинк не кумулює, виводиться з калом (85 %), а також із сечею та потом. Інформація щодо фармакокінетики простатилену відсутня. Ректальне введення препаратів забезпечує їх ефективне надходження у локальний кровообіг органів малого тазу та до чоловічих репродуктивних органів.

 

 

Показання для застосування.

Лікування та профілактика хронічного простатиту, доброякісної гіперплазії передміхурової залози; ускладнень після операцій на передміхуровій залозі, а також статевих розладів, чоловічого безпліддя.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, ниркова недостатність, інфаркт міокарда, кардіосклероз. Підвищена чутливість до білків великої рогатої худоби.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

З обережністю призначати при атеросклерозі, підвищеному ризику розвитку тромбоемболії.

При застосуванні препарату необхідно дотримуватися дозування та тривалості курсу лікування, призначених лікарем, для запобігання передозуванню та виникненню гіпервітамінозу Е.

При тривалому застосуванні високих доз препарату необхідно контролювати час згортання крові.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не застосовують жінкам.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі
з іншими механізмами.

Дані щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або механізмами відсутні. Однак у деяких пацієнтів препарат може викликати запаморочення та затуманення зору, тому під час терапії рекомендується утримуватися від занять, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості (включаючи управління транспортними засобами і механізмами).

 

Діти.

Препарат не застосовують дітям.

 

Спосіб застосування та дози.

Перед застосуванням супозиторія необхідно:

– по лінії перфорації блістерної упаковки відірвати один супозиторій у первинній упаковці;

– далі необхідно потягнути за краї плівки, розриваючи її у різні боки, і звільнити супозиторій від первинної упаковки.

Дорослим супозиторій вводити глибоко у задній прохід.

З лікувальною метою застосовувати по 1 супозиторію 2 рази на день (уранці та ввечері) протягом 5-10 днів.

З метою профілактики – по 1 супозиторію 1 раз на день.

Тривалість лікування визначає лікар залежно від характеру та тяжкості захворювання, досягнутого терапевтичного ефекту, характера терапії (монотерапія або комплексне лікування). При необхідності курс лікування можна повторити через 1-6 місяців.

 

Передозування.

Про випадки передозування супозиторіїв з простатиленом не повідомлялося. При передозуванні цинку сульфату відзначається гарячка, порушення функції легенів, дегідратація, дисбаланс електролітів у плазмі крові, ниркова недостатність.

При прийомі високих доз препарату (понад 400 мг на добу протягом тривалого часу) можливі диспепсичні розлади, відчуття втоми, загальна слабкість, головний біль, креатинурія, підвищення активності креатинкінази, збільшення концентрації холестерину, тригліцеридів, зниження концентрації тироксину та трийодтироніну у сироватці крові, збільшення вмісту естрогенів та андрогенів у сечі. Специфічного антидоту немає. Лікування симптоматичне.

 

Побічні ефекти.

Алергічні реакції, включаючи свербіж, гіперемію шкіри, шкірні висипання, зміни у місці введення, включаючи відчуття печіння. При тривалому застосуванні великих доз вітаміну Е можливі явища зниження згортання крові, кровотечі у шлунково-кишковому тракті, збільшення печінки, креатинурія, поява почуття втоми, слабкість, головний біль, нудота, запаморочення, затуманення зору.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не можна застосовувати разом з препаратами заліза, срібла, засобами, що мають лужне середовище (натрію гідрокарбонат, трисамін), антикоагулянтами непрямої дії (дикумарин, неодикумарин).

Вітамін Е посилює дію стероїдних та нестероїдних протизапальних препаратів (натрію диклофенак, ібупрофен, преднізолон); знижує токсичну дію серцевих глікозидів (дигітоксин, дигоксин), вітамінів А та D. Застосування вітаміну Е у високих дозах може спричинити дефіцит вітаміну А в організмі. Вітамін Е та його метаболіти чинять антагоністичну дію відносно вітаміну К. Вітамін Е підвищує ефективність протиепілептичних лікарських засобів у хворих на епілепсію. Холестирамін, колестипол, мінеральні масла знижують всмоктування вітаміна Е.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

 

Упаковка.

По 5 супозиторіїв у блістері; по 1 або 2 блістери у пачці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.


Свечи ректальные с простатиленом-цинк №10 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Игорь 05.12.2016 За десять лет которые я боролся с простатитом много чего перепробовал, но более всего по действию мне понравились свечи с простатиленом цинк,все симптомы очень быстро проходят и улучшается "мужская сила".
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Свечи ректальные с простатиленом-цинк №10 Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Свечи ректальные с простатиленом-цинк №10 Характеристики

Лікарська форма Супозиторії ректальні № 5 (5х1), № 10 (5х2) у блістерах Б
Виробник АТ "Лекхім-Харків", Україна
Вік Препарат не застосовують дітям.
Показання Лікування та профілактика хронічного простатиту, доброякісної гіперплазії передміхурової залози; ускладнень після операцій на передміхуровій залозі, а також статевих розладів, чоловічого безпліддя.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату, ниркова недостатність, інфаркт міокарда, кардіосклероз. Підвищена чутливість до білків великої рогатої худоби.
Склад діючі речовини: 1 супозиторій містить простатилену 30 мг (0,03 г), цинку сульфату гептагідрату 100 мг (0,1 г), вітаміну-Е-ацетату (DL-альфа-токоферолу ацетату) 100 мг (0,1 г); допоміжні речовини: вода очищена, спирт цетостеариловий, полісорбат 80, твердий жир.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ПРОСТАТИЛЕН-ЦИНК
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при доброякісній гіпертрофії передміхурової залози.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги