Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Спрей от боли в горле Халику 15 мл Спец

  Loading...
   Купить Спрей от боли в горле Халику 15 мл Спец в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  Нет в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Спрей от боли в горле Халику 15 мл Спец

  Спрей от боли в горле Халику ™:
  • облегчает симптомы, являются частыми спутниками простуды и гриппа, а именно
  • снимает ощущение сухости в горле ребенка,
  • натурально и приятно уменьшает дискомфортные ощущения при простуде
  • облегчает глотание,
  • формирует защитный слой,
  • позволяет комфортно восстановить функции слизистой оболочки горла.

  На что необходимо обращать внимание!

  • Использовать для детей старше 2 лет.
  • Спрей от боли в горле Халик ™ предусмотрен только для использования в ротовой полости и только под контролем взрослых.
  • Превышать рекомендуемую дозу.
  • Каждый отдельный дозатор использовать только для одного ребенка. Для удобства можете написать имя пользователя на упаковке.
  • Не вдыхать спрей и избегать его контакта с глазами. В случае попадания спрея в глаза, необходимо промыть глаза в течение нескольких минут под проточной водой.
  • Не использовать, если у ребенка есть повышенная чувствительность к любому из компонентов.
  • Необходимо проконсультироваться с педиатром, прежде чем использовать спрей с другими лекарственными средствами или медицинскими изделиями.
  • Будьте осторожны с мелкими пластиковыми деталями, как, например, пылезащитный колпачок на насадке, который может привести к удушья при попадании в ротовой полости. Колпачок должен быть снят перед использованием спрея. Не крутите и не снимайте насадку.


  *************************


  Спрей від болю в горлі Халік ™:

  • полегшує симптоми, є частими супутниками застуди та грипу, а саме
  • знімає відчуття сухості в горлі дитини,
  • натурально і приємно зменшує дискомфортні відчуття при застуді
  • полегшує ковтання,
  • формує захисний шар,
  • дозволяє комфортно відновити функції слизової оболонки горла.


  На що необхідно звертати увагу!

  • Використовувати для дітей старше 2 років.
  • Спрей від болю в горлі Халік ™ передбачений тільки для використання в ротовій порожнині і тільки під контролем дорослих.
  • Перевищувати рекомендовану дозу.
  • Кожен окремий дозатор використовувати тільки для однієї дитини. Для зручності можете написати ім'я користувача на упаковці.
  • Не вдихати спрей і уникати його контакту з очима. У разі потрапляння спрею в очі, необхідно промити очі протягом декількох хвилин під проточною водою.
  • Не застосовувати препарат, якщо у дитини є підвищена чутливість до будь-якого з компонентів.
  • Необхідно проконсультуватися з педіатром, перш ніж використовувати спрей з іншими лікарськими засобами або медичними виробами.
  • Будьте обережні з дрібними пластиковими деталями, як, наприклад, пилозахисний ковпачок на насадці, який може привести до задухи при попаданні в ротовій порожнині. Ковпачок повинен бути знятий перед використанням спрея. Не крутіть і не знімайте насадку.
  Цена Спрей от боли в горле Халику 15 мл Спец актуальна при заказе на сайте. Купить Спрей от боли в горле Халику 15 мл Спец в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Спрей от боли в горле Халику 15 мл Спец Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  ПРО ВИКОРИСТАННЯ
  СПРЕЙ ВІД БОЛЮ В ГОРЛІ ХАЛІКУ


  Склад
  Спрей від болю в горлі халіку™ працює завдяки комбінації своїх активних інгредієнтів: гіалуронової кислоти, полівінілпіролідону (пвп) - водорозчинної речовини, а також бетаїну і слизу з екстракту екологічно вирощеної мальви. Ці речовини об’єднуються, щоб сформувати захисний шар на слизовій оболонці хворого горла, ізолюючи і захищаючи її.

  Листя мальви багаті рослинним слизом, довгими ланцюгами сахаридів (полісахариди), які набухають при контакті зі слиною і утворюють желеподібну речовину, яка охоплює ділянку горла, ізолює її від подразнюючих речовин і допомагає заспокоїти біль.

  Також у складі спрею є бетаїн та амінокислоти, які були отримані з цукрових буряків та здатні утримувати воду у своїх клітинах. Коли бетаїн знаходить себе в сухому середовищі, як, наприклад, відбувається при болю у горлі, він звільняє молекули води, що сприяє полегшенню болю при сухості.

  Корисна дія

  Є сотні причин, чому дитина може застудитися. Найчастіше, саме переохолодження знижує імунінтет та послаблює природний захист організму дитини, даючи зелене світло вірусам та бактеріям для розповсюдження на слизових поверхнях верхніх дихальних шляхів і провокуючи, тим самим, появу застуди, першіння та болю в горлі. Такого роду симптоми повинні завжди ретельно виявлятися, оскільки можуть бути медичні першопричини, які потребують нагляду лікаря.

  Крім того, запалення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів спричиняє дуже незручне і болюче відчуття, особливо при ковтанні. Спрей від болю в горлі халіку™ полегшує симптоми, що є частими супутниками застуди та грипу, а саме: знімає відчуття сухості в горлі дитини, натурально та приємно зменшує дискомфортні відчуття при застуді, полегшує ковтання, формує захисний шар, дозволяє комфортно відновити функції слизової оболонки горла.

  Зберігання
  Спрей від болю в горлі халіку™ слід зберігати в прохолодному, сухому, захищенному від світла та недоступном для дітей місці при кімнатній температурі від +5 °с до +25 °c.

  Перевірте перед використанням

  Строк придатності діє тільки в умовах правильного зберігання в оригінальній упаковці. Не використовувати у разі пошкодженої упаковки або після завершення строку придатності. Після того, як флакон було відкрито, його вміст потрібно використати протягом наступних 30 днів.

  На що необхідно звертати увагу

  Використовувати для дітей старше 2 років.
  Спрей від болю в горлі халіку™ передбачений тільки для використання в ротовій порожнині і лише під контролем дорослих.
  Не перевищувати рекомендовану дозу.
  Кожен окремий дозатор використовувати тільки для однієї дитини. Для зручності можете написати ім’я користувача на упаковці.
  Не вдихати спрей та уникати його контакту з очима. У разі потрапляння спрею до очей, необхідно промити око протягом декількох хвилин під проточною водою.
  Не використовувати, якщо у дитини є підвищена чутливість до будь-якого з компонентів.
  Необхідно проконсультуватися з педіатром, перш ніж використовувати спрей з іншими лікарськими засобами або медичними виробами.
  Будьте обережні з дрібними пластиковими деталями, як, наприклад, пилозахисний ковпачок на насадці, який може спричинити задихання при потраплянні до ротової порожнини. Ковпачок має бути знятий перед використанням спрею. Не крутіть і не знімайте насадку.
  Спосіб застосування
  Нанесіть два рази спрей від болю в горлі халіку™ на уражену ділянку горла дитини. Переконайтеся, що дитина не вживає їжу та напої протягом 10-15 хвилин після нанесення спрею. Перед першим використанням розпиліть спрей у повітря, натискаючи на дозатор кілька разів. Спеціальну насадку було розроблено для зручності використання у роті дитини. Насадку можна зігнути під зручним кутом для досягнення кращого розпилення на уражену ділянку горла.

  Тривалість використання

  використовувати до 3 разів на день, в залежності від інтенсивності симптомів. Спрей від болю в горлі халіку™ не був протестований для безперервного і тривалого використання.

  Склад
  вода, гліцерин, бетаїн, пвп, гіалуронат натрію, сік листя алое барбаденсіс, екстракт мальви лісової, сорбат калію, бензоат натрію, глюконолактон, фосфат дінатрію, глюконат кальцію, лимонна кислота.

  Спрей от боли в горле Халику 15 мл Спец Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Спрей от боли в горле Халику 15 мл Спец Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Спрей от боли в горле Халику 15 мл Спец Характеристики

  Склад вода, гліцерин, бетаїн, пвп, гіалуронат натрію, сік листя алое барбаденсіс, екстракт мальви лісової, сорбат калію, бензоат натрію, глюконолактон, фосфат дінатрію, глюконат кальцію, лимонна кислота.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.