Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Соледум форте 200 мг №20 гастрорезистивные мягкие капсулы

  Loading...
   Купить Соледум форте 200 мг №20 гастрорезистивные мягкие капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  120,60 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Соледум форте 200 мг №20 гастрорезистивные мягкие капсулы

  Показания для назначения Соледум форте 200мг

  В составе комплексного лечения симптомов бронхита и вирусных инфекций дыхательных путей.

  • Сопутствующая терапия хронических и воспалительных заболеваний дыхательных путей (например придаточных пазух носа).


  Способ применения и дозы

  Капсулы Соледум форте следует глотать целиком, запивая достаточным количеством жидкости умеренной температуры (желательно одним стаканом [200 мл] питьевой воды) примерно за 30 минут до приема пищи. Пациентам с повышенной чувствительностью желудка рекомендуется применять препарат Соледум форте во время приема пищи.


  Длительность терапии зависит от характера, тяжести течения заболевания.

  • Возраст: Дети старше 12 лет и взрослые

  • Разовая доза: 1 капсула (Эквивалентно 200 мг цинеола)

  • Общая суточная доза: 2-4 капсулы (Эквивалентно 400 - 800 мг цинеола)

  • Взрослым принимать по 1 капсуле 3 раза в сутки.


  В случае тяжелого течения заболевания дозу можно увеличить до 1 капсулы 4 раза в сутки. При длительном и непрерывном лечении обычно достаточно дозы 1 капсула 2 раза в сутки.

  Для пациентов, больных сахарным диабетом, следует учитывать, что одна капсула препарата Соледум форте эквивалентна 0,0015 ХЕ.


  Дети

  • Детям старше 12 лет принимать по 1 капсуле 3 раза в сутки.


  Цена Соледум форте 200 мг №20 гастрорезистивные мягкие капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Соледум форте 200 мг №20 гастрорезистивные мягкие капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Соледум форте 200 мг №20 гастрорезистивные мягкие капсулы Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ  

  ДЛЯ МЕДИЧНОГО ЗАСТОСУВАННЯ

  лікарського засобу

  СОЛЕДУМ ФОРТЕ

  (SOLEDUM FORTE)
  Склад

  діюча речовина: cineole;

  1 гастрорезистентна капсула м’яка містить 200 мг цинеолу;

  допоміжні речовини:

  вміст капсули: тригліцериди середнього ланцюга;

  оболонка капсули: желатин; гліцерин (85 %); сорбіту розчин, що не кристалізується (E 420);

  плівкове покриття: етилцелюлоза; амонію гідроксид; тригліцериди середнього ланцюга; кислота олеїнова; натрію альгінат; кислота стеаринова; віск канделільский.

  Лікарська форма

  Гастрорезистентні капсули м’які.

  Основні фізико-хімічні властивості: м’які прозорі желатинові капсули жовтуватого кольору, розміру 6.

  Фармакотерапевтична група. Експекторанти.

  Код ATХ R05C A13.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Соледум форте – протизапальний та муколітичний лікарський засіб, що застосовується для додаткової терапії захворювань дихальних шляхів.

  Цинеол – основна складова евкаліптової олії. Він стимулює відхаркування та секрецію, а також чинить слабку гіперемізуючу та місцеву знеболювальну дію. В ході клінічних досліджень було продемонстровано посилення мукоциліарного кліренсу при прийомі цинеолу в діапазоні терапевтичних доз. Вважається, що відхаркувальна дія пов’язана з позитивним впливом на такі суб’єктивні параметри, як мокротиння та задишка. Крім того, відмічалася слабка спазмолітична дія цинеолу. Дослідження in vitro виявили пригнічення вироблення лейкотрієну В4 в моноцитах та пригнічення інших запальних медіаторів. Гіперреактивність бронхів була зниженою.

  Фармакокінетика.

  Дані стосовно метаболізму цинеолу були отримані лише з експериментів на тваринах. У кролів цинеол метаболізується до 2- та 3-гідрокси-цинеол-глюкуроніду. Дані стосовно біологічної ефективності метаболітів відсутні. Цинеол в значній кількості всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Цинеол виводиться частково з повітрям, що видихається легенями, і частково нирками після печінкового метаболізму. У гризунів високі дози викликають індукцію мікросомальних ферментів.

  Клінічні характеристики

  Показання

  У складі комплексного лікування симптомів бронхіту та вірусних інфекцій дихальних шляхів.

  Супутня терапія хронічних та запальних захворювань дихальних шляхів (наприклад придаткових пазух носа).

  Протипоказання

  Соледум форте протипоказаний пацієнтам зі встановленою підвищеною чутливістю до діючої речовини цинеолу або до будь-якої з допоміжних речовин препарату, у разі захворювання на коклюш, несправжній круп або дітям віком до 12 років.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  В ході експериментів на тваринах цинеол стимулював метаболізм ферментів печінки. З цієї причини високі дози цинеолу можуть зменшити ефективність та/або тривалість дії інших лікарських засобів. Однак у людей при належному застосуванні цинеолу такої дії не спостерігалося.

  Особливості застосування

  Соледум форте слід з особливою обережністю застосовувати у разі будь-якого захворювання, яке супроводжується вираженою підвищеною чутливістю дихальних шляхів. У пацієнтів з бронхіальною астмою терапію препаратом Соледум форте слід проводити лише під наглядом лікаря.

  Соледум форте не слід застосовувати хворим із рідкісною вродженою непереносимістю фруктози.

  Якщо симптоми захворювання тривають більше одного тижня або при появі ядухи, пропасниці та гнійного або кривавого мокротиння, слід негайно звернутися до лікаря.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Вагітність

  Наукові дослідження щодо застосування препарату Соледум форте вагітним жінкам не проводилися. Соледум форте можна призначати вагітним тільки після ретельної оцінки співвідношення ризиків та очікуваної користі.

  Годування груддю

  Через ліпофільні властивості діючої речовини не можна виключати можливості проникнення цинеолу у грудне молоко. Однак систематичних досліджень з цього приводу не проводилось, особливо стосовно потенційного розвитку небажаних лікарських реакцій. Ефірні масла можуть змінювати смак молока та викликати проблеми з годуванням. Жінки, які годують груддю, мають порадитись з лікарем, перш ніж розпочати застосування препарату Соледум форте.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Соледум форте не впливає на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими автоматизованими системами.

  Спосіб застосування та дози

  Капсули Соледум форте слід ковтати цілими, запиваючи достатньою кількістю рідини помірної температури (бажано однією склянкою [200 мл] питної води) приблизно за 30 хвилин до прийому їжі. Пацієнтам із підвищеною чутливістю шлунка рекомендується застосовувати препарат Соледум форте під час прийому їжі.

  Тривалість терапії залежить від характеру, тяжкості та перебігу захворювання.

  Вік
  Разова доза
  Загальна добова доза
  Діти віком від 12 років та дорослі
  1 капсула
  (еквівалентно 200 мг цинеолу)
  2-4 капсули
  (еквівалентно 400 – 800 мг цинеолу)

  Дорослим приймати по 1 капсулі 3 рази на добу.

  У разі тяжкого перебігу захворювання дозу можна збільшити до 1 капсули 4 рази на добу. При тривалому і безперервному лікуванні зазвичай достатньо дози 1 капсула 2 рази на добу.

  Для пацієнтів, хворих на цукровий діабет, слід враховувати, що одна капсула препарату Соледум форте еквівалентна 0,0015 хлібної одиниці.

  Діти

  Дітям віком від 12 років приймати по 1 капсулі 3 рази на добу.

  Передозування

  Немає конкретних даних стосовно цинеолу. При інтоксикації високими дозами евкаліптової олії невідомої чистоти (середня летальна доза при пероральному застосуванні 20 г) виникають порушення з боку нервової системи, такі як: сплутаність свідомості, втомлюваність, слабкість у кінцівках, міоз та у більш тяжких випадках - кома і порушення з боку дихальної системи.

  Очікується швидка регресія симптомів та повернення до початкового стану, що зумовлено швидким виведенням речовини з організму. Подальші варіанти лікування отруєння препаратом Соледум форте залежать від ступеня, перебігу та ознак захворювання в кожному індивідуальному випадку.

  Побічні реакції

  Нечасто можуть виникати порушення з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, діарея). Повідомлялося про рідкі випадки реакцій підвищеної чутливості (набряк обличчя, свербіж, ядуха, кашель) та дисфагія.

  При появі перших ознак будь-якої реакції підвищеної чутливості лікування препаратом Соледум форте слід негайно припинити.

  Термін придатності

  36 місяців.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі не вище 30 °C в оригінальній упаковці.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 20 гастрорезистентних капсул м’яких у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

  По 25 гастрорезистентних капсул м’яких у блістері, по 2 або 4 блістери в картонній коробці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Соледум форте 200 мг №20 гастрорезистивные мягкие капсулы Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Соледум форте 200 мг №20 гастрорезистивные мягкие капсулы Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Соледум форте 200 мг №20 гастрорезистивные мягкие капсулы Характеристики

  Показання У складі комплексного лікування симптомів бронхіту та вірусних інфекцій дихальних шляхів. Супутня терапія хронічних та запальних захворювань дихальних шляхів (наприклад придаткових пазух носа).
  Протипоказання Соледум форте протипоказаний пацієнтам зі встановленою підвищеною чутливістю до діючої речовини цинеолу або до будь-якої з допоміжних речовин препарату, у разі захворювання на коклюш, несправжній круп або дітям віком до 12 років.
  Склад діюча речовина: cineole; 1 гастрорезистентна капсула м’яка містить 200 мг цинеолу; допоміжні речовини: вміст капсули: тригліцериди середнього ланцюга; оболонка капсули: желатин; гліцерин (85 %); сорбіту розчин, що не кристалізується (E 420); плівкове покриття: етилцелюлоза; амонію гідроксид; тригліцериди середнього ланцюга; кислота олеїнова; натрію альгінат; кислота стеаринова; віск канделільский.
  Термін придатності 36 місяців.
  Упаковка По 20 гастрорезистентних капсул м’яких у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці. По 25 гастрорезистентних капсул м’яких у блістері, по 2 або 4 блістери в картонній коробці.
  Фармакотерапевтична група Експекторанти

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.