www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Синтомицин 100 мг/г 25 г линимент

Аналоги

Описание Синтомицин 100 мг/г 25 г линимент

Синтомицин - комбинированный противомикробный препарат, обладающий противомикробным и противовоспалительным действием.


Показания

Синтомицин 100 мг/г 25 г линимент назначается:

 • при лечении гнойных ран;

 • для обработки ожогов, пролежней, ран, акне и фурункулов;

 • при незаживающих трофических язвах.

Препарат обладает высокой активностью относительно обширного спектра микробов относительно грамположительных и грамотрицательных бактерий, включая кишечную палочку и стафилококки.


Противопоказания

Синтомицин противопоказан при:

 • микозе;

 • оспе;

 • герпесе;

 • туберкулезе;

 • новообразованиях на коже;

 • индивидуальной гиперчувствительности на основной или вспомогательные компоненты препарата;

 • лечении детей до 1 года;

 • беременности и во время лактации.


Применение

Препарат предназначен для местного использования. Средство необходимо наносить на марлевую стерильную салфетку и прикладывать к ране от 1 до 3 раз в сутки. В гнойные полости Синтомицин вводят при помощи шприца, дренажной трубки или катетера. В среднем длительность терапии составляет от 7 до 14 дней.

Медмаркет Аптека24 заботится о вас и экономит ваше время на покупках. Теперь чтобы купить медикаменты вам больше не придется рисковать своим здоровьем и стоять в длинных очередях среди больных людей. На сайте вы можете в любое время суток приобрести по низкой цене Синтомицин 100 мг/г 25 г линимент, заказать адресную доставку товара и записаться на прием к врачу.

Аптека24 желает вам бюджетных покупок, крепкого здоровья и отличного настроения!Цена Синтомицин 100 мг/г 25 г линимент актуальна при заказе на сайте. Купить Синтомицин 100 мг/г 25 г линимент в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Синтомицин 100 мг/г 25 г линимент Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

СИНТОМІЦИН

(SYNTHOMYCIN)

Склад:

діюча речовина: 1 г лініменту містить синтоміцин 50 мг або 100 мг;

допоміжні речовини: олія рицинова, емульгатор № 1, кислота сорбінова, натрію карбоксиметилцелюлоза, вода очищена.

Лікарська форма. Лінімент для зовнішнього застосування.

Основні фізико-хімічні властивості:

лінімент білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, зі слабким специфічним запахом.

Фармакотерапевтична група. Антибіотики для місцевого застосування.

Код АТХ D06AХ02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Антибіотик широкого спектра дії. Препарат активний відносно штамів бактерій, стійких до пеніциліну, стрептоміцину, сульфаніламідів; грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp.) та грамнегативних коків (Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitides), багатьох бактерій (Escherichia coli, Haemophilus influenzae, Salmonella spp., Shigella spp., Klebsiella spp., Serratia spp., Proteus stuartii, ієрсинії), рикетсій, спірохет, збудників трахоми, пситакозу, пахового лімфогранулематозу та ін., має протимікробну та антибактеріальну (бактеріостатичну) дію. Механізм дії пов'язаний з порушенням синтезу білків мікроорганізмів. Стійкість мікроорганізмів до синтоміцину розвивається відносно повільно.

Фармакокінетика.

При зовнішньому застосуванні добре проникає у тканини та рідини організму. Виводиться головним чином із сечею у вигляді неактивних метаболітів, частково – із жовчю та калом.

Клінічні характеристики.

Показання.

Гнійничкові ураження шкіри, карбункули, гнійні рани, фурункульоз, виразки, що довго не загоюються, опіки ІІ–ІІІ ступеня, тріщини сосків, трахома, гнійно-запальні захворювання слизових оболонок.

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, алергія і токсична реакція (диспепсичні явища, дисбактеріоз, психічні розлади) на хлорамфенікол в анамнезі, псоріаз, екзема, грибкові захворювання шкіри. Не призначають дітям у перші 4 тижні життя.

Особливі заходи безпеки.

Перед застосуванням препарату необхідно промити уражену ділянку водою з милом і ретельно висушити. Не слід застосовувати препарат частіше чи довше, ніж призначено. Якщо протягом 1 тижня стан не покращився, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Використання антибактеріальних засобів для зовнішнього застосування може призводити до сенсибілізації шкіри, що супроводжується розвитком реакцій підвищеної чутливості при наступному використанні цих препаратів зовнішньо чи у лікарській формі системної дії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування препарату з еритроміцином, олеандоміцином, ністатином та леворином  підвищує антибактеріальну активність лініменту, а з солями бензилпеніциліну – знижує. Препарат несумісний з цитостатиками, сульфаніламідами, дифенілом, барбітуратами, похідними піразолону та алкоголем.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Синтоміцин проникає через плаценту. Однак дослідження не виявили несприятливої дії синтоміцину на плід у людини при зовнішньому застосуванні. У період вагітності препарат застосовувати з урахуванням користь/ризик для матері/плода.

Невідомо, чи проникає препарат у грудне молоко. Однак ускладнень у людини не зареєстровано, тому застосування Синтоміцину під час лікування тріщин сосків у породіль не вимагає припинення годування груддю. Перед годуванням дитини необхідно зняти залишки препарату з соска та шкіри навколо нього чистою серветкою, а молочну залозу ретельно та обережно обмити.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

 

Спосіб застосування та дози.

Синтоміцин призначають зовнішньо. Лінімент наносять на уражені ділянки і зверху накладають пов’язку, з пергаментним або компресним папером чи без такого. Зміна пов’язок робиться щоденно або через день. При тріщинах сосків після годування дитини грудну залозу обережно обмивають і на стерильній серветці накладають 5 % лінімент. Термін застосування – 2–5 днів.

 

Діти.

Не призначають дітям у перші 4 тижні життя.

Передозування.

Інформація відсутня.

Побічні реакції.

Тривале зовнішнє застосування часто призводить до контактної сенсибілізації.

Алергічні реакції: відчуття печіння, свербіж, гіперемія (почервоніння), висипи (папульозні, уртикарні та ін.), набряклість, набряк Квінке, інші ознаки подразнення, що не відзначалися до лікування.

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 25 г у тубах в пачці з картону.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Виробник/заявник.

ПАТ «Хімфармзавод «Червона зірка».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності/місцезнаходження заявника.

Україна, 61010, м. Харків, вул. Гордієнківська, 1.

Синтомицин 100 мг/г 25 г линимент Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Синтомицин 100 мг/г 25 г линимент Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Синтомицин 100 мг/г 25 г линимент Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.