www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Синэстрол 2% 1 мл №10 раствор для инъекций

Loading...
    Купить Синэстрол  2% 1 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24

Описание Синэстрол 2% 1 мл №10 раствор для инъекций

Синэстрол-Биофарм – это синтетический нестероидный эстрогенный препарат, со специфическим действием. Он активирует процессы пролиферации эндометрия, смягчает общие расстройства в женском организме при климактерическом периоде и после гинекологических операций, стимулирует развитие матки и женских вторичных признаков при их недоразвитости.


Показания к применению 


Раствор для инъекций Синэстрол применяется при недостаточности функций яичников, вторичной и первичной аменорее, дисменорее, климактерических расстройствах, олигоменорее, гипоплазии половых органов. В качестве комплексной терапии (облучение, оперативное вмешательство) может применяться при лечении злокачественных опухолей, в некоторых случаях препарат используется при гипертрофии и онкологии простаты у мужчин.

    

Инструкция по применению препарата Синэстрол


Согласно инструкции  при врожденной аменорее и недоразвитости матки, препарат  вводится внутримышечно ежедневно по 1-2 мг на протяжении 4-6 недель и больше, а при вторичной аменорее в течение 15-20 дней. В случае с гипо-олигоменореей раствор вводят согласно описанию Синэстрола по 1 мг внутримышечно каждый день или через день во время первой половины межменструального периода.

 

При раке груди применение Синэстрола целесообразно у женщин старше 60 лет по 1 мл 2% раствора каждый день с увеличением суточной дозы до 5 мл. Оптимальная доза препарата подбирается путем тщательного наблюдения и в зависимости от особенностей организма пациента.

 

Препарат практически не имеет побочных эффектов, лишь в редких случаях его применение может сопровождаться головокружением и тошнотой. Благодаря своей невысокой стоимости, небольшом количестве побочных эффектов и высокой эффективности отзывы о препарате Синэстрол-Биофарма преимущественно положительные.

 

Купить Синэстрол или его аналоги можно как в Киеве, так и в других городах Украины. Цена Синэстрола может отличаться в аптеках. Покупая лекарства в Аптека-24 Вы не переплачиваете и получаете качественную продукцию. 


Как выгодно купить Синэстрол. Цена и качество

Купить Синэстрол раствор 2% 1 мл №10 в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Синэстрол раствор 2% 1 мл №10 при этом будет везде одинаковая.

Синэстрол 2% 1 мл №10 раствор для инъекций Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу

СИНЕСТРОЛ-БІОФАРМА

(SYNEstrol-BIOPHARMA)

Склад:

діюча речовина: hexestrolе;

1 мл препарату містить гексестрол у перерахуванні на суху речовину 1 мг або 20 мг;

допоміжна  речовина: олія оливкова рафінована.

Лікарська форма. Розчин для ін'єкцій олійний.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора оліїста рідина від світло-жовтого до зеленувато-жовтого кольору.

Фармакотерапевтична група. Гормони статевих залоз та препарати, що застосовуються при патології статевої системи. Естрогени. Код АТХ G03С В.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Гексестрол – синтетичний естрогенний препарат нестероїдної будови, похідне стильбену. За естрогенною активностю рівноцінний з природним естрогеном. Проявляє специфічну естрогенну дію: активізує процеси проліферації ендометрія, стимулює розвиток матки і вторинних жіночих статевих ознак при їх недорозвитку, пом'якшує та усуває загальні розлади, що виникають в організмі жінки у зв'язку з недостатністю функції статевих залоз під час клімактеричного періоду або після гінекологічних операцій, запобігає розвитку остеопорозу.

Фармакокінетика.

Абсорбція – висока, характерний ефект первинного проходження через печінку. Виводиться нирками.

Клінічні характеристики.

Показання. Застосовувати при:

      гіпогеніталізмі, пов'язаному з недостатньою функцією яєчників;

      первинній і вторинній аменореї, олігоменореї, дисменореї;

      гіпоплазії статевих органів;

      клімактеричних розладах;

      раку молочної залози у жінок віком від 60 років (у складі комплексної терапії);

      раку передміхурової залози у чоловіків (у складі комплексної терапії).

Протипоказання. Захворювання печінки та нирок, мастопатія, ендометріоз, маткові кровотечі, злоякісні та доброякісні новоутворення у жінок віком до 60 років, захворювання, пов'язані з підвищеним рівнем згортанням крові, різні  форми гіперестрогенії, цукровий діабет. Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Антиестрогенні засоби (клімофен), що необхідно застосовувати для лікування безпліддя, здатні блокувати естрогенні рецептори та послаблювати дію естрогенів. Фолієва кислота і препарати щитовидної залози посилюють дію гексестролу. Гексестрол посилює ефективність гіполіпідемічних та антиаритмічних лікарських засобів; ослаблює ефекти чоловічих статевих гормонів, діуретиків, антикоагулянтів.

Особливості застосування. Застосування препарату проводити під ретельним наглядом лікаря. Довготривале застосування може призвести до розвитку маткових кровотеч, гіперплазії ендометрія, розвитку пухлин ендометрія. З обережністю препарат застосовувати пацієнтам з сімейною гіперліпопротеїнемією, панкреатитом, захворюваннями жовчного міхура (особливо холелітіазом), жовтяницею під час попередньої вагітності в анамнезі, печінковою порфірією, лейкоміомою, гіперкальціємією, асоційованою з метастазами раку молочної залози у кістці. При лікуванні раку молочної та передміхурової залози: особлива обережність необхідна при застосуванні препарату пацієнтам із захворюваннями коронарних та церебральних судин, активним тромбофлебітом і тромбоемболічними захворюваннями, оскільки високі дози естрогенів підвищують ризик розвитку інфаркту міокарда, тромбоемболії легеневих судин та тромбофлебіту.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний у період вагітності. На період лікування слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або  іншими механізмами. Не досліджувалася, але слід враховувати можливість розвитку побічних реакцій з боку нервової системи (запаморочення).

Спосіб застосування та дози. Застосовувати дорослим. Перед використанням ампулу з препаратом злегка підігріти на водяній бані (до 30-40 °С). У разі випадання кристалів ампулу нагріти на киплячій водяній бані до повного їх розчинення. Вводити внутрішньом'язово.

При гіпогеніталізмі, пов'язаному з недостатньою функцією яєчників та різко недорозвинутій матці – по 1-2 мг щоденно протягом 4-6 тижнів і більше (застосовувати 0,1 % розчин).

При вторинній аменореї – по 1-2 мг на добу протягом  15-20 днів.

При гіпоолігоменореї – по 1 мг внутрішньом'язово щоденно чи через день протягом  першої половини міжменструального періоду.

Найвища доза для внутрішньом'язового введення: разова – 2 мг (2 мл) 0,1 % розчину, добова – 3 мг (3 мл) 0,1 % розчину.

При раку молочної залози жінкам віком від 60 років застосовувати 2 % розчин – по 1 мл (20 мг) щоденно, потім поступово збільшувати добову дозу до 5 мл (100 мг). Шляхом ретельного спостереження  встановлювати оптимальну дозу, яку вводити  протягом  тривалого часу.

При раку передміхурової залози щоденно по 3-4 мл (60-80 мг) 2 % розчину протягом 2 місяців, потім по 0,5-1 мл (10-20 мг) 2 % розчину на добу. Загальна доза та тривалість лікування залежать від змін у передміхуровій залозі, наявності чи відсутності  метастазів,  загального стану та ступеня фемінізації.

При  лікуванні  злоякісних  новоутворень найвища доза для внутрішньом'язового введення:

разова – 3 мл (60 мг) 2 % розчину, добова – 5 мл (100 мг) 2 % розчину.

Діти. Препарат не застосовувати дітям.

Передозування. Не досліджувалося.

Побічні реакції.

З боку травної системи: нудота, блювання, діарея, метеоризм, холестаз, гепатит, панкреатит.

З боку обміну речовин: при застосуванні великих  доз можливі периферичні набряки.

З боку нервової системи: в окремих випадках можливі запаморочення, головний біль.

З боку імунної системи: можливі реакції гіперчутливості.

З боку серцево-судинної системи: підвищення ризику виникнення тромбоемболії.

З боку ендокринної системи: у жінок: надмірна проліферація ендометрія та кровотечі, болючість, чутливість та збільшення розмірів молочних залоз, пухлини молочних залоз, підвищення лібідо; фемінізація у чоловіків (зменшення лібідо, набухання молочних залоз, пігментація сосків, зменшення розмірів яєчок).

З боку органів зору: непереносимість контактних лінз.

Зміни у місці введення: можливі реакції у місці введення, включаючи біль та припухлість.

Термін придатності. 5 років.
Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від дії світла при температурі не вище 25 °С. Не охолоджувати.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність. Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одному шприці.

 

Упаковка. По 1 мл препарату в ампулі. По 10 ампул у пачці з картону. По 5 ампул у блістері, по 2 блістери у пачці з картону.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ПрАТ «БІОФАРМА», Україна; ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», Україна.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 03680, м. Київ, вул. М.Амосова, 9;

Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37.

Синэстрол 2% 1 мл №10 раствор для инъекций Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Лариса 05.12.2016 Не пойму в чем дело но что то его сейчас по аптекам в Харькове нет, единственно тут нашла.
  • Марина 09.09.2016 Препарат который действительно помогает! Цена подходит!
  • [email protected] 25.07.2016 Здравствуйте!Были боли при менструации.Обратилась к гинекологу в итоге поставили первичную дисменорею.Был назначен препарат Синэстрол .Пройдя курс лечения в организме все востановилось.Препарат заказывала в аптеке получила очень быстро.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Синэстрол 2% 1 мл №10 раствор для инъекций Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Синэстрол 2% 1 мл №10 раствор для инъекций Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій олійний 2 % по 1 мл в ампулах № 10, № 10 (5х2) у блістерах
Виробник ПрАТ "БІОФАРМА", Україна ТОВ "ФЗ "БІОФАРМА", Україна
Вік Препарат не застосовувати дітям.
Показання гіпогеніталізмі, пов'язаному з недостатньою функцією яєчників; первинній і вторинній аменореї, олігоменореї, дисменореї; гіпоплазії статевих органів; клімактеричних розладах; раку молочної залози у жінок віком від 60 років (у складі комплексної терапії); раку передміхурової залози у чоловіків (у складі комплексної терапії).
Протипоказання Захворювання печінки та нирок, мастопатія, ендометріоз, маткові кровотечі, злоякісні та доброякісні новоутворення у жінок віком до 60 років, захворювання, пов'язані з підвищеним рівнем згортанням крові, різні форми гіперестрогенії, цукровий діабет. Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату.
Склад діюча речовина: hexestrolе; 1 мл препарату містить гексестрол у перерахуванні на суху речовину 1 мг або 20 мг; допоміжна речовина: олія оливкова рафінована.
Термін придатності 5 років
Українська назва СИНЕСТРОЛ-БІОФАРМА
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Гормони статевих залоз та препарати, що застосовуються при патології статевої системи. Естрогени. Код АТХ G03С В.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.