Раздаём 500 000 грн за покупки

Симпони 50 мг/мл 0.5 мл раствор для инъекций

Код товара:Код:  2205002
Производитель: Baxter
Цена и наличие актуальны на и действуют только для покупки онлайн
Нет в наличии
Продавец: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Свойства препарата Симпони 50 мг/мл 0.5 мл раствор для инъекций

Основные

Производитель
Бакстер Фармасьютикал Солюшинз, США/Сілаг АГ, Швейцарія
Фармакологическая группа
Інгібітори фактору некрозу пухлин альфа (ФНП‑α).
Міжнародне найменування
Golimumab
Код АТС/ATX
L04A B06
Объем
50 мг/мл
Дозировка
0,5 мл
Код Морион
273014
Кол-во в упаковке
1
Форма выпуска
Раствор для инъекций
Упаковка
розчин для ін`єкцій 100 мг/мл, по 0,5 мл або 1,0 мл розчину у попередньо наповненому шприці із скла типу 1 з гумовим наконечником та голкою, вкритою ковпачком, з пристроєм для введення UltraSafe; по 1 шприцу в картонній коробці; по 0,5 мл або 1,0 мл розчину у попередньо наповненому шприці із скла типу 1 з гумовим наконечником та голкою, вкритою ковпачком, у ручці з автоін'єктором; по 1 ручці в картонній коробці
Состав
діюча речовина: golimumab; 1 мл розчину містить голімумабу 100 мг; допоміжні речовини: сорбітол (E 420); L–гістидин; L–гістидину моногідрохлориду моногідрат; полісорбат 80; вода для ін’єкцій.
Показания
Ревматоїдний артрит СІМПОНІ® у комбінації з метотрексатом показаний для: лікування ревматоїдного артриту в активній формі, від середнього до тяжкого ступеня у дорослих, у яких відмічається незадовільна відповідь на терапію БМПРП, в тому числі метотрексатом; лікування тяжкого, активного та прогресуючого ревматоїдного артриту у дорослих, які раніше не отримували терапію метотрексатом. Було продемонстровано, що СІМПОНІ® в комбінації з метотрексатом зменшує частоту прогресування пошкодження суглобів за даними рентгенографії, а також покращує їх функціонування. Ювенільний ідіопатичний артрит Поліартикулярний ювенільний ідіопатичний артрит СІМПОНІ® у комбінації з метотрексатом показаний для лікування поліартикулярного ювенільного ідіопатичного артриту у дітей з масою тіла не менше 40 кг, у яких відмічається незадовільна відповідь на попередню терапію метотрексатом. Псоріатичний артрит СІМПОНІ®, як монотерапія або у комбінації з метотрексатом, показаний для лікування активного та прогресуючого псоріатичного артриту у дорослих, у яких раніше відмічалася незадовільна відповідь на терапію БМПРП. СІМПОНІ® знижує частоту прогресування патології периферичних суглобів, що було продемонстровано за допомогою рентгенографії у пацієнтів, що мають підтипи захворювання із симетричним ураженням більшості суглобів, а також покращує фізичне функціонування. Анкілозивний спондиліт СІМПОНІ® показаний для лікування тяжкого активного анкілозивного спондиліту у дорослих, у яких раніше відмічалася незадовільна відповідь на традиційну терапію. Аксіальний спондилоартрит без рентгенологічного підтвердження СІМПОНІ® показаний для лікування тяжкого активного аксіального спондилоартриту без рентгенологічного підтвердження у дорослих з об’єктивними ознаками запалення, на що вказує підвищений рівень С-реактивного білка та/або результати магнітно-резонансної томографії (МРТ), у разі незадовільної відповіді на терапію нестероїдними протизапальними лікарськими засобами, або непереносимості даного виду терапії, у таких пацієнтів. Виразковий коліт СІМПОНІ® показаний для лікування активної форми виразкового коліту середнього або тяжкого ступеня у дорослих, у яких відмічається незадовільна відповідь на традиційну терапію, включаючи кортикостероїди, 6-меркаптопурин (6-МП) або азатіоприн, або є непереносимість чи медичні протипоказання до застосування цих видів терапії.
Противопоказания
Підвищена чутливість до голімумабу або до інших компонентів лікарського засобу. Туберкульоз в активній формі або інші тяжкі інфекції, такі як сепсис та опортуністичні інфекції (див. розділ «Особливості застосування»). Помірна або тяжка серцева недостатність (класу ІІІ/ІV за NYHA) (див. розділ «Особливості застосування»).

Оставить отзыв

bonus icon+30 бонусов за отзыв
Поставьте оценку

Чтобы ваш отзыв или комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

Симпони 50 мг/мл 0.5 мл раствор для инъекций - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций .

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на Симпони 50 мг/мл 0.5 мл раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить Симпони 50 мг/мл 0.5 мл раствор для инъекций с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Оплачивайте бонусами
Индометацин Софарма мазь 10% 40 г
carrotКешбэк0.6
30.2грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Пироксикам-Софарма капсулы по 20 мг, 20 шт.
carrotКешбэк0.71
35.5грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Диклофенак гель 1% 40 г
carrotКешбэк0.83
41.6грн
Есть в наличии
Змеиный яд с бодягой гель, 75 мл
carrotКешбэк0.86
42.8грн
Есть в наличии

Установи приложение и получи скидку 10% на первую покупку

App Store
preview