Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Септолете Тотал 3мг/1мг N16 леденцы

  Loading...
   Купить Септолете Тотал 3мг/1мг N16 леденцы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  102,30 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Септолете Тотал 3мг/1мг N16 леденцы

  Показания

  Симптоматическое лечение инфекций горла и ротовой полости (фарингиты, ларингиты, гингивит, состояния до и после удаления зубов и т.п.).

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к действующим веществам или к любому вспомогательному веществу.

  • Возраст до 6 лет.

  *****************

  Показання

  Симптоматичне лікування інфекцій горла та ротової порожнини (фарингіти, ларингіти, гінгівіти, стани до і після видалення зубів тощо).

  Протипоказання

  • Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якої допоміжної речовини.

  • Дитячий вік до 6 років.  Цена Септолете Тотал 3мг/1мг N16 леденцы актуальна при заказе на сайте. Купить Септолете Тотал 3мг/1мг N16 леденцы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Септолете Тотал 3мг/1мг N16 леденцы Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  Септолете® тотал
  (Septolete® total)

  Склад:

  діючі речовини: бензидаміну гідрохлорид, цетилпіридинію хлорид;

  1 льодяник містить 3 мг бензидаміну гідрохлориду та 1 мг цетилпіридинію хлориду;

  допоміжні речовини: олія евкаліпту, левоментол, сукралоза, кислота лимонна безводна, ізомальт (тип М), діамантовий блакитний FCF (Е 133).

  Лікарська форма. Льодяники.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  круглі льодяники зі скошеними краями та нерівною поверхнею від блакитного до синього кольору з можливими білими плямами, нерівномірним забарвленням, бульбашками повітря та злегка зазубленими краями.

  Фармакотерапевтична група. Препарати для горла. Антисептики. Код АТХ R02A A20.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Механізм дії

  Бензидаміну гідрохлорид – це нестероїдний протизапальний та знеболювальний засіб. Вважається, що механізм дії, пов’язаний з інґібуванням синтезу простагландинів і, отже, зі зменшенням ознак запалення (таких як біль, почервоніння, припухлість, жар). Бензидаміну гідрохлорид чинить також помірну місцеву знеболювальну дію.

  Цетилпіридинію хлорид – це антисептичний засіб із групи четвертних сполук амонію. Він діє як катіонний детергент. Четвертні сполуки амонію зв’язуються з поверхнею бактеріальних клітин, проникають крізь неї та зв’язуються з цитоплазматичною мембраною мікроорганізму. У результаті зв’язування цитоплазматична мембрана мікробів збільшує проникність для низькомолекулярних інгредієнтів, головним чином іонів калію. Потім четвертні сполуки амонію проникають у клітину, порушуючи функції клітини і, таким чином, знищуючи її. Цетилпіридинію хлорид має широкий спектр протимікробної дії, а також протигрибкову активність (наприклад, проти Candida та Saccharomyces) та противірусну активність проти деяких вірусів з оболонкою. Найбільш вираженою є бактерицидна дія на грампозитивні бактерії (зокрема на Staphylococcus). Грамнегативні бактерії є помірно чутливими до цетилпіридинію хлориду, тоді як деякі штами Pseudomonas є відносно нечутливими.

  Фармакокінетика.

  Всмоктування

  З двох активних речовин лише бензидамін абсорбується, тому фармакокінетична взаємодія на системному рівні не виникає.

  Про всмоктування бензидаміну через слизову оболонку ротової порожнини і глотки свідчать кількості, виявлені в сироватці, які не є достатніми для отримання системного ефекту.

  Розподіл

  Об’єм розподілу препарату у формі льодяників та спрею є однаковим.

  Виведення

  Виведення відбувається, головним чином, з сечею, здебільшого у вигляді неактивних метаболітів. Період напіввиведення і системний кліренс є подібними у всіх лікарських форм препарату.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Симптоматичне лікування інфекцій горла та ротової порожнини (фарингіти, ларингіти, гінгівіти, стани до і після видалення зубів тощо).

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якої допоміжної речовини.

  Дитячий вік до 6 років.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  СептолетеÒ тотал не слід застосовувати одночасно з іншими антисептиками.

  Не слід розсмоктувати льодяники разом з молоком через його здатність знижувати антисептичну активність цетилпіридинію хлориду.

  Особливості застосування.

  СептолетеÒ тотал не слід застосовувати більше 7 днів. За відсутності покращення протягом 3 днів слід проконсультуватися із лікарем.

  СептолетеÒ тотал не слід використовувати в поєднанні з аніонними сполуками, які присутні в зубних пастах (знижує ефективність цетилпіридинію), тому не рекомендується розсмоктувати льодяник безпосередньо до або після чищення зубів.

  Не рекомендується застосовувати при наявності ран у роті через уповільнення загоєння внаслідок дії цетилпіридинію хлориду.

  При тяжких інфекціях, що супроводжуються високою температурою, головним болем, блюванням, пацієнту необхідно звернутися до лікаря, особливо у тих випадках, коли стан не покращується протягом трьох днів.

  Якщо пацієнт страждає на хронічний кашель або охриплість, слід проконсультуватися з лікарем.

  СептолетеÒ тотал містить ізомальт (E 953). Цей препарат не слід приймати пацієнтам із рідкісними спадковими порушеннями непереносимості галактози чи фруктози.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Вагітність

  Через відсутність достатніх даних застосування препарату СептолетеÒ тотал вагітним не рекомендується.

  Період годування груддю

  Невідомо, чи проникає лікарський засіб у грудне молоко, проте ризик для новонароджених та немовлят не може бути виключений. Рішення щодо припинення годування груддю або застосування СептолетеÒ тотал потрібно приймати з урахуванням користі від грудного вигодовування для дитини та користі від терапії для жінки.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  СептолетеÒ тотал не впливає або має незначний вплив на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  Дорослим та дітям віком від 12 років рекомендовано застосовувати 3-4 льодяники на день шляхом повільного розсмоктування у ротовій порожнині кожні 3-6 годин.

  Для людей літнього віку рекомендованою дозою є доза для дорослих.

  Дітям віком від 6 до 12 років рекомендовано застосовувати 3 льодяники на день шляхом повільного розсмоктування у ротовій порожнині кожні 3-6 годин.

  Не слід перевищувати рекомендовані дози.

  СептолетеÒ тотал можна застосовувати протягом 7 днів.

  Спосіб застосування

  Слід повільно розсмоктувати льодяник у ротовій порожнині.

  Для отримання оптимального ефекту не слід розсмоктувати льодяник безпосередньо до або після чищення зубів

  Септолете Тотал 3мг/1мг N16 леденцы Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Септолете Тотал 3мг/1мг N16 леденцы Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Септолете Тотал 3мг/1мг N16 леденцы Характеристики

  Лікарська форма Льодяники 3 мг/1 мг № 8 (8х1), № 16 (8х2), № 24 (8х3), № 32 (8х4) або № 40 (8х5) у блістерах
  Виробник КРКА, д.д., Ново место (контроль та випуск серій; виробництво "in bulk" , первинна та вторинна упаковка; контроль серій), Словенія
  Вік Застосування дітям віком до 6 років протипоказано, що зумовлено лікарською формою. Діти віком 6-11 років застосовують цей лікарський засіб під наглядом дорослих.
  Показання Симптоматичне лікування інфекцій горла та ротової порожнини (фарингіти, ларингіти, гінгівіти, стани до і після видалення зубів тощо).
  Протипоказання Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якої допоміжної речовини. Дитячий вік до 6 років.
  Склад діючі речовини: бензидаміну гідрохлорид, цетилпіридинію хлорид; 1 льодяник містить 3 мг бензидаміну гідрохлориду та 1 мг цетилпіридинію хлориду; допоміжні речовини: олія евкаліпту, левоментол, сукралоза, кислота лимонна безводна, ізомальт (тип М), діамантовий блакитний FCF (Е 133).
  Термін придатності 2 роки
  Українська назва СЕПТОЛЕТЕ ТОТАЛ
  Упаковка блістер
  Фармакотерапевтична група Препарати для горла. Антисептики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги