0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Септил розчин 70% 100 мл

Код товару:Код:  167.0022
D
Dany*
Хорошее средство для дезинфекции! Незаменимо при различных мед.манипуляциях и уколах. Так же часто покупаю просто чтобы был в домашней аптечке, т.к мало ли что может случиться, спирт в любой экстренной ситуации сгодиться! Спасибо за быстрое обслуживание, и за радушный прием вы аптеках девочкам!
Чи є відгук корисним
В
Валя
Удобно здесь заказывать,когда нужны дорогие лекарства, или много того же спирта, когда каждый день уколы. Дешевле выходит
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Септил розчин 70% 100 мл
Септил розчин 70% 100 мл
57,6грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 57.6
Продавець: Аптека24
ціна: 69.5