0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Серветки вологі "Фрешка" антисептичні, 15 шт.

Код товару:Код:  1807122
Анонимный отзыв
Использую эти салфетки,как незаменимое средство,в местах общественного пользования. Никаких ворсинок на руках не оставляют и абсолютно не имеют никакого запаха. В обществе это важный показатель. Рекомендую.
Чи є відгук корисним
Г
Галина
Хорошие салфетки. Всегда беру их с собой в командировку. Использую, когда приходится долго ехать в поезде. Для поддержания гигиены-замечательный вариант. Салфетки большие,запах лёгкий, свежий и не приторный.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Серветки вологі "Фрешка" антисептичні, 15 шт.
Серветки вологі "Фрешка" антисептичні, 15 шт.
12,8грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 17
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 12.8