www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Рятивник 30 г крем

  • картинка Рятивник 30 г крем от интернет-магазина Аптека24
  • картинка Рятивник 30 г крем от интернет-магазина Аптека24
  • картинка Рятивник 30 г крем от интернет-магазина Аптека24
Артикул: 201.0140
81.25 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:
Рекомендуем

Описание Рятивник 30 г крем

Рятівник крем для наружного применения 30 г включает в описание своего состава такие активные компоненты как хлоргексидин и декспантенол. По своим составляющим и фармакологическому действию Рятівник является полным аналогом также весьма известного средства Бепантен Плюс, которое однако по цене несколько дороже. Пользователи же в своих отзывах отмечают, что при этом Рятівник крем ничем не уступает Бепантену и также весьма хорошо справляется со своей основной задачей, которая заключается в ускоренном заживлении ран.


Инструкция характеризирует Рятівник как антимикробное (противогрибковое и антибактериальное действие), дерматопротекторное и противовоспалительное средство, которое благодаря своей кремовой основе обладает увлажняющим и смягчающим действием на кожу.


В клетках человека декспантенол быстро преобразуется в пантотеновую кислоту – составляющую кофермента А, играющую важную роль в обмене веществ клеток. При помощи пантотеновой кислоты формируется эпителий и слизистые оболочки, а при заживлении ран она ускоряет митоз и делает прочнее коллагеновые волокна.


Хлоргексидина биглюконат представляет собой антисептик с бактерицидным свойством, который активен в отношении грамотрицательных бактерий, являющихся возбудителями инфекционных болезней кожного покрова.


Хорошо помогает крем Рятівник при кожных повреждениях (трещины сосков при лактации, пролежни, эпителиальные дефекты, дерматозы с эрозиями и изъязвлениями, пузырные дерматозы (пемфигоид Левера, дерматит Дюринга, листовидная пузырчатка, вульгарная пузырчатка), термические и солнечные ожоги, трофические язвы, плохо заживающие кожные трансплантаты, постоперационные асептические раны). Рятівник также может находить применение при профилактике лучевых осложнений при облучении кожи, терапии ожогов и ран в стадии регенерации, а также использоваться для лечения кожных болезней с инфекционными осложнениями (инфицированный вторично нейродермит, вторично инфицированная экзема и пр.).


Купить Рятівник по самой оптимальной стоимости в Киеве и прочих городах Украины можно, воспользовавшись услугами нашей интернет аптеки.


Рятивник 30 г крем Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

РЯТІВНИК®

(RJATIVNIK)

 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 г крему містить декспантенолу у перерахуванні на 100 % речовину 50 мг, хлоргексидину біглюконату 20 % розчину у перерахуванні на 20 % розчин 38,8 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, олія мінеральна, парафін білий м`який, сквалан, спирт цетостеариловий, макроголу цетостеариловий ефір, DL-пантолактон, вода очищена.

 

Лікарська форма. Крем.

 

Крем білого або майже білого кольору.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

ПАТ «Київмедпрепарат».

Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.

 

Фармакотерапевтична група. Дерматологічні засоби. Антисептичні і дезінфікуючі засоби. Хлоргексидин, комбінації. Код АТС D08A С52.

 

Хлоргексидин є антисептиком, який добре переноситься і чинить бактерицидну дію щодо грампозитивних бактерій, особливо до чутливих штамів Staphylococcus aureus – мікроорганізмів, які найчастіше пов’язані зі шкірними інфекціями. Меншою мірою хлоргексидин активний щодо грамнегативних патогенних мікроорганізмів. Деякі різновиди Pseudomonas  і Proteus є стійкими до хлоргексидину. Він має слабку активність щодо грибів і  не є активним щодо вірусів.

Декспантенол, активний інгредієнт Рятівника®, у клітинах шкіри швидко перетворюється в пантотенову кислоту і діє як вітамін. Декспантенол швидше, ніж пантотенова кислота, абсорбується при місцевому застосуванні.

Пантотенова кислота є компонентом життєво необхідного коензиму А (СоА). У цій формі ацетилкоензим А (СоА) відіграє провідну роль у метаболізмі кожної клітини. Таким чином, пантотенова кислота є необхідною для формування і загоєння пошкоджених шкіри і слизових оболонок.

Декспантенол швидко абсорбується через пошкоджену шкіру. У клітинах шкіри декспантенол швидко перетворюється в пантотенову кислоту і поповнює запаси цього вітаміну в організмі.

У крові пантотенова кислота зв’язується з протеїнами плазми (β-глобуліном та альбуміном). У здорових дорослих концентрація становить приблизно 500–1000 мкг/л і 100 мкг/л у крові і сироватці відповідно.

Абсорбція хлоргексидину крізь непошкоджену шкіру не виявлена. У немовлят, яких купали в миючому 4 % розчині хлоргексидину глюконату, спостерігалися низькі концентрації хлоргексидину в крові (1 мкг/мл).

 

Показання для застосування.

– Поверхневі ушкодження шкіри, при яких існує ризик інфікування: подряпини, порізи, розчіси, тріщини шкіри, опіки, гнійники, дерматити.

– Хронічні ураження шкіри, такі як трофічні виразки ніг і пролежні.

– Шкірні інфекції, в тому числі вторинно інфікована екзема і нейродерміти.

– Тріщини сосків у жінок, які годують груддю.

– Малоінвазивна хірургія: травми та хірургічні рани.

 

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до декспантенолу та/або хлоргексидину, або до будь-яких інших компонентів препарату.

Не можна наносити на перфоровану барабанну перетинку.

Препарат не можна застосовувати для лікування інфікованих ран з рясною гнійною ексудацією у першій фазі процесу загоєння ран. Застосування крему можливе тільки після ліквідації гнійної інфекції та переходу запального процесу у фазу регенерації.

Препарат не слід застосовувати при алергічних захворюваннях та гемофілії.

 

Особливі застереження. Слід уникати контакту з очима. При потраплянні крему в очі їх треба промити водою.

Крем призначений тільки для зовнішнього застосування на поверхню ран та шкіру. Якщо пацієнт помилково прийняв усередину велику кількість препарату, необхідно промити шлунок водою та прийняти активоване вугілля.

Великі за площею, сильно забруднені та глибокі рани, а також рани, що виникли від укусів та проколів, потребують лікарського втручання (існує небезпека правця). Якщо розміри рани протягом 10-14 днів залишаються великими або рана не загоюється, слід переглянути доцільність призначення препарату. Це необхідно також, якщо має місце сильна перифокальна гіперемія, рана набрякає, з’являється сильний біль, посилюється гнійна ексудація або ушкодження супроводжується гарячкою (небезпека сепсису).

 

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю. Але слід уникати застосування крему на великих поверхнях шкіри. Якщо крем наносять на тріщини сосків у період годування груддю, то перед годуванням дитини залишки крему необхідно видалити за допомогою чистих м’яких серветок, а соски і шкіру біля сосків обмити теплою кип’яченою водою.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

 

Діти. Препарат застосовують дітям старше 1 року.

 

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 1 року препарат наносять один або кілька разів на добу, залежно від потреби, на попередньо очищені уражені ділянки шкіри.

У разі необхідності можна застосовувати пов’язки.

Добова доза при багаторазовому застосуванні не повинна перевищувати 5 г.

Частота нанесення крему та тривалість лікування визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта та залежить від клінічних ознак ураження шкіри.

 

Передозування. Передозування препарату малоймовірне; випадки передозування невідомі.

 

Побічні ефекти. Алергічні реакції, в тому числі алергічні реакції шкіри, такі як контактний дерматит, алергічний дерматит, свербіж, еритема, екзема, висип, кропив’янка, подразнення шкіри, пухирці.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Препарат не слід застосовувати разом з іншими антисептиками, оскільки це може призвести до інактивації хлоргексидину або їх антагонізму.

Хлоргексидин несумісний з омилювальними речовинами та іншими аніонними сполуками.

Декспантенол може підсилювати дію деполяризуючих міорелаксантів (суксаметонію хлориду, декаметонію броміду) і зменшувати дію недеполяризуючих міорелаксантів (тубокурарину хлориду) в зв’язку зі здатністю стимулювати синтез ацетилхоліну.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 15 г або по 30 г у тубі, 1 туба в пачці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.


Рятивник 30 г крем Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Рятивник 30 г крем Видеообзор

Рятивник 30 г крем Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают