www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
Лови знижку
Черная пятница в Аптека 24

Розамакс 2.5 мл №1 капли

Loading...
    Купить Розамакс 2.5 мл №1 капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
139.9 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Розамакс 2.5 мл №1 капли

Показания

Снижение внутриглазного давления у пациентов с открытоугольной глаукомой и повышенным внутриглазным давлением, которые недостаточно реагируют на местное применение бета-адренолитики или аналогов простагландинов местного действия.

Противопоказания

Препарат противопоказан пациентам с:

  • болезнями, которые сопровождаются повышенной реактивностью дыхательных путей, в частности с бронхиальной астмой (в том числе в анамнезе) и с тяжелой хронической обструктивной болезнью легких;
  • синусовой брадикардией, синоатриальная блокада вследствие синдрома слабости синусового узла, AV-блокадой II-III степени, не контролируется с помощью кардиостимулятора открытой сердечной недостаточностью, кардиогенным шоком;
  • гиперчувствительностью к любому из действующих или вспомогательных веществ.
*************

Показання

Зниження внутрішньоочного тиску у пацієнтів з відкритокутовою глаукомою та підвищеним внутрішньоочним тиском, які недостатньо реагують на місцеве застосування бета-адренолітиків або аналогів простагландинів місцевої дії.

Протипоказання

Препарат протипоказаний пацієнтам з:

  • хворобами, які супроводжуються підвищеною реактивністю дихальних шляхів, зокрема з бронхіальною астмою ( у тому числі в анамнезі) та з тяжкою хронічною обструктивною хворобою легенів;
  • синусовою брадикардією, синоатріальною блокадою внаслідок синдрому слабкості синусового вузла, атріовентрикулярною блокадою другого або третього ступеня, яка не контролюється за допомогою кардіостимулятора, відкритою серцевою недостатністю, кардіогенним шоком;
  • гіперчутливістю до будь-якої з діючих або допоміжних речовин.


Цена Розамакс 2.5 мл №1 капли актуальна при заказе на сайте. Купить Розамакс 2.5 мл №1 капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Розамакс 2.5 мл №1 капли Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я
для медичного застосування лікарського засобу
РОЗАМАКС®
(ROZAMAX)

Склад:

діюча речовина: латанопрост; тимолол;

1 мл розчину містить  латанопросту – 0,05 мг  та тимололу малеат – 6,83 мг еквівалентний тимололу – 5,00 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію хлорид, натрію дигідрофосфат моногідрат, натрію гідрофосфат безводний, натрію гідроксид та/або кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Краплі очні, розчин.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний водний розчин.

Фармакотерапевтична група. Протиглаукомні препарати та міотичні засоби.

Код АТХ S01E D51.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Розамакс® містить латанопрост та тимололу малеат. Вони  знижують внутрішньоочний тиск внаслідок різних механізмів дії, а їх сумісне застосування  більш ефективно знижує внутрішньоочний тиск  порівняно з дією кожної речовини окремо. Латанопрост  є аналогом простагландину F, селективного простаноїдного агоніста рецепторів FР, що знижують внутрішньоочний тиск шляхом збільшення кількості водянистої рідини, яка виводиться. Головний механізм дії – збільшення увеосклерального відтоку, але у людей спостерігається також деяке полегшення відтоку (зменшення опору відтоку через трабекулярну сітку). Латанопрост значно не впливає на продукування водянистої рідини, на бар’єр «кров – водяниста рідина» та внутрішньоочну циркуляцію крові. Під час короткотривалого лікування пацієнтів з псевдофакією латанопрост також не викликав протікання флюоресцину у тильну частину ока.

Тимолол - неселективний бета-адренолітик, що впливає на адренорецептори β1 та β2,  не має внутрішньої симпатикоміметичної активності та неспецифічної функції мембрани. Він не гальмує безпосередньо функцію серцевого м’яза. Тимолол знижує підвищений внутрішньоочний тиск шляхом зменшення кількості вироблення водянистої рідини в миготливому епітелії. Механізм його дії чітко не визначений, але ймовірно, що він має гальмівний вплив на надмірне вироблення циклічного аденозинмонофосфату, що викликає ендогенна бета-адреностимуляція. Немає підтвердження  суттєвого впливу тимололу на пропускну здатність бар’єру «кров – водяниста рідина» у білках плазми.

У дослідженнях застосування препарату, що містить латанопрост і тимолол, призводило до  більш значного зниження середньодобового внутрішньоочного тиску у порівнянні з монотерапією тимололом або латанопростом, що застосовувались раз на добу.

Застосування препарату ввечері спричиняє  більше зниження внутрішньоочного тиску у порівнянні із застосуванням препарату зранку. Призначаючи препарат зранку або увечері необхідно проаналізувати спосіб життя пацієнта та ймовірність виконання ним рекомендацій.

У випадку недостатньої ефективності комбінованого препарату може бути ефективним  застосування окремих складових – тимололу і латанопросту раз на добу.

Дія препарату Розамакс® починається через годину після прийому, а концентрація досягає максимального рівня протягом 6 - 8 годин. Після багаторазового повторення схеми лікування досягалось зниження внутрішньоочного тиску протягом 24 годин після застосування препарату.

Фармакокінетика.

Латанопрост – це ізопропіловий ефір латанопростової кислоти, який після гідролізу в  латанопростову кислоту, що відбувається в рогівці за участі естерази, набуває біологічної активності. Неактивний препарат добре всмоктується рогівкою та повністю гідролізується під час проникання крізь неї. Дослідження, проведені на людях, доводять, що максимальна концентрація препарату в водянистій рідині (15-30 нг/мл) досягається приблизно через 2 години після місцевого застосування латанопросту окремо. Кліренс латанопросту у плазмі складає 0,40 л/год/кг маси тіла, натомість коефіцієнт об’єму дистрибуції незначний (0,16 л/кг), до того в нього короткий період напіврозпаду в плазмі, що складає 17 хвилин. Після місцевого застосування препарату загальносистемна біодоступність латанопростової кислоти складає 45%. Латанопростова кислота зв’язується з білками плазми у 87% та практично не метаболізується у межах ока. Метаболізм відбувається головним чином у печінці. У дослідженнях на тваринах доведено, що   основні    метаболіти, а саме 1,2-динор та 1,2,3,4-тетранор, не мають або мають слабку біологічну активність та видаляються головним чином із сечею.

Тимолол – максимальна концентрація тимололу у водянистій рідині досягається приблизно через 1 годину після місцевого застосування препарату. Частина дози проникає у кровотік, а максимальна концентрація у плазмі на рівні 1 нг/мл досягається через 10-20 хвилин після місцевого застосування 1 краплі препарату в кожне око 1 раз на добу (300 мкг/добу). Період напіврозпаду тимололу у плазмі складає близько 6 годин. Метаболізм тимололу відбувається головним чином у печінці. Метаболіти тимололу видаляються із сечею разом з незміненим тимололом.

Розамакс (латанопрост і тимолол) – не спостерігалися жодні фармакокінетичні взаємодії поміж латанопростом та тимололом, хоча концентрація латанопростової кислоти у водянистій рідині через 1-4 години після застосування препарату Розамакс® була вдвічі більша у порівнянні з монотерапією.

Клінічні характеристики.

Показання.

Зниження  внутрішньоочного тиску у пацієнтів з відкритокутовою глаукомою та підвищеним внутрішньоочним тиском, які недостатньо реагують на місцеве застосування бета-адренолітиків або аналогів простагландинів місцевої дії.

Протипоказання.

Препарат протипоказаний пацієнтам з:

-            хворобами, які супроводжуються підвищеною реактивністю дихальних шляхів, зокрема з бронхіальною астмою ( у тому числі в анамнезі) та  з тяжкою хронічною обструктивною хворобою легенів;

-            синусовою брадикардією, синоатріальною блокадою внаслідок синдрому слабкості синусового вузла, атріовентрикулярною блокадою другого або третього ступеня, яка не контролюється за допомогою кардіостимулятора, відкритою серцевою недостатністю, кардіогенним шоком;

-            гіперчутливістю до будь-якої з діючих або  допоміжних речовин.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не проводилися детальні дослідження взаємодії препарату Розамакс® з іншими препаратами. Згадувалося про парадоксальне збільшення внутрішньоочного тиску після одночасного застосування двох аналогів простагландинів, тому не рекомендується застосування двох або більшої кількості простагландинів, аналогів простагландинів або похідних простагландинів. При застосуванні разом з пероральним бета-адренолітиком Розамакс® може посилювати зниження внутрішньочного тиску або блокувати бета-адренорецептори. Тому не рекомендується одночасне застосування двох або більше місцевих препаратів, що блокують бета-адренорецептори. З’являлися повідомлення про розширення зіниць після одночасного застосування тимололу та епінефрину. Не проводилися специфічні дослідження стосовно взаємодії тимололу. Можливий адитивний ефект, що призводить до появи гіпотонії та (або) значної брадикардії під час одночасного застосування очних крапель, що містять бета-адренолітики, з пероральними препаратами, які блокують кальцієві канали, або бета-адренолітичними препаратами проти аритмії (у тому числі з аміодароном), глікозидами дигіталісу, парасимпатоміметиками, гуанетидином. Підвищення тиску внаслідок раптової відмови від застосування клонідину може посилитися під час застосування бета-адренолітиків. Бета-адренолітичні препарати можуть посилювати гіпоглікемічну дію препаратів проти діабету. Вони можуть приховувати суб’єктивні та об’єктивні симптоми гіпоглікемії. Під час одночасного застосування тимололу з інгібіторами цитохрому CYP2D6 (хінідіном, флуоксетином, пароксетином) повідомлялось про посилену системну бета-адренолітичну дію (брадикардію, депресію).

Увага! Дослідження in vitro довели, що при змішуванні латанопросту з очними краплями, що містять тіомерсал, відбувалося випадіння осаду. При одночасному застосуванні таких препаратів з препаратом Розамакс® слід робити  як мінімум 5-ти хвилинний інтервал між їх закапуванням.

Особливості застосування. 

Загальна дія

Як і інші місцеві офтальмологічні препарати, тимолол потрапляє до загального кровообігу. Бета-адренолітик тимолол може викликати такі ж види серцево-судинних порушень, порушень роботи дихальних шляхів та іншу побічну дію, як бета-адреноблокатори із системною дією. Побічна дія при місцевому застосуванні з’являється рідше, ніж у випадку системного застосування.

Порушення роботи серця

У пацієнтів з хворобами кровоносної системи (ішемічною хворобою серця, стенокардією Принцметала, серцевою недостатністю) та гіпотонією слід оцінити необхідність лікування бета-адренолітиками, можливе лікування із застосуванням інших речовин. Стан пацієнтів із серцевими захворюваннями необхідно контролювати для виявлення можливих побічних реакцій. З огляду на негативний вплив на час проводимості бета-адренолітики необхідно застосовувати з особливою обережністю  пацієнтам з блокадою серця першого ступеня.

Судинні порушення

Пацієнти з тяжкими порушеннями/хворобами периферичного кровообігу (тяжкі форми хвороби Рейно або синдрому Рейно) потребують особливою обережності.

Порушення роботи дихальної системи

Після застосування деяких бета-адренолітичних препаратів траплялися випадки порушень з боку дихальної системи, у тому числі з летальним наслідком в результаті раптового бронхоспазму у пацієнтів з астмою. Розамакс® необхідно застосовувати обережно  пацієнтам з легкою та помірною хронічною обструктивною хворобою легенів (ХОХЛ) та лише у випадку, коли потенційна користь більша, ніж можливий ризик.

Гіпоглікемія/діабет

Бета-адренолітики слід застосовувати обережно пацієнтам з ризиком появи спонтанної гіпоглікемії або  пацієнтам з нестійким діабетом, тому що бета-адреналітики  можуть приховувати симптоми гострої гіпоглікемії. Бета-адренолітики можуть також приховати симптоми гіпертиреозу щитовидної залози.

Порушення рогівки

Бета-адренолітики при застосуванні в очі можуть спричинити сухість очей. Пацієнтів з порушеннями рогівки слід лікувати з обережністю.

Інші бета-адренолітичні препарати

У разі застосування з іншим бета-адренолітиком з системною дією тимолол  може  посилювати зниження внутрішньочного тиску або блокувати бета-адренорецептори.  Необхідно уважно спостерігати за реакцією пацієнта на таке лікування. Не рекомендується застосовувати два бета-адренолітики місцевої дії.

Реакції підвищеної чутливості

Під час застосування бета-блокаторів  пацієнтам, у яких в анамнезі є атопія або тяжкі анафілактичні реакції на багато алергенів, можуть проявляти більшу чутливість при повторюваній експозиції на алергени  або не реагувати на дози адреналіну, які звичайно застосовуються при лікуванні анафілактичної реакції.

Відшарування судинної оболонки  ока

Траплялися випадки відшарування судинної оболонки ока під час лікування, що гальмує вироблення водянистої рідини (наприклад за допомогою тимололу, ацетазоламіду) після фільтраційних заходів.

Анестезія під час хірургічних операцій

Бета-адренолітики у вигляді очних крапель  можуть блокувати  загальносистемну                  бета-агоністичну дію, наприклад,  адреналіну. Лікар-анестезіолог  повинен  знати, що      пацієнт приймає тимолол.

Комбінована терапія 

Тимолол може вступати у взаємодію з іншими препаратами.


Розамакс 2.5 мл №1 капли Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Розамакс 2.5 мл №1 капли Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Розамакс 2.5 мл №1 капли Характеристики

Виробник Паб’яніцький фармацевтичний завод Польфа А.Т., Польща.
Міжнародне найменування Timolol, combinations
Показання Зниження внутрішньоочного тиску у пацієнтів з відкритокутовою глаукомою та підвищеним внутрішньоочним тиском, які недостатньо реагують на місцеве застосування бета-адренолітиків або аналогів простагландинів місцевої дії.
Протипоказання Препарат протипоказаний пацієнтам з: хворобами, які супроводжуються підвищеною реактивністю дихальних шляхів, зокрема з бронхіальною астмою ( у тому числі в анамнезі) та з тяжкою хронічною обструктивною хворобою легенів; синусовою брадикардією, синоатріальною блокадою внаслідок синдрому слабкості синусового вузла, атріовентрикулярною блокадою другого або третього ступеня, яка не контролюється за допомогою кардіостимулятора, відкритою серцевою недостатністю, кардіогенним шоком; гіперчутливістю до будь-якої з діючих або допоміжних речовин.
Склад діюча речовина: латанопрост; тимолол; 1 мл розчину містить латанопросту – 0,05 мг та тимололу малеат – 6,83 мг еквівалентний тимололу – 5,00 мг; допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію хлорид, натрію дигідрофосфат моногідрат, натрію гідрофосфат безводний, натрію гідроксид та/або кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 2 роки. Термін придатності після першого розкриття: 4 тижні.
Українська назва Розамакс
Упаковка По 2,5 мл розчину у флакони з білого LDPE (поліетилен низької щільності) на 5 мл із крапельницею з LDPE та білою кришечкою з HDPE (поліетилен високої щільності), у картонній коробці разом з інструкцією для медичного застосування.
Фармакотерапевтична група Протиглаукомні препарати та міотичні засоби.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги