www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Респикс 10мг/0.2мл 13 мл спрей с дозатором

Loading...
  Купить Респикс 10мг/0.2мл 13 мл спрей с дозатором в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
199.09 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Респикс 10мг/0.2мл 13 мл спрей с дозатором

Показания к применению

 • Назначают Респикс в качестве муколитического средства при острых/хронических заболеваниях бронхолегочной системы, которые сопровождаются повышенным образованием мокроты:

 • бронхит(воспаление бронхов);

 • бронхоэктатическая болезнь – хронические изменения (расширение) бронхов;

 • хронический обструктивный бронхит;

 • бронхиальная астма;

 • бронхиолит – воспаление мелких бронхов;
 • муковисцидоз (кистозный фиброз) 
 • трахеит – воспаление трахеи;
 • ларингит – воспаление гортани;

 • синусит – воспаление приносовых пазух (гайморит, сфеноидит, фронтит, этмоидит, пансинусит);

 • экссудативный средний отит.Цена Респикс 10мг/0.2мл 13 мл спрей с дозатором актуальна при заказе на сайте. Купить Респикс 10мг/0.2мл 13 мл спрей с дозатором в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Респикс 10мг/0.2мл 13 мл спрей с дозатором Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
РЕСПИКС®СПРЕЙ


Склад:

діюча речовина:solutio ambroxoli hydrochloridi;

1 мл розчину містить амброксолу гідрохлориду 50 мг;

1 струмінь розчину (0,2 мл розчину) містить амброксолу гідрохлориду 10 мг;

допоміжні речовини:трометамол, макроголу гідроксистеарат, гліцерин, калію ацесульфам, ксиліт, натрію бензоат (E 211), левоментол, амонію гліциризат, етанол 96 %, натрію гідроксид, вода очищена.


Лікарська форма. Розчин оральний.

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвний або жовтуватий мутнуватий розчин. Із слабким запахом ментолу.


Фармакотерапевтична група. Муколітики. Код ATХ R05C B06.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка

Амброксол, заміщений бензиламін, є метаболітом бромгексину.

Відрізняється від бромгексину відсутністю метильної групи та додатковою гідроксильною групою у 4 (транс)-положенні циклогексильного кільця. Хоча точний механізм дії повністю не встановлений, у різних дослідженнях показані секретолітичні та секретомоторні ефекти.

Після перорального застосування ефект проявляється у середньому через 30 хв та триває залежно від застосованої дози 6–12 годин.

У доклінічних дослідженнях амброксол збільшував кількість серозної бронхіальної секреції. Встановлено, що амброксол підвищує мукоциліарний транспорт шляхом стимулювання рухливості вій бронхіального епітелію та зниження в’язкості слизу.

Амброксол викликає активацію сурфактантної системи шляхом прямого впливу на  пульмоцити типу II альвеол та секреторні клітини бронхіол (кінцева ділянка дихальних шляхів).

Амброксол стимулює утворення та виділення поверхневих активних речовин в альвеолярних та бронхіальних ділянках легень плода та дорослих пацієнтів.

Фармакокінетика

Після перорального застосування амброксол майже повністю всмоктується, досягаючи максимальних концентрацій у плазмі через 1–3 години. Абсолютна біодоступність після перорального застосування знижується на третину при першій фазі метаболізму. До метаболітів, що підлягають нирковій секреції, належать сполуки дибромантранілової та глюкуронової кислот.

Амброксол легко зв’язується з білками плазми (80 - 90 %). Період напіввиведення з плазми становить від 7 до 12 годин. Сумарний період напіввиведення амброксолу та його метаболітів із плазми становить приблизно 22 години.

Амброксол проникає у ліквору центральної нервової системи, він проходить плацентарний бар’єр і також проникає у грудне молоко.

Приблизно 90 % дози амброксолу виводиться нирками у формі метаболітів, що утворюються у печінці. Менше 10 % амброксолу виводиться у незміненому вигляді.

Через високу здатність до зв’язування з білками сироватки крові, великий об’єм розподілення та повільне вивільнення з тканин  із поверненням у кров діаліз або форсований діурез не впливають на рівень виведення амброксолу.

Тяжкі порушення функції печінки може зменшувати метаболізм амброксолу на 20 - 40 %. Тяжкі порушення функції нирок можуть призводити до кумуляції метаболітів, що утворюються у печінці.


Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування гострих та хронічних бронхолегеневих захворювань, що супроводжуються порушенням утворення та виведення слизу.


Респикс 10мг/0.2мл 13 мл спрей с дозатором Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Лиза 23.12.2018 Помог при абстракции отлично.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Респикс 10мг/0.2мл 13 мл спрей с дозатором Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Респикс 10мг/0.2мл 13 мл спрей с дозатором Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги