www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Ренни N24 ментоловые таблетки

Loading...
    Купить Ренни N24 ментоловые таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ренни N24 ментоловые таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ренни N24 ментоловые таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
99 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Ренни N24 ментоловые таблетки

Показания

Взрослым и детям старше 15 лет для симптоматического облегчения симптомов, связанных с повышенной кислотностью желудочного сока (например изжога, желудочно-пищеводный рефлекс), приводящие к нарушению пищеварения и диспепсии.

Применение препарата

Препарат для перорального применения взрослым и детям старше 15 лет. Рекомендуемая доза составляет 1-2 таблетки жевательные в период болевых ощущений или изжоги; 
в случае боли дозу можно увеличить на короткий период до 5 таблеток в день. Продолжительность лечения не должна превышать 10 дней


*****************

Показання

Дорослим та дітям старше 15 років для симптоматичного полегшення симптомів, пов’язаних із підвищеною кислотністю шлункового соку (наприклад печія, шлунково-стравохідний рефлекс), що призводять до порушення травлення та диспепсії.

Застосування препарату

Препарат для перорального застосування дорослим та дітям старше 15 років. Звичайна добова доза становить 1-2 таблетки жувальні в період больових відчуттів або печії; у випадку болю дозу можна збільшити на короткий період до 5 таблеток на день. Тривалість лікування не повинна перевищувати 10 днів.


Цена Ренни N24 ментоловые таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Ренни N24 ментоловые таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Ренни N24 ментоловые таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
РЕННІ® з ментоловим смаком

Склад:

діючі речовини:  кальцію карбонат, магнію карбонат важкий;

1 таблетка містить 680 мг кальцію карбонату (272 мг елементарного кальцію)  та 80 мг магнію карбонату важкого;

допоміжні речовини: сахароза,  крохмаль картопляний, тальк, магнію стеарат, олія мінеральна легка, сахарин натрію, ментоловий ароматизатор.

Лікарська форма.  Таблетки жувальні.

Основні фізико-хімічні властивості: кремово-білі, квадратні таблетки з увігнутими поверхнями, з викарбуваним написом «RENNIE» з обох боків, з апельсиновим запахом.

Фармакотерапевтична група. Антациди, інші комбінації. Код АТХ А02А Х.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ренні®– це комбінація двох антацидів: кальцію карбонату та магнію карбонату, – які чинять місцеву дію за рахунок нейтралізації кислоти шлунка, що не залежить від системного всмоктування. Кальцію карбонат має тривалу та сильну нейтралізуючу активність. Цей ефект посилюється завдяки магнію карбонату, який також має потужну нейтралізуючу активність. Загальна нейтралізуюча ємність препарату іn vitro становить 16 mEq H+ (титрування до кінцевої точки рН 2,5).

У здорових добровольців початок нейтралізації швидкий. Призначення 2 таблеток Ренні® натще призводило до підвищення більш ніж на 1 одиницю рН протягом 5 хв та значного підвищення рН вмісту шлунка вище базової лінії рН, яке досягалося протягом  2 хв.

Фармакокінетика.

У шлунку кальцію карбонат та магнію карбонат реагують зі шлунковим соком та утворюють воду та розчинні мінеральні солі.

CaCO3           +          2HCl   →        CaCl2             +          H2O                 +          CO2

 

MgCO3           +          2HCl   →        MgCl2             +          H2O                 +          CO2

Кальцій і магній можуть всмоктуватись у формі своїх розчинних солей. Рівень абсорбції кальцію та магнію з цих сполук залежить від дози препарату. Максимальний рівень абсорбції – 10 % кальцію й 15–20 % магнію. У здорових добровольців невелика кількість абсорбованого кальцію й магнію виводиться нирками. При порушенні їх функції концентрація кальцію та магнію у плазмі крові може зростати. У кишечнику з розчинних солей утворюються нерозчинні сполуки, які видаляються з калом.

Клінічні характеристики.

Показання.

Дорослим та дітям віком від 15 років для полегшення симптомів, пов’язаних з підвищеною кислотністю шлункового соку (наприклад, печія, шлунково-стравохідний рефлюкс), що призводять до порушення травлення та диспепсії.

Протипоказання.

-       Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату;

-       гіперкальціємія та/або стани, що призводять до гіперкальціємії;

-       нефролітіаз, зумовлений відкладенням каменів, що містять кальцій;

-       виражена ниркова недостатність (кліренс креатиніну нижче 30 мл/хв);

-       гіпофосфатемія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Інші лікарські засоби рекомендується застосовувати за 1–2 години до або після застосування Ренні®.

Антациди, що містять кальцій та магній, можуть утворювати комплекси с деякими речовинами. Тому у разі одночасного застосування Ренні® і антибіотиків (тетрацикліни, хінолони), серцевих глікозидів (дигоксин), фосфатів, сполук фтору та залізовмісних продуктів, левотироксину та ельтромбопагу знижується всмоктування останніх.

Тіазидні діуретики зменшують екскрецію із сечею кальцію та підвищують його рівень у сироватці крові. Через підвищений ризик гіперкальціємії при одночасному застосуванні тіазидних діуретиків необхідно регулярно перевіряти рівень кальцію у сироватці крові.

Солі кальцію зменшують всмоктування фторидів і засобів, які містять залізо, також солі кальцію і солі магнію можуть перешкоджати поглинанню фосфатів.

Потрібно робити перерву 2 години між застосуванням Ренні® та такими лікарськими засобами: H2-антисекреторні антигістамінні препарати, атенолол, метопролол або пропанолол, хлорохін, дифлюнізал, дигоксин, дифосфонати, фексофенадин, глюкокортикоїди (преднізолон та дексаметазон, за винятком гідрокортизону при замісній терапії), індометацин, кетоконазол, фенотіазидні нейролептики, пеніциламін, тироксин, етамбутол, ізоніазид, лансопразол, лінкозамід.

Слід брати до уваги, що при одночасному застосуванні спостерігається посилене виведення саліцилатів нирками шляхом підлужування сечі.

Натрію сульфонат – катіонна іонообмінна смола: зменшується здатність смоли зв’язувати калій, що призводить до ризику розвитку метаболічного алкалозу при нирковій недостатності.

 

Ренни N24 ментоловые таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Ренни N24 ментоловые таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Ренни N24 ментоловые таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки жувальні № 12 (6х2), № 12 (12х1), № 24 (12х2), № 24 (6х4) у блістерах, № 36 (2х18) у стрипах
Виробник Дельфарм Гайард (виробництво in bulk; у блістерах: первинне і вторинне пакування, контроль/випробування серії, випуск), Франція Байєр Біттерфельд ГмбХ (у стрипах: первинне і вторинне пакування, контроль/випробування серії, випуск), Німеччина
Вік від 15 років
Показання Дорослим та дітям віком від 15 років для полегшення симптомів, пов’язаних з підвищеною кислотністю шлункового соку (наприклад, печія, шлунково-стравохідний рефлюкс), що призводять до порушення травлення та диспепсії
Протипоказання Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату; - гіперкальціємія та/або стани, що призводять до гіперкальціємії; - нефролітіаз, зумовлений відкладенням каменів, що містять кальцій; - виражена ниркова недостатність (кліренс креатиніну нижче 30 мл/хв); - гіпофосфатемія.
Склад діючі речовини: 1 таблетка містить 680 мг кальцію карбонату (272 мг елементарного кальцію) та 80 мг магнію карбонату важкого; допоміжні речовини: сахароза, крохмаль кукурудзяний прежелатинізований, крохмаль картопляний, тальк, магнію стеарат, олія мінеральна легка, м’ятний ароматизатор, лимонний ароматизатор.
Термін придатності у блістерах - 5 років; у стрипах - 2 роки
Українська назва РЕННІ З МЕНТОЛОВИМ СМАКОМ
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Антациди, інші комбінації.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги