0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про РемМакс таблетки від печії, 6 шт.

Код товару:Код:  203.0162
Анонимный отзыв
Разные приятные вкусы, одна-две помогает от легкой изжоги. Если же приступ сильный( бывает после злоупотребления Колой, например) - то нужно их есть одна за другой.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Всё хорошо
Чи є відгук корисним
Н
Николаева
Препарат помогает, но важно помнить, что это не панацея. Как "скорая помощь" - да, но фундаментально решить проблему мне помог другой препарат - Нольпаза контрол.
Чи є відгук корисним
В
Всеволод
После жареной пищи или посещения макдональца страдаю изжогой. Эти таблетки купил,хотя смущает столь низкая цена). На удивление, препарат оказался хороший, помогает быстро.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

РемМакс таблетки від печії, 6 шт.
РемМакс таблетки від печії, 6 шт.
14,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 14.3
Продавець: Аптека24
ціна: 15.7