www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Ременс 20 мл капли

Loading...
  Купить Ременс 20 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ременс 20 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ременс 20 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
148.6 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Ременс 20 мл капли

Ременс - эффективный гормональный препарат, применяемый в терапии гинекологических заболеваний.


Показания

Ременс 20 мл капли назначаются при лечении:

 • эндометритов;

 • аднекситов;

 • климактерического синдрома;

 • дисменорее;

 • аменорее;

 • синдрома предменструального напряжения.

Регулярный прием препарата способствует:

 • восстановлению гормонального баланса;

 • устранению альгодисменореи;

 • предотвращению возникновения климактерических нарушений;

 • стабилизации уровня АД;

 • снижению риска развития сердечно-сосудистых заболеваний;

 • предотвращению преждевременного старения.


Противопоказания

Ременс противопоказан при:

 • гиперчувствительности к составляющим компонентам препарата;

 • беременности и в период лактации;

 • лечении детей до 12 лет;

 • черепно-мозговых травмах;

 • заболеваниях головного мозга.


Применение

Препарат предназначен для перорального приема. Взрослым и детям старше 12 лет капли рекомендуется принимать за 30-35 минут до еды либо спустя час после еды, предварительно удерживая их в полости рта в течение 20 секунд.

Для быстрого устранения симптомов в начале лечения Ременс рекомендуется принимать каждый час, но не более 8 раз в сутки. После устранения острых симптомов кратность приема препарата уменьшают до 3-4 раз в сутки.

Медмаркет Аптека24 позаботился о том, чтобы вы тратили на покупку препаратов минимум времени. Теперь вы можете не выходя из дома купить по доступной цене Ременс 20 мл капли, записаться на прием к врачу, прочитать отзывы о препарате и заказать адресную доставку медикаментов на дом.

Будьте здоровы и берегите себя!Цена Ременс 20 мл капли актуальна при заказе на сайте. Купить Ременс 20 мл капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Ременс 20 мл капли Инструкция

РЕМЕНС
(REMENS)

Cклад лікарського засобу:

діючі речовини: 100 мл препарату містить: Cimicifuga D1 5 мл, Sanguinaria D6 10 мл, Jaborandi D6 10 мл, Sepia D12 10 мл, Lachesis D12 10 мл;

допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м).

В 1 мл розчину міститься 25 крапель.

Лікарська форма. Краплі оральні.

Прозора ледь жовтуватого кольору рідина.

Назва і місцезнаходження виробника. 

Ріхард Біттнер АГ,

Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

 

Препарат відновлює гормональний гомеостаз через регуляцію взаємодії у системі гіпоталамус-гіпофіз-яєчники-органи-мішені.

Препарат сприяє відновленню регулярності та двофазності менструального циклу; зменшує біль при менструаціях – усуває альгодисменорею, нормалізує об’єм крововтрати під час менструацій; зменшує прояви передменструального синдрому (дратівливість, плаксивість, схильність до депресії, набряки, нагрубання молочних залоз, висипання на шкірі).

Застосування препарату у пременопаузальному періоді та під час менопаузи зменшує частоту та вираженість клімактеричних порушень:

– нейровегетативних (припливи жару, гіпергідроз (пітливість), відчуття серцебиття та мігрень, запаморочення);

– психоемоційних (дратівливість, депресія, безсоння), РеменсÒ зменшує емоційну неврівноваженість, дратівливість, агресивність; покращує настрій; 

– метаболічні (нормалізує жировий обмін, стабілізує артеріальний тиск та зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань). 

Препарат покращує адаптацію жіночого організму до вікових змін гормонального гомеостазу, запобігає передчасному старінню та появі надмірної маси тіла.

При застосуванні у комплексному лікуванні запальних гінекологічних захворювань препарат виявляє протизапальну дію на органи сечостатевої системи, що разом із нормалізацією гормонального фону сприяє швидшому одужанню, запобігає хронізації та рецидивам.

Показання для застосування.

Препарат застосовують при порушеннях менструального циклу, передменструальному синдромі, болісних менструаціях, клімактеричних розладах, а також у комплексному лікуванні запальних гінекологічних захворювань.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

На початку лікування препаратом можуть з’явитися прояви незначного посилення симптомів захворювання, які не є загрозливими та не потребують відміни препарату.

Якщо у пацієнта з’явилися симптоми захворювання печінки (жовтяниця, темний колір сечі, біль у верхній частині живота, нудота, зниження апетиту, слабкість), слід припинити прийом крапель.

У зв’язку з вмістом спирту у препараті слід застосовувати його з обережністю пацієнтам з високим ризиком захворюваності печінки та епілепсії.

Оскільки РеменсÒ містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Препарат Ременс не слід застосовувати пацієнтам з алкогольною залежністю.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не слід призначати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Незважаючи на вміст спирту, препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

Слід брати до уваги, що вміст спирту у препараті становить 43 % (м/м).

Діти. Препарат призначають дітям від 12 років.

Спосіб застосування та дози.

При порушеннях менструального циклу: дорослі та діти від 12 років застосовують по

10 крапель 3 рази на добу протягом 3 місяців, при необхідності курс можна повторити через

1 місяць.

При клімактеричних розладах: по 10 крапель 3 рази на добу терміном не менше 6 місяців. Після стабілізації стану можливий перехід на 1-2-разовий прийом препарату.

У комплексному лікуванні запальних гінекологічних захворювань: по 10 крапель 3 рази на добу протягом 3 місяців, при необхідності курс можна повторити через 1 місяць.

Препарат приймати у чистому вигляді або розведеним у столовій ложці води.

На початку лікування, а також у випадках, що вимагають швидкого послаблення симптомів, рекомендований прийом препарату кожні півгодини-годину до 8 разів на добу до покращання стану, але не більше 3-х діб, після чого застосовувати 3 рази на добу.

Для досягнення максимального ефекту рекомендується приймати РеменсÒ у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їди), потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

Передозування.

Компоненти препарату знаходяться у дуже високих розведеннях, тому ніяких токсичних або небажаних ефектів не повинно спостерігатися у випадку передозування.

Випадків передозування не було зареєстровано.

Побічні ефекти.

Не виявлені. У виняткових випадках в осіб із гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливе виникнення алергічних реакцій.

Взаємодія з лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

При застосуванні РеменсÒ у комплексній терапії разом з іншими препаратами рекомендовано дотримуватися 20-хвилинної перерви між прийомами лікарських засобів.

Термін придатності. 5 років.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Лікарський  засіб зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 20 або 50, або 100 мл у флаконах-крапельницях, у картонній упаковці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

Ременс 20 мл капли Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Карина 24.07.2016 Друзья! Ременс - это гомеопатическое средство, эффект от которого следует ждать после приема от 3 до 6 мес. Этот препарат эффективен, особенно в комплексе с фитосборами. Принимаю Ременс на протяжении нескольких лет с перерывами 2-4 мес. Есть значительные улучшения и нормализация обильности и цикла менструации.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Ременс 20 мл капли Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Ременс 20 мл капли Характеристики

Лікарська форма Краплі оральні по 20 мл, 50 мл, 100 мл у флаконах-крапельницях № 1 в картонній коробц
Виробник Ріхард Біттнер АГ, Австрія
Вік від 12 років.
Міжнародне найменування Comb drug
Показання Препарат застосовують при порушеннях менструального циклу, передменструальному синдромі, болісних менструаціях, клімактеричних розладах, а також у комплексному лікуванні запальних гінекологічних
Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.
Склад 100 мл препарату містить: Cimicifuga D1 5 мл, Sanguinaria D6 10 мл, Jaborandi D6 10 мл, Sepia D12 10 мл, Lachesis D12 10 мл;
Термін придатності 5 років
Українська назва РЕМЕНС
Упаковка Флакон
Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний препарат.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги